Kategorie
NWO

“Wielki reset” kapitalizmu

Ta globalna sieć oligarchów zmierza w kierunku końcowych etapów swojego planu budowy jednego globalnego systemu zarządzania. Często określane jako New World Order (NWO), jest to współpraca między ponadnarodowymi organizacjami politycznymi, jak Organizacja Narodów Zjednoczonych i Unia Europejska, kontrolowane władze naukowe, takie jak Międzyrządowy Zespół ds….

Klaus Schwab – niedawno napisał: Rozpoczęło się już gwałtowne spowolnienie gospodarcze, które może mieć do czynienia z najgorszą depresją od lat 30. Ale, chociaż ten wynik jest prawdopodobny, nie jest nieunikniony. Aby osiągnąć lepsze wyniki, świat musi działać wspólnie i szybko, aby zreorganizować wszystkie aspekty naszych społeczeństw i gospodarek, od edukacji po umowy społeczne i warunki pracy. Każdy kraj, od Stanów Zjednoczonych po Chiny, musi uczestniczyć, a każdy przemysł, od ropy naftowej i gazu po technologię, musi zostać przekształcony. Krótko mówiąc, potrzebujemy “Wielkiego Resetu” kapitalizmu.

https://www.weforum.org/great-reset

Oczekuje się, że w 15 krajach zostanie wdrożony paszport immunitetu masowego śledzenia COVID-19, który określi, czy osoby fizyczne mogą uzyskać dostęp do podstawowych usług, takich jak restauracje sklepy itp …lub potrzebują testów medycznych, zostanie wdrożony w 15 krajach jako część globalnego programu po COVID-19, który jest prowadzony przez Billa Gatesa, Wielką Brytanię, Organizację Narodów Zjednoczonych (ONZ) i Światową Organizację Zdrowia (WHO).Również w maju firma zawarła umowę z Circle Pass Enterprises (CPE), firmą zajmującą się technologiami cyfrowymi, która jest właścicielem prawa do COVI-PASS (COCID-19 Immunity Passport), aby zintegrować swój kod VCode z biometrycznymi paszportami z obsługą RFID, które umożliwią jego dostęp za pośrednictwem telefonów komórkowych. Jak już dawno wam powiedzieliśmy, nie możecie mieć Nowego Porządku Świata, dopóki Wielki Reset nie zostanie ukończony, a Wielki Nowy Wspaniały świat nie może zostać ukończony, podczas gdy Ameryka pozostaje poza globalnym autorytetem Organizacji Narodów Zjednoczonych. We wtorek Joe Biden w rozmowie telefonicznej z sekretarzem generalnym ONZ Antonio Guterresem zobowiązał się do odwrócenia wszystkich polityk trumpowskich związanych z naszą suwerennością narodową i wyrażenia zgody na utworzenie “nowego partnerstwa” z globalistycznymi pasożytami Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Sofoniasza 3:8 SNP
Dlatego poczekajcie na Mnie — oświadcza PAN — na dzień, w którym powstanę, by łupić. Postanowiłem bowiem zgromadzić narody, zebrać królestwa i wylać na nie me wzburzenie, cały żar mojego gniewu! Tak! Ogień mojej żarliwości pochłonie całą ziemię!

Truman Show

Dodaj komentarz: