Kategorie
NWO

Pandemia – Wielki reset technokratów

Pandemia jest nieodłączną częścią Wielkiego Resetu technokratów, który zapoczątkuje zupełnie nowy świat niewyobrażalnych ograniczeń wolności. Dokonała już masowej redystrybucji bogactwa – ponownie, od klasy średniej, od właścicieli małych firm, po duże międzynarodowe firmy, takie jak Amazon.

W końcu, nie zdziw się, jeśli usłyszysz głosy o zapewnieniu wszystkim dochodu podstawowego – krok w kierunku 2030 bezgotówkowa “utopia”, gdzie nic nie posiadasz – i nastąpi powszechne umorzenie długu w zamian za utratę wszystkich praw do własności prywatnej w przyszłości.

Blokady miały również wpływ na burzenie lokalnych gospodarek na całym świecie – zupełnie niepotrzebna sytuacja stworzona przez człowieka, która jest obecnie wykorzystywana jako pretekst, dlaczego tak rozpaczliwie musimy “zresetować” system gospodarczy, gdy jesteśmy w nim, powinniśmy “lepiej budować”.

Blokady i zamknięcia szkół zapoczątkowały apele o więcej uczenia się online, co blokuje młodzież w matrycy cyfrowej nadzoru w jeszcze większym stopniu niż wcześniej, a ponieważ szczepionka COVID-19 jest wdrażana, wyznacza scenę biometrycznego nadzoru, śledzenia i śledzenia, które ostatecznie będą powiązane ze wszystkim innym: dokumentacją medyczną, identyfikatorem cyfrowym, bankowością cyfrową i systemem kredytów społecznych.

Wszystko to z kolei wymaga 5G, tak się właśnie dzieje, jest rozbudowywana w środku tej pandemii. Gdy już zapoznasz się z technokratycznym programem, zobaczysz, jak wszystkie te pozornie przypadkowe wydarzenia zrozumiesz, że nie są one przypadkowe, ale łączą się razem, tworząc wielką sieć – i jesteśmy tym, co jest na kolację.

-Technokracja i Wielki Reset
-Historia w skrócie

Technokracja nie opiera się na wspólnych mechanizmach ustalania cen, takich jak podaż i popyt lub wolny handel. Zamiast tego gospodarka technokracji opiera się na zasobach energetycznych, które następnie dyktują rodzaje produktów produkowanych, kupowanych, sprzedawanych i konsumowanych

Technokracja, której pomysłem byli naukowcy i inżynierowie, wymaga inżynierii społecznej, aby system działał; w związku z tym potrzeba masowej eksploracji danych i nadzoru

Wiele terminów, o których słyszeliśmy w ostatnich latach, odnosi się do technokracji pod inną nazwą. Przykłady obejmują zrównoważony rozwój, agendę 21, agendę 2030, nową agendę miejską, zieloną gospodarkę, zielony nowy ład i ogólnie ruch globalnego ocieplenia. Porozumienie klimatyczne z Paryża jest również nieodłączną częścią technokratycznego programu

Inne terminy, które są synonimem technokracji to Wielki Reset, czwarta rewolucja przemysłowa i Build Back Better

Wspólnym celem tych wszystkich ruchów jest zdobycie wszystkich światowych zasobów dla małej globalnej elity, która ma know-how do programowania systemów komputerowych, które przyjdą dyktować jak ma wyglądać życie wszystkich. To ostateczna forma totalitaryzmu i absolutnego zniszczenia wolności osobistej i prywatności
Technocracy nie jest systemem politycznym.
Co więcej, technokracja ma na celu wyeliminowanie wybranych urzędników i rządu jako całości. Nie mają miejsca w tym systemie, który po pełnym wdrożeniu, działałby sobie mniej lub bardziej automatycznie, sterowany na górze przez mistrzów technologicznych. Nie ma też miejsca dla narodów ani nacjonalizmu, które mogłyby wpływać na zachowanie.

Jako oparty na zasobach system gospodarczy, Zrównoważony Rozwój zamierza przejąć kontrolę nad wszystkimi zasobami, całą produkcją i całą konsumpcją na ziemi, pozostawiając wszystkich jej mieszkańców mikrozarządzanych przez dyktaturę naukową. Chociaż technokratyczny plan jest realizowany od dziesięcioleci, w tym roku wszystko zostało szybko wdrożone. Jeśli odnosisz wrażenie, że wszyscy cierpimy na jakiś syndrom “gotowanej żaby”, prawdopodobnie miałbyś rację.

Oczywiste prawa zostały nam odebrane, a ludzie mniej lub bardziej zaczęli akceptować sytuacje, które rok temu byłyby nie do pomyślenia. Powiedziano nam, żebyśmy pracowali z domu i nie wybierali się gdziekolwiek. Nasze firmy zostały shuttered “w celu ochrony zdrowia publicznego.”

Powiedziano nam, abyśmy nosili osłony twarzy nawet na zewnątrz, podczas jedzenia i w naszych domach. Teraz powiedziano nam, że będziemy musieli mieć paszporty szczepionki, jeśli chcemy dostać się na lot w przyszłości, a światowi przywódcy otwarcie mówią o Wielkim Resecie.

Banki centralne również od samego początku były oczywiście częścią tego planu. System banku centralnego ulega awarii, gdy mówimy, po osiągnięciu końca swojego życia funkcjonalnego, ponieważ globalne zadłużenie przekracza zdolność krajów do płacenia odsetek, ale reset, o którym mówią, nie jest kolejnym systemem banku centralnego.

Będzie to scentralizowane, owszem, ale znowu sama podstawa światowej gospodarki odsunie się od towaru pieniędzy na towar energii. W wywiadzie Wood wyjaśnia, w jaki sposób technokratyczne elity, w szczególności członkowie Komisji Trójstronnej, wpłynęły i manipulowały przepisami gospodarczymi, aby zapewnić im sukces.

Technokracja 2030 — spojrzenie w przyszłość … a teraz HIT:
“Witamy w roku 2030. Witamy w moim mieście – czy powinienem powiedzieć, “nasze miasto”. Nic nie posiadam. Nie posiadam samochodu. Nie posiadam domu. Nie posiadam żadnych urządzeń ani ubrań.

To może wydawać się dziwne dla Ciebie, ale to ma doskonały sens dla nas w tym mieście. Wszystko, co uważasz za produkt, stało się usługą. Mamy dostęp do transportu, zakwaterowania, jedzenia i wszystkiego, czego potrzebujemy w naszym codziennym życiu …

W naszym mieście nie płacimy czynszu, ponieważ ktoś inny korzysta z naszej wolnej przestrzeni, gdy jej nie potrzebujemy. Mój salon jest używany do spotkań biznesowych, gdy mnie tam nie ma.

Raz na jakiś czas, będę gotować dla siebie. Jest to łatwe — niezbędny sprzęt kuchenny jest dostarczany pod moje drzwi w ciągu kilku minut … Zakupy? Nie pamiętam, co to jest. Dla większości z nas, został przekształcony w wyborze rzeczy do wykorzystania. Czasami uważam, że to zabawa, a czasami po prostu chcę algorytm zrobić dla mnie. Zna mój smak lepiej niż ja teraz …

Koncepcja godziny szczytu nie ma już sensu, ponieważ praca, którą wykonujemy, może być wykonana w każdej chwili. Nie wiem, czy nazwałbym to już pracą. To jest bardziej jak myślenie czasu, tworzenia czasu i rozwoju czasu …

Moim największym zmartwieniem są wszyscy ludzie, którzy nie mieszkają w naszym mieście. Te, które straciliśmy po drodze. Ci, którzy zdecydowali, że stało się zbyt wiele, cała ta technologia. Ci, którzy czuli się przestarzali i bezużyteczni, gdy roboty i sztuczna inteligencja przejęli dużą część naszych miejsc pracy.

Ci, którzy zdenerwowali się na system polityczny i odwrócili się od niego. Żyją różnego rodzaju życiem poza miastem. Niektórzy z nich utworzyły samonapędzające się społeczności. Inni po prostu przebywali w pustych i opuszczonych domach w małych XIX-wiecznych wioskach.

Raz na jakiś czas denerwuje mnie fakt, że nie mam prawdziwej prywatności. Nigdzie nie mogę iść i nie być zarejestrowanym. Wiem, że gdzieś wszystko, co robię, myślę i marzę, jest rejestrowane. Mam tylko nadzieję, że nikt nie użyje tego przeciwko mnie. W sumie to jest dobre życie.”

Jeśli jednak wynajmujesz wszystko i nie masz własnej prywatnej własności, to kto jest właścicielem tych wszystkich rzeczy? Technokratyczna elita, która jest właścicielem wszystkich zasobów energetycznych. Co niepokojące, jedną z form zasobów energetycznych, które współcześni technokraci najwyraźniej zamierzają zbierać, jeśli patenty są jakieś wskazówką, jest ludzkie ciało.

Międzynarodowy patent Microsoftu (8) WO/2020/060606 opisuje “system kryptowalutowy wykorzystujący dane o aktywności ciała”. Patent międzynarodowy został złożony 20 czerwca 2019 roku. Wniosek urzędu patentowego USA, (9) 16128518, został złożony 21 września 2018. Jak wyjaśniono w streszczeniu:
“Działalność organizmu człowieka związana z zadaniem powierzonym użytkownikowi może być wykorzystana w procesie wydobycia systemu kryptowalutowego. Serwer może dostarczyć zadanie do urządzenia użytkownika, który jest komunikatywnie sprzężona z serwerem. Czujnik komunikatywnie sprzężony lub składający się z urządzenia użytkownika może wykrywać aktywność ciała użytkownika.

Dane aktywności ciała mogą być generowane na podstawie wykrywanej aktywności ciała użytkownika. System kryptowaluty połączony z urządzeniem użytkownika może zweryfikować, czy dane dotyczące aktywności ciała spełnia jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowalutowy, i przyznać kryptowalutę użytkownikowi, którego dane dotyczące aktywności ciała są weryfikowane.”

Kim są technokraci?
Podczas gdy technokracja była kiedyś prawdziwym prywatnym klubem, dziś technokraci niekoniecznie mają karty członkowskie, więc może być trudno poprawnie zidentyfikować ich wszystkich. Kluczowymi graczami są jednak członkowie Komisji Trójstronnej, mówi Wood.

Nie można po prostu przystąpić do Komisji Trójstronnej. Wybierają własnych członków i to tylko na zaproszenie. Listę członków od 2020 r. można znaleźć na FredDonaldson.com. Znane nazwiska w amerykańskiej grupie trójstronnej to David Rockefeller, Henry Kissinger, Michael Bloomberg i Google wagi ciężkiej Eric Schmidt i Susan Molinari, wiceprezes do spraw polityki publicznej w Google.

Uznając konieczność mediów, jest też David Ignatius, felietonista “The Washington Post”; David Sanger, główny korespondent Washington the New York Times; i Gerald Seib, redaktor naczelny The Wall Street Journal.

Jest to interesująca lista osób, które mogą być warte przeglądu, aby zorientować się, gdzie, jak i przez kogo technokracji zyskuje na popularności i są realizowane. Inne grupy, na które należy zwrócić uwagę, to:

Klub Rzymski, Aspen Institute, który jest mentorem kadry kierowniczej z całego świata o subtelności globalizacji. Wielu członków jej zarządu jest również członkami Komisji Trójstronnej, Instytut Atlantycki
Światowe Forum Ekonomiczne, Brookings Institute i inne

Dodaj komentarz: