Kategorie
NWO

Twoje ciało nie należy już do Ciebie

Rodzina to przeszłość, podlegasz totalnej kontroli. Miłość jest zakazana.
NIE POSIADASZ NIC I JESTEŚ SZCZĘŚLIWY.
Kłamstwa stojące za prawami, to nie jest normalne. Dom pozbawiony nadziei. Przyszłość to koszmar.

  • jakże trafnie opisujące dzisiejsze czasy tytuły serialu „Handmaid’s Tale”

TWOJE CIALO NIE NALEŻY JUŻ DO CIEBIE
Nie tylko macica, o którą tak mocno upominają się kobiety. Twoje ciało nie należy do Ciebie, bo władza może zarządzać Twoją twarzą. Władza zabrała Ci twarz. Protestujące kobiety (w obronie swojego ciała) nawet tego nie zauważyły. Większość Polaków uważa, że to nic takiego.

OSOBY ROZPOZNAJESZ PO TWARZY. Rasa ludzka ma niezwykłą zdolność do zapamiętywania setek twarzy nawet w miarę długiego „niewidzenia” kogoś i mimo zmieniającej się twarzy wraz z czasem.
CZŁOWIEK BEZ TWARZY NIE ISTNIEJE.

Władza nakłada Ci maskę. ZABIERA CI GODNOŚĆ I CZŁOWIECZEŃSTWO. Z maską nie wyrażasz emocji, nie pokazujesz mimiki, jesteś anonimowy. Przy zawstydzeniu dziecko zasłania twarz – to naturalny odruch.
BEZ TWARZY CIEBIE NIE MA. Dlatego niewolnikom zakładano maski.

Państwo zdecydowało, że TY MASZ NIE MIEĆ TWARZY ! Maska nie chroni Cię przed wirusem a jednak masz ją nosić pomimo tego, że jej obecność niszczy twoje zdrowie i prowadzi zwłaszcza u dzieci do niedorozwoju mózgu. Maska jest gadżetem. Maska ma przypominać o pandemii i dyscyplinować Cię (Pinkas – szef GIS). To tak jakby dla upamiętnienia holokaustu wszystkim tatuować numer na przedramieniu albo nosić pasiaki.

Państwo zdecydowało, że trzeba Cię pod przymusem szczepić eksperymentalną szczepionką, która ma w składzie OBCE GENY, które mogą wchodzić w reakcję z twoimi genami.

Państwo będzie CIĘ MODYFIKOWAĆ GENETYCZNIE! Jak króliki, jak myszy, jak bydło.

Nie masz prawa do odszkodowania za powikłania, bo polskie prawo tego nie przewiduje. Od koncernu też go nie dostaniesz ani od lekarza lub żołnierza dającego ci zastrzyk. Bo Państwo, którego jesteś własnością, zwolniło z odpowiedzialności za skutki i koncerny i lekarzy i każdego kto siłą cię zaszczepi. Dla Twojego dobra wstrzykną w Twoje ciało co zechcą. Dla Twojego dobra powtórzą to kilka razy w roku. Dla Twojego dobra uniemożliwią Ci funkcjonowanie w społeczeństwie bez szczepionki. Dla Twojego dobra podadzą Ci szczepionkę badaną 10 miesięcy zamiast 10 lat ( BBC). Dla Twojego dobra ministerstwo zdrowia zakazało leczyć covid tanią i skuteczną amantadyną. Dla Twojego dobra będą Cię tak straszyć, okłamywać, manipulować i tak pogrywać informacjami, żebyś się panicznie bał i błagał o szczepionkę. Dla dobra społeczeństwa zamkną Cię w izolatorni lub w obozie jeśli się nie zaszczepisz.

W jakim celu ?
Wg oficjalnych (naciąganych) danych covid dotyczy mniej niż 1% populacji, a śmiertelność wynosi około 0,14% (jak zwykłej grypy). Przy takiej skali tak wielką rangę dostaje szczepionka?! Szczepionka ma być gwarantem Twoich praw jako człowieka?
Przepustką do wyjścia z domu, do podróżowania, do wejścia do urzędu, do podjęcia pracy, do zapisania dziecka do szkoły ?! Czy rozumiesz, co się tu dzieje?
Nawet w oficjalnej narracji twórców pandemii 80% nigdy nie zachoruje, a z tych co zachorują – 80% wyzdrowieje bez żadnego lekarstwa (ozdrowieńcy), więc po co szczepionka?

TWOJE CIALO NIE NALEŻY JUŻ DO CIEBIE
Twoje ciało ma być poddane EKSPERYMENTOM MEDYCZNYM na rozkaz państwa. Dla Twojego dobra. Dla Twojego dobra zatruwają chemią jedzenie, zatruwają glebę chemikaliami, zatruwają powietrze (chemtrails – przyznał to oficjalnie szef CIA), zamierzają wprowadzić sztuczne mięso i białka zamiast naturalnych (Świtowe Forum Ekonomiczne – plan do 2030), abyś miał jeszcze więcej chemii w organizmie. Zmieniają ciągle „normy” zdrowotne, abyś „musiał” brać więcej chemicznych leków (tak np. WHO obniżyło normy na cholesterol do takiego poziomu, aby 90% populacji było przekonane, że ma za wysoki jego poziom, co nie ma nic wspólnego ze zdrowiem, ale zwiększa sprzedaż leków).

NIE POSIADASZ NICZEGO I JESTEŚ SZCZĘŚLIWY

Czy do tego zmierza świat ?

„Stworzony zostanie bezbolesny obóz koncentracyjny dla całych społeczeństw, tak że ludziom zostaną odebrane ich swobody obywatelskie, ale będą raczej z tego zadowoleni, ponieważ ich uwaga będzie odwracana od jakiejkolwiek chęci do buntu poprzez propagandę i pranie mózgu lub PRANIE MÓZGU WSPARTE METODAMI FARMAKOLOGICZNYMI. I tak się wydaje ostateczna rewolucja” Tak mówi Aldous Haxley w swej książce z lat 30 ubiegłego wieku „Nowy wspaniały świat”. W jednym z wywiadów powiedział, że to co napisał to nie wizja ale opis PLANU PRZYGOTOWANEGO DLA ŚWIATA przez eugeników (jego brat był jednym z twórców tego ruchu).

Całkiem podobnie opisuje świat Margaret Atwood w książce „Handmaid’s Tale” (1985r) do której w 2017 roku powstał serial o tym samym tytule, a jego odcinki noszą mniej więcej takie hasła, jak początek niniejszego posta.

Kasty, kasta kobiet której jedyną rolą jest rodzić dzieci dla bogaczy, kobiety w maskach, upadek rodzin, brak własności prywatnej.
Zadziwiająca zbieżność z Agendą Fundacji Rokefelera (Scenariusze przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego 2010r). Totalna kontrola obywatela, maksymalna redukcja własności prywatnej, upadek turystyki, ogromny ucisk po pandemii.

Pojawiają się już w UK reklamy pod właśnie takim hasłem „NIE POSIADASZ NICZEGO I JESTEŚ SZCZĘŚLIWY” w których buduje się cudowny obraz beztroskiego obywatela, który niczego nie posiada, a jednak jest mega szczęśliwy, bo wszystko może wypożyczyć, a dostawę otrzyma wprost do domu dronem. Czyż to nie piękne? Cudowne programowanie podświadomości przez telewizję. Właśnie po to, aby uśpić czujność, wyprać mózg, przyzwyczajać powoli do „nowej normalności”.

TWOJE CIAŁO NIE NALEŻY JUŻ DO CIEBIE
NIE POSIADASZ NICZEGO I JESTES SZCZĘSLIWY

Nie rozwijam kolejnych zagadnień wypisanych na wstępie, bo to obszerne tematy, a ludzie myślący z pewnością zauważyli, że właśnie to wszystko się dokonuje na naszych oczach. Czy nie mamy od lat 90.XXw zmasowanego ataku mediów (filmy, kolorowe pisma) na rodzinę jako podstawową komórkę społeczną ? Czy obecne zdarzenia nie są rozrywaniem społeczeństwa na strzępy? Czy brak kontaktów nie prowadzi do społecznego upośledzenia ludzkości? Czy obecne zdarzenia nie powodują zniszczenia własności prywatnej? Czy nie jesteśmy medialnie programowani ? Czy nie mamy pełzającego zamachu na wolność? Czy nie odbiera się nam prawa do bycia człowiekiem?

Co z tym zrobić ?
Jak duża siła musi stać za tym przewrotem, że nawet w USA na tak dużą skale sfałszowano wybory ? Ciekawostka – Trump przy pomocy wojska odbił z rąk CIA serwery we Frankfurcie, jeśli nie zostały wyczyszczone, będzie miał dużą szansę udowodnić skalę fałszerstw i pozostać na fotelu prezydenckim. Ma to pewne implikacje. Oprócz tego, że może to podpalić Amerykę, jego zwycięstwo może też zakończyć pandemię.

CZY ZAMIERZASZ STAĆ BEZCZYNNIE TWIERDZĄC, ŻE CIEBIE TO NIE DOTYCZY ?
Jeszcze w 19 wieku chłop pańszczyźniany mógł zostać zabity przez pana jak świnia. Pan nie ponosił żadnych konsekwencji. Myśleliśmy, że czasy niewolnictwa minęły bezpowrotnie. Wierzyliśmy, że eksperymenty medyczne doktora MENGELE to przeszłość, która nigdy nie wróci.

A jednak państwo uznało
– głosami PLATFORMY OBYWTELSKIEJ, PIS, PSL i SLD, że władzy wolno robić EKSPERYMENTY MEDYCZNE na obywatelach. Budują więc izolatoria, budują szpitale polowe (które stoją PUSTE ) przygotowują dziwnie do obozów zbliżoną infrastrukturę, a sam Morawiecki zapowiedział „że trzecia fala będzie najbardziej śmiertelna.

Czy nie brzmi to dziwnie?
Skąd Morawiecki (WHO, Soros) wie, że będzie trzecia fala ? Czy on rozmawia z wirusem? Skąd wie, że będzie NAJBARDZIEJ ŚMIERTELNA ? Jakich środków użyją, do czego się posuną, żeby śmiertelnie przestraszyć ludzi? Czy nie pasuje to idealnie to tego, co rzekomo wyciekło z rządu Kanady ? (że na wiosnę pojawi się covid 21 tym razem naprawdę śmiertelny)

TOWOJE CIAŁO NIE NALEŻY JUŻ DO CIEBIE Przejęli je ZA TWOJĄ ZGODĄ, TWOJE CIAŁO JEST WŁASNOŚCIĄ GLOBALISTÓW – psychopatów i ich sługusów w rządach krajowych.

Co z tym zrobisz?

Czy oddasz siebie i swoje dzieci na EKSPERYMENTY MEDYCZNE? Czy zdejmiesz maskę i STANIESZ SIĘ CZŁOWIEKIEM? Czy schowasz się za szmatą i posłusznie POŚLESZ DZIECKO DO NIEWOLI? Czy już widzisz dokąd zmierzamy?

CZY JUŻ SIĘ OBUDZIŁEŚ?
To nie jest sen. Możesz to przerwać.

I jeszcze na koniec coś dla lekarzy, policjantów, dyrektorów szpitali, pracowników sanepidu, do hotelarzy, restauratorów, branży fitness, pracowników, rolników i całej reszty, którzy myślą, że ich to nie dotyczy. (Tekst na dołączonym obrazku).

Tekst: Jerzy Makara

Dodaj komentarz: