Kategorie
NWO

Czy zastanawialiście się nad tym, co tak naprawdę się dzieje z naszym światem obecnie ?

Cały świat uczestniczy w okultystycznym rytuale inicjacji koronowej, chociaż mało kto zdaje sobie z tego sprawę.
Środki i politykę, które rządy wprowadziły na całym świecie od czasu rozpoczęcia OPERACJI CORONAVIRUS – takie jak kwarantanna, zamknięcie, mycie rąk, noszenie masek, dystans społeczny i inne – są w rzeczywistości aspektami okultystycznego rytuału inicjacji.

Te aspekty zostały sprytnie dostosowane do aktualnej fałszywej pandemii i zamaskowane jako prawdziwe strategie zdrowia publicznego.

Ta pandemia to wydarzenie typu 9/11, które było skrupulatnie planowane od dziesięcioleci.

Ludzie, którzy rządzą światem, elity NWO, niewiele pozostawiają przypadkowi. Są czarnymi magami i wykonują te obrzędy na żywo w podobny sposób, w jaki prowadzą swoje sekretne satanistyczne rytuały.
W obu przypadkach cel jest ten sam: wyprowadzić wtajemniczonych z ich normalnego trybu życia, rozbić ich, wywołać uległość, przekształcić ich na podobieństwo ich przywódców, a na koniec przywrócić im nową normalność, w której nie mogą powrócić do swoich dawnych zwyczajów i życia.

ZAMKNIĘCIE I KWARANTANNA (izolacja).

Każdy dobry rytuał wymaga przygotowania. Pierwsza część rytuału inicjacyjnego to izolacja. Ta izolacja służy oddzieleniu wtajemniczonego od przyziemnych spraw jego życia (od “świata”). Często odbywa się to poprzez zerwanie wszelkich więzów ze światem zewnętrznym. Czasami wtajemniczony może zostać wysłany do ciemnego pokoju lub jaskini; sugeruje to również nadchodzące odrodzenie z ciemnego łona. W dzisiejszych czasach ta izolacja wymaga również oddzielenia od technologii i wszystkiego, co się z nią wiąże (telefony, komputery, e-maile, media społecznościowe itp.). Deprywacja sensoryczna wysyła wtajemniczonego na powierzchnię, gdzie jest mniej przywiązany do przekonań i zachowań.

W Operacji Coronavirus blokada i kwarantanna były izolacyjnym aspektem rytuału. Świadomi sytuacji zauważyli, że poddanie kwarantannie całej społeczności zdrowych ludzi jest sprzecznością pojęciową, ponieważ samo słowo kwarantanna oznacza stan, okres lub miejsce izolacji, w którym ludzie lub zwierzęta, które przybyły z innego miejsca lub były narażone na chorobę zakaźną lub zaraźliwą. Zatem z definicji nie można poddawać kwarantannie niezainfekowanych, zdrowych ludzi.
Kwarantannie można poddawać tylko chorych i zarażonych ludzi. Jednak celem było izolowanie ludzi wszelkimi środkami niezbędnymi do osiągnięcia pierwszego etapu inicjacji.

MYCIE RĄK (odrzucenie)

Kolejnym elementem rytuału jest obsesyjne i kompulsywne skupienie się na myciu rąk. Podczas gdy mycie rąk jest ogólnie dobrą czynnością higieniczną, która może pomóc w ograniczeniu rozprzestrzeniania się różnych chorob. Operacja Coronavirus przeniosła tę czynność na zupełnie nowy poziom niepokoju z powodu zaburzeń obsesyjno-kompulsyjne OCD (oczywiście z założenia). Symbolicznie, umycie rąk przypomina historię Poncjusza Piłata z Biblii, który umył ręce w sprawie losu Jezusa z Nazaretu i nie chciał go ukarać ani uwolnić. Z tej perspektywy mycie rąk polega na odrzuceniu. Ale kto lub co jest odrzucane ? “Stara normalność” wolności ?

NOSZENIE MASKI (cenzura, poddanie się, dehumanizacja, alternatywna persona)

Po czwarte, maski są często używane przez same elity na przyjęciach i rytuałach. Pamiętasz scenę satanistycznej orgii seksualnej z filmu Kubricka “Oczy szeroko zamknięte”? Maski ukrywają tożsamość. Przyspieszają “śmierć” starej tożsamości. Maski tworzą alternatywną postać. Wiąże się to z niezwykle ważnym tematem szatańskiego nadużycia rytualnego (SRA) i kontroli umysłu. W ramach kontroli umysłu “opiekun” używa tortur i znęcania się, aby zmusić ofiarę do dysocjacji. To tutaj ich umysły odrywają się i odrywają od rzeczywistości, aby poradzić sobie z ogromnym bólem, który jest im zadawany. To wbudowana psychiczna strategia obronna. Jednak czyniąc to, ofiara tworzy wiele “alter” lub osobowości, które są odłączone od jej podstawowej osobowości. Te alter nie wiedzą o istnieniu innych alter; w ten sposób ofiara może zostać zaprogramowana do robienia tego co programista chce (np. zostania niewolnikiem seksualnym lub zabójcą) i nie przypomina sobie, by to robiła, ponieważ alter może zostać wyzwolony, aby wystąpił naprzód, a następnie powrócił do podświadomości po zdarzeniu. Jeśli chodzi o kontrolę umysłu, maski symbolizują ukryte aspekty lub osobowości nas samych, na które kontrolerzy NWO celowo celują swoją podprogową propagandą.

Noszenie masek to ogromny temat pod wieloma względami. Badania pokazują, że maski odhumanizujące, osłabiają i nie chronią, nie bedę omawiać teraz niektórych medycznych powodów, dla których noszenie maski jest nie tylko medycznie bezużyteczne, jeśli chcesz chronić się przed COVID, ale także potencjalnie szkodliwe dla zdrowia. Jednak istnieje wiele warstw głębszych, jeśli chodzi o rytualne aspekty masek. Po pierwsze, maski kojarzą się z cenzurą, zakrywaniem ust, kneblowaniem i tłumieniem wolnego głosu. Pomyśl, ile obrazów przedstawiających cenzurę przedstawia osobę z taśmą zakrytą usta. Cenzura była ogromną częścią tego programu, jeszcze zanim to się oficjalnie stało, a wszyscy miłośnicy Eventu 201 ćwiczyli godzinami swoją symulację o tym, jak kontrolowaliby oficjalną narrację i cenzurowali alternatywne punkty widzenia.
Po drugie, maski symbolizują poddanie się, rezygnację z nieograniczonego dostępu do tlenu. Cały ten program nie dotyczy wirusa; chodzi o kontrolę. Chodzi o zmuszanie ludzi do poddawania się woli manipulatorów NWO, nawet jeśli jest to nieuzasadnione prawnie i medycznie. Po trzecie, maski przypominają roboty. Są dehumanizujące. Usuwają możliwość pełnego spojrzenia w twarz innej osoby. Tworzą dystans i separację u ludzi, utrudniają nam komunikację za pomocą języka ciała i utrudniają nam empatię dla innych, ponieważ empatia ta często opiera się na całościowym widzeniu drugiej osoby.

DYSTANS SPOŁECZNY (nowa normalność).

Kiedy rytuał zbliża się do końca, wtajemniczony wchodzi w nowy sposób myślenia i nowy sposób zachowania. Jest przerobiony na obraz swoich opiekunów lub manipulatorów, którzy przeprowadzali rytuał. W przypadku COVID ostatecznym celem jest nowa normalność, w której wszyscy są trwale oddzieleni i odłączeni (a także testowani, śledzeni, monitorowani, badani, leczeni i szczepieni). Dystans społeczny jest naprawdę dystansem antyspołecznym; chodzi o to, by usunąć ludzki dotyk z naszych interakcji.
Ten dotyk czyni nas ludźmi.

Niszczenie starego i tworzenie nowego.

Wszystkie te zwroty wskazują na tę samą metodę: zniszczenie starego, aby zrobić miejsce dla nowego. Prawdziwym celem rytuału jest zmiana umysłu i charakteru.
W kontekście ogólnoświatowej konspiracji, ta metoda jest używana przez spiskowców NWO, aby uczynić świat miejscem mniej wolnym, mniej spokojnym, bardziej kontrolowanym i bardziej hierarchicznym.

Operacja Koronawirus to ogólnoświatowy rytuał, a wiele jego elementów jest wysoce symbolicznych. Ludzie są prowadzeni, jako nieświadomi uczestnicy bez pojęcia, w jaki sposób nieświadomie wspierają głębszy program, np. współpracując z własnym zniewoleniem, godząc się na śmieszne ograniczenia, a nawet aktywnie pilnując swoich współobywateli. Fakt, że ta fałszywa pandemia koronawirusa jest rytuałem, nie jest zaskakujący, biorąc pod uwagę, że rdzeniem NWO są sataniści praktykujący czarną magię. Jak świadczą osoby, które przeżyły, niektóre z ich satanistycznych rytuałów, obejmują gwałty polowania na ludzi (tak jak na zwierzęta), masowe orgie, picie ludzkiej krwi, kanibalizm i składanie ofiar z dzieci. Musimy zachować czujność na głębsze symboliczne aspekty tego programu, jeśli mamy naprawdę zachować nasze prawa i naszą wolność w obliczu tej ciemności.

za: https://www.facebook.com/103144574998884/posts/104671971512811/

Dodaj komentarz: