Kategorie
NWO

Kalendarz BRAŃ według rządu PIS czyli dlaczego rozbrojono Polaków

22.12.2020 – wiemy, nie ma takiego prawa, jeżeli wyjdziecie na ulicę w noc sylwestrową, uzbrojeni milicjanci , sanepid, wojskowi, ludzie służb przystawią wam broń do głowy i wystawią karę 30 000 zł jaką od razu ściągniemy , a wy idźcie do NASZYCH SĄDÓW I PROKURATUR, DO NASZEGO TK i sprawa będzie trwała 5 lat, a potem do NASZEGO Strasburga, gdzie poczekacie JESZCZE 10 lat. No i co frajerzy ?

22.02.2021 – wiemy, że nie ma takiego prawa, dziś milicjanci, wojskowi, celnicy, politycy, ludzie służb, będą, przystawiając wam broń do głowy, ZABIERAĆ SOBIE wybrane na ulicy samochody i siłowo pozbawiać Was ich własności, a wy idźcie do NASZYCH SĄDÓW I PROKURATUR, DO NASZEGO TK i sprawa będzie trwała 5 lat, a potem do NASZEGO Strasburga, gdzie poczekacie JESZCZE 10 lat. No i co frajerzy ?

22.05.2021 – wiemy że nie ma takiego prawa, dziś sędziowie, prokuratorzy, milicjanci, wojskowi, celnicy, politycy, ludzie służb, będą, przystawiając wam broń do głowy ODBIERAĆ WAM DOMY I MIESZKANIA I ZABIERAĆ SOBIE, siłowo pozbawiać Was ich własności, a wy idźcie do NASZYCH SĄDÓW I PROKURATUR, DO NASZEGO TK i sprawa będzie trwała 5 lat, a potem do NASZEGO Strasburga, gdzie poczekacie JESZCZE 10 lat. No i co frajerzy ?

22.06.2021 – wiemy że takiego prawa nie ma, dziś sędziowie, prokuratorzy, milicjanci, wojskowi, celnicy, politycy, ludzie służb, będą odbierać ziemię, gospodarstwa rolne, grunty, ośrodki wczasowe, wypoczynkowe, siłowo pozbawiać was ich własności i dzielić między siebie, przystawiając wam broń do głowy, a wy idźcie do NASZYCH SĄDÓW I PROKURATUR, DO NASZEGO TK i sprawa będzie trwała 5 lat, a potem do NASZEGO Strasburga, gdzie poczekacie JESZCZE 10 lat. No i co frajerzy ?

22.08.2021 – od dziś wszyscy polscy frajerzy pracują za darmo siedem dni w tygodniu , pod czujnym okiem uzbrojonych wojskowych, milicjantów, ludzi służb na rzecz właścicieli tego kraju, a wy idźcie do NASZYCH SĄDÓW I PROKURATUR, DO NASZEGO TK i sprawa będzie trwała 5 lat, a potem do NASZEGO Strasburga, gdzie poczekacie JESZCZE 10 lat. No i co frajerzy ?

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: