Kategorie
NWO

Idzie głód

MISKA ryżu – idzie GŁÓD

Rzeczy zostały zapisane. Agendy są w trakcie realizacji. Zmiany idą tak ogromne, że to nawet nie jest rewolucja. To całkowite przeformatowanie znanego nam świata.
I to NIELEGALNIE. Nie rządy decydują, nie społeczeństwa. Nikt nie pyta narodów. Nawet nie komunikują otwarcie do czego nas prowadzą. Robią to pod zasłoną dymną. W ukryciu. I tak będzie dopóki zmiany nie staną się nieodwracalne.

Rzeczy są zapisane. I TO SIĘ DZIEJE.

Pandemia to zasłona dymna dla wprowadzenia NWO. NWO to depopulacja i TOTALNA KONTROLA jednostki. Trzeba oznakować jednostkę i uzależnić od państwa.
Po to „szczepionki” i po to niszczenie prywatnych firm. Zniszczenie firm to jednak nie wszystko. Od lat niszczy się rolnictwo i hodowlę – wg światowego PLANU. Ludzi umieści się w miastach-gettach. Wsie staną się „miejscami chronionymi” dla „dobra planety”.

Pisałem już wielokrotnie o „celach pandemii”. Pół roku temu niewielu to rozumiało. Dziś nadal większość społeczeństwa NICZEGO NIE WIDZI. Tymczasem krok po kroku wdrażane są ustalenia światowych agend sprzed wielu lat. Zamiast czytać i myśleć ludzie oglądają. Jakiś celebryta powie dowolną głupotę z ekranu TV i to już jest prawdą. Cokolwiek „powie TV” natychmiast staje się prawda absolutną.
ŚLEPCY

ŚWIATOWE AGENDY mówią … Mają taki zwyczaj, że przed ważnymi dużymi akcjami robią … SYMULACJE. Symulacje, które potem w magiczny sposób stają się FAKTAMI. Była symulacja ataku terrorystów na WTC i na Pentagon dwa lata wcześniej. Była symulacja ataku na stacje metra w Londynie (dokładnie na te 3 stacje!). Była symulacja pandemii dwa miesiące przed. I Była SYMYLACJA GŁODU na świecie… robiona w roku 2015

IDZIE GŁÓD
Symulacja – impreza nazywała się Food CHAN Reaction (Global Security Game). Uczestniczyli wszyscy „wielcy tego świata”, którzy mają władzę i media. M.in. wśród uczestników były – ONZ, NASA, WHO, przedstawiciele Rothschildów, CNA (wojskowa rada doradcza), WWF, Thomson Reuters (czyli koncern, który mówi mediom, co media mają mówić nam), LDC (Luis Drive Company – mająca 10% światowego rynku rolnego) itd. Cała „ciemna klika”, która wydaje instrukcje rządom. Robili symulacje światowego głodu. Ćwiczenia odbywały się w 4 rundach obejmujących okres 2020 – 2030.

CIEKAWY OKRES
Przypadek? Omawiając rok 2020 „przewidzieli” wiele wydarzeń, które rzeczywiście się ziściły w roku 2020. Już wtedy używali pojęcia „nowej normalności” a w materiałach na rok 2020 pokazali „człowieka w maseczce”, wskazując na zagrożenie „choroby” dla globalnego systemu żywienia. Całe nagranie zniknęło z internetu w lutym 2020 (początek pandemii – to też ciekawy moment).

ŚWIATOWE ELITY NISZCZĄ ŻYWNOŚĆ od lat, zgodnie z planem, poprzez medialne budowanie zagrożeń, poprzez wpływanie na zmiany pogody w wybranych obszarach (chemtrails), poprzez „przypadkowe” zdarzenia. A wiec popatrzmy:

• Ptasia grypa – zutylizowano miliony drobiu, ale też miliony jajek
• Afrykański pomór świń – zutylizowano miliony świń
• PISowska „5 dla zwierząt” – to też wg światowej agendy
• Chiny – całkowite zamknięcie hodowli zwierząt dzikich już w roku 2021 (45 gatunków)
• Argentyna – soja (eksporter światowy nr 3) , kukurydzy – plantacje zniszczone przez „suszę”
• Największe koncerny żywnościowe żądają zaprzestania produkcji soi w Brazylii (kraj nr 1 w światowej produkcji)
• Australia – wybito miliony świń i kur w związku z brakiem pracowników sezonowych w związku z covid! Media prognozują dla Australii „głodne lato”
• W Nowej Zelandii rzeźnicy wyrzucili miliony tuszy w związku z brakiem zbytu
• Nigeria – cena paszy dla drobiu wzrosła x2, w magazynach pustki, farmerzy nie maja czym karmić i likwidują całe fermy drobiu
• Wybuch w Bejrucie! – zniszczył 85% zapasów libańskiego zboża, a port który obsługiwał 60% libańskiego handlu nie istnieje wiec nie ma jak dostarczyć zboża
• Irak – sierpień 2020 – pożar w kilku największych krajowych magazynach zboża
• Iran – w tym samym czasie – to samo
• Sudan – 10 mln ludzi na granicy głodu, zjadają ziarno przeznaczone do siewu, wiec nie będzie zasiewów
• W USA niszczenie ziemniaków, cebuli i innych na masową skalę

• Stale wspieranie osób „odchodzących z rolnictwa” – programy Unijne
• Zamknięte restauracje – żeby nie było rynków zbytu dla rolników i hodowców
• W UK zabroniono hodowli kur na wolnym wybiegu – żeby zniszczyć małych hodowców
(takie zakazy pojawią się w innych krajach, docelowo wszędzie – nikt już sam nie wyprodukuje sobie żywności)

Dodajmy do tego że, Chiny zakupiły w USA gigantyczne ilości soi i magazynują żywność na niespotykaną skalę. W niektórych stanach „niebieskich – demokratycznych” w USA robi się już teraz ogromne zapasy żywności. W UK specjalnie szkoli się oddziały wojskowe do zabezpieczania akwenów łowieckich na morzach. To wszystko daje do myślenia.

Będzie głód, bo to wspaniałe narzędzie kontroli. Już Kissinger doradzał lata temu prezydentom USA , aby „żywność traktować jako broń”. Pandemia wytłumaczy „głód”, głód usprawiedliwi inne działania. I tak bez naszej zgody wprowadzi się sztuczne jedzenie i prawo, które nas uzależni i zniewoli. Sam nic nie będziesz mógł uprawiać ani hodować. Twój „pan” zdecyduje, czy wolno ci cokolwiek kupić.
Nie będziesz oznakowany, nie kupisz.

Nie będziesz przeznaczony do ŻYCIA, nie dostaniesz żywności. „Rząd będzie się starał oczywiście dla Twojego dobra robić co tylko może”, ale to nie jego wina, że „jest pandemia i że ludzi na świecie tak dużo”

Czy ludzie to zauważą?
Czy będą wierzyć w telewizyjne bajeczki?
Na razie pędzą w przepaść.

Jeśli cały naród, każdy myślący człowiek nie wyjdzie na ulice, nie stanie w proteście, nie zrzuci szmaty z twarzy i nie stanie się CZŁOWIEKIEM, to nic się nie zmieni. Zmiany zaszły tak daleko, ze bez BUNTU narodów, nie zostaną zatrzymane. Im prędzej TY to zrozumiesz i się temu przeciwstawisz, tym większa szansa, że PRZEŻYJESZ.


RAZEM MOŻEMY TO ZATRZYMAĆ

Pytam więc, dlaczego TY człowieku, który rozmawiasz ze mną, nie robisz niczego poza swoim gadaniem i tylko czekasz aż jacyś „oni” coś zmienią.

ONI NIE ZMIENIĄ
ONI NIOSĄ ŚMIERĆ … dla Ciebie z hasłem „dla Twojego dobra”. A Ty biernie czekasz.

autor: Jerzy Makara

4 odpowiedzi na “Idzie głód”

List do dogorywającego trupa który był Narodem Polskim

Nie powiecie już za Wieszczem „Nasz naród jak lawa, Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa, Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi; Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi” lecz powiecie „mądry Polak po szkodzie”. Jedni powiedzą to nad swoim grobem bo są niepotrzebni i są przeznaczeni do eksterminacji, inni – nieliczni – powiedzą to zaczipowani jako niewolnicy utwierdzającego się systemu panów i niewolników NWO gdzie ich los i życie będą spoczywać w rękach zwyrodniałych elit, za którymi stoją jeszcze bardziej zwyrodniali Anunnaki = Gady okupanci tej planety. Umarł Bóg w waszych sercach więc i w sobie i w swoich bliźnich Chrystusa i Boga już nie rozpoznacie. Ciemność Was ogarnie i za życia i po śmierci !!! SMUTNA Prawda !!! Nie zdołacie się wyzwolić ani tu na Ziemi ani po śmierci ziemskich waszych powłok !!! SMUTNA Prawda !!!
Kiedyś z powodu głupoty i prywaty kierowanych chciwością i brakiem braterstwa magnaterii, szlachty i kościoła niezdolny do jakichkolwiek reform dumny Naród Polski stał się niewolnikiem trzech zaborców Rosji, Prus i Austrii. 123 lata niewoli, upokorzenia, walk o niepodległość – krew i męczeństwo. Bo siły i moce działające na tej planecie na zasadzie ‘dziel i rządź’ wciąż były za silne. Krótki moment wolności po tej niewoli też został okupiony krwią bo bratobójcze utarczki nie ustały, a równości społecznej nie wypracowano. Potem przyszli kolejni jeszcze okrutniejsi okupanci – bez Boga w sercach Naziści niemieccy i radzieccy oprawcy. Znów potworny ucisk, krew i męczeństwo stały się udziałem Polaków. Bo siły i moce działające na tej planecie na zasadzie ‘dziel i rządź’ wciąż były za silne. Potem sprzedano nas Rosji Radzieckiej w Jałcie. Pracowity Naród Polski stał się dojną krową dla okupanta, który pozwolił jednak zbudować silne marki polskie przemysłu i rolnictwa – abyśmy mogli im dostarczać towary i usługi. Dojną krową stała się pracowita Polska. Zachodnie elity o Polsce i całym Świecie nie zapomniały jednak. Plany Masonów i Syjonistów od wieków przygotowywane aby cały Świat zniewolić zaczęto intensywniej realizować, bo i układy władzy i technologie dorosły ku temu. Okrągły stół to nic innego jak dogadanie się elit światowych – Rockefellerów, Rotshildów, … i innych chciwych banksterów – z Jaruzelskim , z władzą oraz z opozycją. I sprzedano nas już wtedy całkowicie. Czyż nie widzicie, że polskie marki znikły ? – że zgnojono nasz przemysł i rolnictwo, a nawet usługi ? – że nasze dzieci tułają się po świecie za pracą bo w Polsce się już mało kto dorabia ? – że korporacje i koncerny znalazły w Polsce tanią niewolniczą siłę roboczą ? – że teraz rozkradają resztkę, która została – polskie bogate złoża, polskie wody i lasy ? Jeszcze moment i nie będziecie mieć już NIC bo jankeskie wojska przybywają tu jako kolejni okupanci aby pilnować bogactw tej ziemi dla chciwych i pazernych panów tego świata – aby Was ujarzmić w razie buntu– nie zdziwię się jeśli potraktują Was jak się traktuje Palestyńczyków na ich własnej ziemi.
Nie wierzę już w Waszą gorącą lawę, która może wybuchnąć ku ocaleniu. Uważam, że jesteście dogorywającym trupem.
Mój program wyborczy Zasady Ludzi Wolnych, gdzie Suweren Naród żyje bez ucisku i bez mamony – żyje na zasadach współpracy i braterstwa oraz powszechnego dobrobytu, został wyszydzony i wyśmiany jako utopia i mrzonki wariata, nawet przez najbliższych.
Wybraliście !!! Wasz wybór !!! Bo siły i moce działające na tej planecie na zasadzie ‘dziel i rządź’ wciąż są za silne.
Pozdrawiam
Archanioł Michał

PS
PS http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo],
Program Wyborczy Archanioła Michała
A oto kamień węgielny systemu Państwa i Ojczyzny Ludzi Wolnych.
ZASADY LUDZI WOLNYCH … itd

Poszedłem jeszcze dalej – wyeliminowałem partie polityczne, urzędy [decyzje administracyjne] i pieniądze z mojego modelu społecznego – i Naród uczyniłem Suwerenem – a współpracę ludzi uczyniłem najwyższym dobrem – w miejsce obecnej szatańskiej konkurencji !!! Program Wyborczy Archanioła Michała
A oto kamień węgielny systemu Państwa i Ojczyzny Ludzi Wolnych.
ZASADY LUDZI WOLNYCH …
Proponuję więc model nowego państwa; bez mamony, bez polityków, bez decyzji administracyjnych – gdzie SUWERENEM jest NARÓD – a współpraca w ramach kontrybucjonizmu zastępuje zażartą kapitalistyczną konkurencję i komunistyczną walkę klas !!!

Dodaj komentarz: