Kategorie
NWO

Covid to nowy porządek świata

“Covid to nowy porządek świata” według australijskiego ministra zdrowia.

Podczas publicznego przemówienia minister zdrowia Australii, Brad Hazzard, doznał niewygodnego – ale bardzo odkrywczego – wymknięcia się języka. To właśnie powiedział:
“Musimy traktować ten Nowy Porządek Świata, uh… ten Nowy Świat Covida, nawet w naszych własnych domach, z dużą troską i ostrożnością.”

Zdejmowanie ludzkiej bielizny
aby wymusić szczepienie.

To dzieje się w Australii, zgodnie z ustawą o zdrowiu publicznym z 2016 roku, policjanci mogą kłaść ludzi na ziemię, zdejmować im ubrania i… zdejmować im bieliznę, zmuszać ich do szczepień.

Obozy kwarantannowe w całej Kanadzie
O wiele więcej się dzieje, podczas tego “Nowego Porządku Świata” czy “Nowego Świata Covida”, jak powiedział minister zdrowia Australii. Na przykład, na całym świecie budowane są obozy izolacyjne w ramach kwarantanny, aby zatrzymać każdego, kto ma test “pozytywny “.

Obozy te nie ograniczają się jednak tylko do osób z covidem, ale zapewniają szeroką gamę przypadków , które mogą zostać zatrzymane”. Pyta on, dlaczego są one budowane i ile ich jest. Jego pytanie jest niegrzecznie odcięte i pozostaje bez odpowiedzi…

Co to jest
Nowy porządek świata?

Czym dokładnie jest Nowy Światowy Porządek i jak jest on powiązany z Covidem? Przede wszystkim musimy zrozumieć, że politycy i światowi przywódcy mówią o tym od dziesięcioleci.

GLOBALNA CONTROLA

Nowy Porządek Świata polega na oddaniu całej ludzkości pod całkowitą kontrolę bardzo małej grupy bogatych i potężnych ludzi, którzy będą rządzić każdym aspektem ludzkiego życia na ziemi. Strategiczne działania na rzecz globalnego zarządzania podejmowane są od dziesięcioleci, na przykład przez Bank Światowy, Organizację Narodów Zjednoczonych, Światową Organizację Zdrowia, Unię Europejską, Międzynarodowy Fundusz Walutowy i tak dalej. Chodzi o to, że narody powinny oddać swoją indywidualną tożsamość i cel, dla większego dobra: “dobrobytu” całego świata. Ostatecznie celem jest posiadanie jednego światowego rządu, jednej światowej armii, jednej światowej opieki zdrowotnej, jednej światowej waluty cyfrowej, jednego światowego medium i tak dalej. Wszystko musi być regulowane na poziomie globalnym. Pod pewnymi względami brzmi to jak dobry pomysł, gdyby nie to, że ludzie stojący za tym ruchem są znani jako najgorsi przestępcy na świecie, którzy zmasakrowali miliardy ludzi poprzez zorganizowane wojny, planowane epidemie, zatrucia żywności i wody, masowe szczepienia, które spowodowały śmierć setek milionów lub kaleki na całe życie itd.

Podmioty te zaplanowały również pandemię Covid-19 i aktywnie kierują nią na całym świecie, aby stworzyć tyle obaw, że ludzkość odda wszystkie swoje wolności w ich ręce. Wprowadzenie w życie tego Nowego Ładu Światowego nazywane jest Wielkim Resetem.
Strategia polega na tym, aby najpierw zniszczyć istniejące struktury, poprzez niszczycielskie blokady, a następnie odbudować wszystko zgodnie z ich Nowym Ładem Światowym, który również nazywają “Nową Normalnością”.

Możemy myśleć, że maskowanie twarzy, społeczne zdystansowanie i brutalna tyrania są tymczasowe, ale ich ideą jest, aby rzeczywiście uczynić to wszystko “normalnym”, a zatem trwałym. Przywódcy rządowi na całym świecie stwierdzili już, że ustanowienie stałego społecznego dystansu, zakaz uścisku dłoni, zakaz organizowania dużych zgromadzeń i noszenia masek na twarz uchroniłoby nas wszystkich przed np. przeziębieniem, grypą czy innymi chorobami.

Co ciekawe, nigdy nie mówią oni o budowaniu ludzkiego systemu odpornościowego, uczeniu ludności jak żyć zdrowo, informowaniu świata o wysokiej jakości odżywiania czy innych naturalnych sposobach pokonywania zagrożeń dla zdrowia. Nie mówi się o tym ani w jednym kraju na świecie. Co gorsza, agresywnie tłumią każde sprawdzone lekarstwo na Covida-19, aby narzucić niezwykle niebezpieczne szczepionki.

Te dobrze znane globalne organizacje są jednak niczym innym jak fasadami, ponieważ są one własnością i są kontrolowane przez osoby znajdujące się za kulisami. Ważnymi nazwiskami w całym tym schemacie są na przykład Rothschild, Rockefeller, Soros, Gates, i tak dalej.

Ci ludzie są właścicielami większości mediów, opieki zdrowotnej, przemysłu, a swoimi bilionami dolarów manipulują rządami na całym świecie.

Globalny reset
Nowy porządek świata:

Plan przejęcia całkowitej kontroli nad światem został jasno wyrażony.

Oświadczenie, które wypełniło całą stronę główną, ONZ mówi wszystko: “Zabierzmy naszą planetę z powrotem”.

Oczywiście twierdzą oni, że Nowy Porządek Świata jest “dla dobra wszystkich ludzi” i mają wiele wyszukanych słów i zwrotów, które przekonują krytyków o ich “humanitarnych” zamiarach. Rzeczywistość jest jednak odwrotna:

Podczas gdy Nowy Światowy Porządek jest aktywnie wdrażany na całym świecie podczas pandemii covid, nagle wolność słowa, wolność medyczna i wolność integralności cielesnej zniknęły z planety Ziemia. Jeśli jeszcze tego nie zauważyliście: miliony lekarzy, naukowców, śledczych, adwokatów, dziennikarzy i ekspertów z każdej możliwej do wyobrażenia dziedziny zostały poddane cenzurze w mediach społecznościowych, usunięte z YouTube, ukryte przez Google i rozmazane przez mainstreamowe media. Narracja Nowego Ładu Świata jest nadal dozwolona.

“Jeśli odebrana zostanie wolność słowa, to głupi i milczący możemy zostać doprowadzeni, jak owce do rzezi”.
GEORGE WASINGTON, PIERWSZY AMERYKAŃSKI PREZYDENT

Globalna Tyrania przez Światowa Organizacja Zdrowia.


Kluczowym graczem w Nowym Porządku Świata jest Światowa Organizacja Zdrowia. Nikt na nią nie głosował, działa ona poza jakimkolwiek procesem demokratycznym, a jednak mobbuje cały świat, by stosować się do ich “wytycznych”. Wszystko, co różni się od ich “rad”, jest cenzurowane na Facebooku, Youtube’u i Twitterze.

Przykładem ich agresywnej tyranii jest American Frontline Doctors, sieć wiodących ekspertów medycznych w całych Stanach Zjednoczonych. Zauważyli oni, że media głównego nurtu, WHO i podmioty rządowe stale wyolbrzymiają liczby o COVID-19, aby wywołać histerię. Aby powstrzymać ten strach, amerykańscy lekarze z Frontline Doctors wyszli z przesłaniem nadziei:
“Nikt nie musi umierać, nikt nie musi się bać. Jest zapobiega przeziębieniom i przyjmie lekarstwo alternatywne na Covida-19!
Ta audycja była oglądana dwadzieścia milionów razy w ciągu jednego dnia, a następnie została usunięta ze wszystkich głównych platform mediów społecznościowych. Cała ich strona została zdemontowana, ich założycielka, dr Simone Gold, została zwolniona, jeden z ich praktyków, dr Stella Immanuel – który z powodzeniem leczył ponad 500 pacjentów Covid-19! – został bezlitośnie umazany w internecie, a główne media złośliwie kpiły z tej grupy lekarzy.

Dlaczego? Ponieważ ich przesłanie różni się od kłamstw propagowanych przez WHO, która twierdzi, że nie ma lekarstwa na covid.
Jaką motywację może mieć WHO, aby zaprzeczyć istnieniu sprawdzonych, covidowych lekarstw? Celem jest narzucenie całej ludzkości zupełnie nowej serii bardzo niebezpiecznych, zaawansowanych technologicznie szczepionek.

Jak jest podłączone NWO z Covid-19?
W jaki sposób obecna pandemia i planowane przyszłe pandemie są wykorzystywane do rozwijania ich programu kontroli nad światem. Architekci Nowego Porządku Świata wiedzą , że ludzie nigdy dobrowolnie nie oddadzą swojej wolności… chyba że ich życie od niej zależy! Musieli więc znaleźć coś, co sprawiło, że ludzkość tak bardzo bała się śmierci, że zrzekła się wszystkich swoich praw, by znów poczuć się “bezpieczna”.
Co jest lepszego do zrobienia, niż pandemia z “śmiertelnym” wirusem? Od samego początku plan zakładał wywołanie globalnej pandemii, która zapoczątkuje ludzkość w erze bezprecedensowej totalitarnej kontroli skorumpowanych rządów. Ci politycy cenią pieniądze bardziej niż życie ludzi, którym ślubowali służyć i chronić.

MEDIA GŁÓWNEGO NURTU

Media głównego nurtu odegrałyby największą rolę w tym planie, ponieważ to one rozpowszechniają wszystkie przerażające liczby “zgonów” i “przypadków”, które wpędzają masy do klatek kontroli.
Dlatego strategia tych globalistów zawsze polegała na tym, aby posiadać wszystkie Big Media, Social Media i Big Tech. Dla nas wydaje się, że wszystkie te firmy medialne są własnością różnych ludzi, ale prawda jest taka, że większość z nich jest własnością garstki tych samych super bogatych przestępców. A jeśli nie mogą być właścicielami mediów, to będą je przekupywać. Jak powiedział słynny niemiecki dziennikarz Udo Ulfkotte:
“Jestem dziennikarzem od 25 lat. Nauczono mnie kłamać, zdradzać i nigdy nie mówić prawdy opinii publicznej. … Zostałem przekupiony przez CIA, tajne stowarzyszenia i amerykańskich miliarderów, by donieść… nie do końca prawdę.”

Najbardziej niebezpieczna szczepionka
w całej historii.

Pytanie brzmi: jeśli istnieją bezpieczne i skuteczne lekarstwa, jak wyjaśniają lekarze na całym świecie, dlaczego potrzebujemy niebezpiecznych szczepionek, które pominęły wszelkie niezbędne testy bezpieczeństwa? Wielka Brytania poszukuje nawet oprogramowania sztucznej inteligencji, które pomogłoby w uzyskaniu oczekiwanej wysokiej liczby niepożądanych reakcji na szczepionki.

Bill Gates powiedział, że spodziewa się, iż co najmniej 700.000 osób będzie cierpieć z powodu poważnych skutków ubocznych i dlatego rządy muszą być zaangażowane w wypłatę odszkodowań dla tych osób.
Światowa Organizacja Zdrowia przyznała, że nie ma odpowiedzi na wiele zgonów spowodowanych przez szczepionki i istnieje wiele oskarżeń o długotrwałe skutki uboczne dla zdrowia. Napisano dziesiątki książek dokumentujących niebezpieczeństwa związane ze szczepieniami, a rządy Stanów Zjednoczonych wypłaciły wiele miliardów dolarów za szkody poniesione w wyniku szczepień. Jeśli szczepionki powodują tak wiele zgonów i chorób, a także jeśli szczepionki covid nawet pomijają zwyczajowy okres 5-10 lat testów bezpieczeństwa, to dlaczego cała ludzkość musi być zaszczepiona?

Odpowiedź jest niezwykle niepokojąca…

za: https://www.facebook.com/110411727242946/posts/207471600870291/

Dodaj komentarz: