Kategorie
Gospodarka

Polowanie z nagonką

Polacy mają 190 mld złotych „w skarpetach”, te pieniądze muszą trafić do banków, do budżetu.
Tadeusz Kościński Minister Finansów ( 30.07.2018 roku )

Polacy wyjmijcie swoje oszczędności i wydawajcie je na konsumpcję.
Tadeusz Kościński Minister Finansów ( 21.01.2021 roku )

PIS realizuje plan wyrwania Polakom ich oszczędności. Tak PIS wykorzystuje pandemię. Oto przyczyna dlaczego PIS niszczy gospodarkę, przedsiębiorców. To zespół naczyń połączonych. Likwidacja firm i bankructwa przedsiębiorstw wywołują likwidowanie miejsc pracy. Nie zarabiają ani przedsiębiorcy, ani pracownicy. Co robią w tej sytuacji ? SIĘGAJĄ DO SKARPETY, tak PIS wywołuje potrzebę sięgnięcia do skarpety.

Trzeba pamiętać że wyprucie Polakom oszczędności to cel pośredni, chodzi przede wszystkim o wywołanie w naszym kraju wielkiego krachu. Są świadomi, że jeżeli nie okradną Polaków ze 190 mld oszczędności i te pozostaną w rękach Polaków, Wielki Krach okaże się małym kryzysem, ludzie przetrwają. Cel jest od dawna znany, przejęcie wszystkich możliwych polskich aktywów. Równolegle PIS przygotowuje się do szybkiego wycofania pieniędzy z obrotu. Kiedy to nastąpi, pozbawieni oszczędności Polacy staną się całkowicie bezbronni, zdani na łaskę Kaczyńskiego i stojących za nim oligarchów.

W tej sytuacji sprawą życia i śmierci staje się przerwanie tej pandemii i jej skutków. Wszyscy siedzimy na tym wozie, więc zrzućmy te szmaty z twarzy i otwórzmy gospodarkę, szkolnictwo, przywróćmy sprawność służbie zdrowia, przywróćmy państwo. Najwyższy czas wrócić do normalności, niezależnie od tego co zrobi PIS.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: