Kategorie
NWO

Ludobójstwo jest ich grą końcową

“W skrócie, mają zabić duży procent rasy ludzkiej i zamienić ocalałych w całkowicie kontrolowaną armię niewolników, którzy nic nie posiadają są zniewoleni i śledzeni, śledzeni i monitorowani 24 / 7 wszędzie, nawet w swoich własnych domach, których oczywiście nie będą już posiadać”.

“Wszystko zaczyna mieć sens dopiero wtedy, gdy zrozumiesz, że wszystko, co się wydarzyło i dzieje, jest wynikiem skrupulatnie zaplanowanej i złowrogiej akcji realizowanej przez wąską klikę gangsterów, którzy teraz kontrolują nasz świat.”

Okres od 1945 do 2019 roku był dla wielu “złotym wiekiem” – okresem względnego pokoju, dobrobytu, stabilności i wolności. Obecnie zakończył się on jako najbardziej niebezpieczny i destrukcyjny okres w historii świata, zapoczątkowany przez wrogie i niezwykle bezwzględne siły Plutona, charakteryzujące się zupełnym brakiem empatii w tworzeniu globalnego reżimu totalitarnego. Jeśli ta linia czasu nie zostanie wkrótce wykolejona – a niewiele wskazuje na to, że tak się stanie – rezultatem będzie śmierć, zniszczenie i niewola na biblijną skalę dla większości ludzkości i już widzimy ten początek.

Przykładami innych takich punktów zapalnych w historii, które prowadzą do katastrofy, są zastrzelenie arcyksięcia Ferdynanda w Sarajewie, która wywołała początek I wojny światowej i wypowiedzenie wojny Niemcom przez Wielką Brytanię w 1939 roku, pod pretekstem, że zawarła ona pakt z Polską, ale to, co widzimy teraz, to o rząd wielkości wyższy i prawdziwie globalny charakter, aby nigdzie na Ziemi nie wydostać się z sieci. Tym razem wokół spustu następuje czasowe uwolnienie stosunkowo niegroźnego wirusa, który został mocno zahipnotyzowany przez media, aby uświadomić opinii publicznej, że jest on podobny do Czarnej Śmierci.

Jeśli chodzi o czas uwolnienia wirusa i towarzyszącą mu histerię w mediach, było to zdeterminowane przez dwa czynniki. Pierwszym z nich było to, że sytuacja globalnego zadłużenia stała się krytyczna, a światowa gospodarka znalazła się na skraju załamania – potrzebowała kryzysu, aby zapewnić pretekst do kolejnej orgii tworzenia pieniądza, więc w marcu rozbiły się światowe rynki i zrzuciły winę na wirusa.

Sposób działania napadu nie mógł być prostszy. Ci, którzy maja wszystko pod kontrolą, załamują światową gospodarkę i zmuszają większość jej mieszkańców do ogromnego zadłużenia tylko po to, by przetrwać. Ci, którzy mają jakiekolwiek aktywa warte kradzieży, otrzymują wtedy ultimatum – oddają je, głodują lub są wysyłani do więzienia dla dłużników, co np.w USA będzie bez wątpienia oznaczało wykorzystanie rozległej sieci obozów FEMA.

Mniej więcej w tym czasie duża część światowej populacji uważana za nadwyżkę w stosunku do potrzeb i niepotrzebne obciążenie dla środowiska i uciążliwość będą zabijane (czyli zabijane) albo przez śmiertelne zastrzyki, albo przez głód…

Obecnie prawie cała ludność świata nieświadomie angażuje się w rytuały okultystyczne, które mają na celu przeniesienie ich do nowej, podporządkowanej rzeczywistości. Jest to pierwszy raz w historii świata… Ważne jest, aby zrozumieć, że ta wąska, ale niezwykle bogata i potężna klifa na szczycie piramidy już kontroluje wszystko – Banki Centralne, w tym i w szczególności Fed, rządy, polityków i sądownictwo, które są prawie wszystkie “na sprzedaż”, duchowieństwo, media, itp.

Nie kontrolują jeszcze całkowicie Internetu… ale pracują nad nim, a wkrótce zamkną to okno. Jeśli chodzi o ich cele, to w skrócie, mają wybić duży procent rasy ludzkiej i zamienić ocalałych w całkowicie kontrolowaną armię niewolników.

Ich wspaniałe plany obejmują oczyszczenie terenów wiejskich z tych, którzy nie zdążą być poddani ubojowi selektywnemu, aby mogli oni “powrócić do natury”, poza prywatnymi posiadłościami NWO, które będą pełne armii służby i prywatnej ochrony. Ocalali mieszkańcy wsi po Wielkim Uboju będą zmuszeni i ostatecznie przymusowo usunięci do silnie sfotografowanych, wysoko położonych budynków mieszkalnych typu bokser w miastach, które być może będą musieli dzielić na zmianę z innymi, co ułatwi im nieposiadanie żadnej własności, być może w sposób japońskich “love hotels”.

NWO jest zdania, że świat jest rażąco przeludniony, i mają rację, to jest, z masowo nadmiarem ludności kładąc miażdżący ciężar na ekosystemy planetarne … NWO będzie wstawiać się i siłą zmniejszyć ich liczbę poprzez śmiertelne szczepionki z “kill switch” i dlatego szczepionki wirusowe będą obowiązkowe lub poprzez celowo wywołaną falę masowego głodu spowodowanego zakłóceniami w łańcuchu dostaw, jak to jest teraz nieuchronne, lub połączenie tych dwóch.

Istnieją trzy duże powody wszystkich poważnych ograniczeń nałożonych w tym roku, które są następujące. Eliminują one tak wiele ludzkich interakcji, jak tylko mogą, aby zniszczyć spójność społeczną, odizolować ludzi i uniemożliwić im wymianę myśli, a tym samym poznanie prawdy o co w tym wszystkim chodzi, zmniejszając tym samym szanse na powstanie i ewentualną rewolucję, a także na dobre osłabić ich psychicznie i fizycznie.

Dlatego też zamknęli wszystkie miejsca, w których ludzie się spotykają – bary, kawiarnie i puby, restauracje, siłownie, itp. a nawet galerie sztuki, kościoły i muzea, i sprawiają, że ludzie boją się wchodzić w interakcje za pomocą masek i antyspołecznego dystansu, itp. Szczególnie ważne jest, aby zaprzestać spotkań kościelnych, ponieważ ci z wiarą mają zasady i wierzą w coś większego niż oni sami, co daje im odwagę do działania, której wielu innym brakuje.

Dużym powodem blokady jest zniszczenie jak największej liczby małych firm w celu uzależnienia ludzi od zatrudnienia w dużych korporacjach, które kontrolują, lub od rządowych datków, takich jak oczekujący powszechny dochód gwarantowany (UGI), który otrzymasz tylko wtedy, gdy zachowasz się i zaakceptujesz wszystkie ich diktaty. NWO już teraz mówi o ludziach, którzy do 2030 roku nie będą niczego posiadać i będą szczęśliwi, a my już widzimy, jak do tego doprowadzą.

Jak już wspomniano powyżej, zrobią to, rozbijając gospodarkę i zmuszając ludzi do zadłużania się tylko po to, aby przetrwać. Następnie przyjdą i złożą ci ofertę, której nie możesz odmówić, mówiąc: “Musisz spłacić ten dług, ale nie możesz, więc wyeliminujemy go za ciebie w zamian za całą twoją własność”.

Dzięki tej metodzie, będą mogli nabyć większość nieruchomości należących do ludzi w tym, co będzie największym skokiem wszechczasów. Niektórzy z Was być może widzieli już film WEF, który mówi o was .Nie będziesz posiadał niczego. I będziesz szczęśliwy, Zaczyna się od uśmiechniętego idioty, który wyraźnie przynajmniej posiada, lub przynajmniej wynajmuje, dobrą tubkę pasty do zębów.

To, czego byliśmy świadkami w tym roku, to absolutne szaleństwo na skalę światową, a wszystko to rzekomo z powodu choroby, która nie różni się wiele od grypy i zabija mniej niż 1% jej ofiar, a nie ma praktycznie żadnego wpływu na młodych. Byliśmy świadkami niszczenia społeczeństwa poprzez wymuszone zapobieganie interakcjom międzyludzkim, zamykanie barów, kawiarni i pubów oraz miliony wypędzonych z biznesu, zamykanie sal koncertowych i muzeów oraz rozgrywanie meczów piłkarskich przed pustymi stadionami.

To czysty obłęd, a jednak do tej pory ludzie się z nim zgadzali z powodu prania mózgu i słabości. Zaczyna to mieć sens dopiero wtedy, gdy zrozumiesz, że wszystko, co się wydarzyło i dzieje, jest wynikiem skrupulatnie zaplanowanego i złowrogiego spisku realizowanego przez wąską klikę gangsterów, którzy ,,Teraz kontrolują nasz świat”.

Ich cele zostały określone powyżej, które obejmują eksterminację 70% lub więcej populacji i wypędzenie reszty do zaawansowanych technologicznie miejskich gett, którzy mają być hodowani jako niewolnicy, gdzie każdy ich ruch, a nawet myśli będą monitorowane i kontrolowane. TAJEMNICĄ POWSTRZYMANIA ICH JEST TO, ŻE MILIONY MOGĄ WYCOFAĆ SWOJE WSPARCIE I ODMÓWIĆ ZGODY NA ICH ŻĄDANIA, BEZ WZGLĘDU NA OSOBISTE KONSEKWENCJE. Jest to jedyny sposób na wykolejenie tej apokaliptycznej linii czasu, która prowadzi większość ludności w kierunku albo śmierci albo niewolnictwa.

za: https://www.facebook.com/110411727242946/posts/206208050996646/

Dodaj komentarz: