Kategorie
Gospodarka

Nowi władcy świata

Poniżej tabela akcjonariuszy Pfizera. Proszę zwrócić uwagę na dwie pozycje: BlackRock i Vanguard. Pozornie nie mają dużych udziałów…, natomiast posiadają większościowe pakiety akcji w korporacjach i funduszach, które z kolei posiadają większość w największych na świecie przedsiębiorstwach wszystkich branż. Także w Polsce. To MATRIOSZKI.

Akcje w akcjach. BlackRock i Vanguard kontrolują Apple’a, Google’a, Netflixa, Microsoft, Modernę i Johnsona, Pepsi i McDonaldsa, a także Discovery, do którego należy TVN, oraz po części Amazona. Dwie korporacje, a właściwie globalne fundusze inwestycyjne poprzez skomplikowaną strukturę udziałów trzymają w swoich łapach branżę IT, media, banki i koncerny farmaceutyczne.

Do kogo należną BlackRock i Vanguard? Do najbogatszych na świecie rodzin, takich jak klan Rotshildów i spółki. W tle są Gates, Soros, Doris, Bezos, Musk i inni. To jest to sławetne Deep State, które – obok oligarchii komunistycznej z ChRL – stoi za tym co dzieje na świecie od półtora roku. Wszystkie szczepionki, cała cenzura w mediach oraz wszystkie kłamstwa i zbrodnie mają swe gniazdo w BlackRock i Vanguard. To prawdziwe gniazdo szerszeni. Sprywatyzowali dla siebie cały Zachód i znaczne połacie kuli ziemskiej. Rządy poszczególnych państw są ich kurierami, marionetkami. Wpływają na państwa poprzez nie tylko łapówki, ale przede wszystkim poprzez złożoną sieć zależności finansowych i gospodarczych.

Przykład: wiceprezesem Federacji Pracodawców jest niejaki Wiktor Janicki – szef Astra Zeneca Polska. Kto się domagał masowych szczepień w zakładach pracy? Federacja Pracodawców.

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: