Kategorie
NWO

Władcy Świata

Już za kilka tygodni pojawią się w Davos „władcy świata”. Garstka ludzi, którzy uznali, że mają prawo decydować o całej ludzkości.
„Davos men”

Większość społeczeństwa (każdego) nigdy nie słyszała o „Davos” ani tym bardziej z niczym nie kojarzy Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), zatem nie może wiedzieć co tam się dzieje i jaka wizja świata tam powstaje.D avos men spotykają się co roku (teraz 51 raz) i ustalają najważniejsze działania taktyczne dla świata polityki i biznesu na kolejny rok. Zgodnie ze strategią napisaną wcześniej przez inne duże agendy globalistów.

W tym roku hasłem jest „THE GREAT RESET”
Wielki reset. A więc to już nie teoria spiskowa, jak wciąż oszukuje się zdecydowana większość. Świat przestaje być normalny. Nienormalność zaczyna dominować. Świat poddawany jest coraz większej dehumanizacji. Całe prawo tworzy się w duchu eugeniki a tzw. europejska praworządność sprowadza się do głoszenia konieczności wdrażania rozwiązań prawnych tworzonych przeciwko ludzkości.
Promocja aborcji na niespotykaną skalę
Promocja eutanazji i to nie tylko na życzenie, ale i narzuconej przez państwo. Promocja LGBT, LGBTQ+ czyli nawet pedofilii i handlu dziećmi. Promocja rozbijania rodzin – każda produkcja Netflixa oraz tworzenie prawa sprzyjającego rozpadowi rodzin.

Władcy świata prowadza nas do świata transhumanicznego, w którym to sztuczna inteligencja zarządza człowiekiem. Do świata, w którym nie człowiek decyduje, ale maszyna. Człowiek nie posiada niczego, jest poddany totalnej kontroli i całkowicie uzależniony od państwa. Nie ma prywatnej własności, nie ma dziedziczenia, nie ma instytucji rodziny, dzieci należą do państwa, sex nie służy reprodukcji a do reprodukcji nie potrzeba seksu. Świat bez hodowli zwierząt i roślin. Żywność w pełni kontrolowana. Wszystko GMO i sztuczne mięso. Miasta getta zamiast wsi.

Ograniczone podróżowanie, autonomiczne sterowane komputerem samochody, wyhamowanie turystyki, upadek „biznesu czasu wolnego”, bo przecież człowiek ma tylko pracować albo siedzieć w domu.
Depopulacja.

Panowie z „Davos” opisali to pięknie w kolejnych publikacjach.

⚡ Fundacja Rokefelera „Scenariusze przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego” 2010 r.
⚡ Jeffrey Sachs „Nasze wspólne bogactwo” 2008 r. (polski przekład 2009 r).
⚡ Klaus Schwab „IV rewolucja przemysłowa” 2019 r.

WIELKI RESET to WIELKIE OSZUSTWO

Oczywiście opakowują to w piękne słowa i tak ładnie brzmiące zdania, że nie wgłębiając się można by przyklasnąć, bo przecież ci panowie wszystko dla „dobra planety”, dla „zdrowia”, dla „zrównoważonego rozwoju”.

A potem okazuje się, że zrównoważony rozwój to nacjonalizacja prywatnego biznesu i państwowa kontrola, likwidacja demokracji na rzecz socjalizmu, likwidacja suwerenności państw na rzecz ogólnoświatowego rządu, który kontroluje dosłownie wszystko i autorytarnie stanowi prawo decydując o życiu każdego.

Ochrona planety oznacza depopulację i likwidację tradycyjnego rolnictwa, likwidację wsi, zakaz upraw, przesiedlenie ludzi do miast – gett, dla lepszej kontroli.

Ochrona zdrowia w duchu eugeniki, czyli eliminacji jednostek najsłabszych, nie pasujących do wizji „super rasy”, więcej chemii w pożywieniu i więcej leków.

Jeżeli koś ma jeszcze wątpliwości na tym etapie czytania, to zwracam uwagę na główne hasło MARKETINGOWE najbliższego Forum Ekonomicznego.

⚡ NIE BĘDZIESZ POSIADAŁ NICZEGO I BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWY⚡

Teraz rozumiesz po co lockdowny?

Jeśli nadal nie wierzysz i nie masz czasu albo ochoty przeczytać w/w publikacji, to zadaj sobie kilka pytań naprowadzających:

⚡ Dlaczego zmusza się ludzi do „sczepień” i w imię „groźnej pandemii” zabija się gospodarkę i klasę średnią, skoro już nawet WHO w połowie grudnia 2020 roku przyznała oficjalnie, że testy PCR „mają fałszywie dodatnie wskazania”, a przecież te właśnie testy są JEDYNYM dowodem istnienia pandemii?!
⚡ Dlaczego dla ochrony planety likwiduje się hodowle zwierząt, a jednocześnie na potęgę zatruwa się gleby środkami chemicznymi, rozpyla chemikalia z powierza, zwiększa nieustannie produkcję plastików itd.?
⚡ Dlaczego dla ochrony zdrowia nie wprowadza się przepisów zabraniających stosowania chemii w produkcji żywności, dodatków trujących, rakotwórczych itd.?
⚡ Dlaczego dla zrównoważonego rozwoju nie eliminuje się głodu w Afryce i problemu z wodą, ale setki razy więcej kasy wydaje się na szczepionki testowane na afrykańskich kobietach i dzieciach?
⚡ Dlaczego w imię fałszywych testów zamienia się NIENORMALNOŚĆ w NORMALNOŚĆ?

Wiem, że ciężko jest uwierzyć w aż tak ogromną skalę zmian i celowe działanie elit światowych przeciwko ludzkości. Ale przypomnij sobie reakcję świata zachodniego na doniesienia o komorach gazowych w Oświęcimiu – NIKT nie chciał w to uwierzyć, bo przecież NIEMCY TO TAKI CYWILIZOWANY KRAJ

Czy rok temu, gdyby ktoś Ci powiedział to wszystko, czego doświadczasz dziś, uwierzyłbyś?

TAK SAMO NIE WERZYSZ dziś w to co się WYDARZY „JUTRO”

Ale się wydarzy. Jeśli wszyscy razem nie wzniecimy buntu i nie obalimy tej garstki cwaniaków, którzy zaczęli się bawić w boga.

autor: Jerzy Makara

Dodaj komentarz: