Kategorie
NWO

Świat na krawędzi ogromnej transformacji.

Trudno jest dotrzec do ludzi, ktòrzy nie widzą co tak naprawdę dzieje się ze światem, ktòry nas otacza. Co nam grozi, do czego to wszystko zmierza. Świat stoi na krawędzi ogromnej transformacji. Będą się działy rzeczy straszne. Przyjdzie głód, jakiego nawet wyobrazić sobie nie potrafimy. Przyjdą wojny domowe i chaos na światową skalę. Przyjdzie ucisk gorszy od komunizmu i faszyzmu. Bo narody śpią. Bo wierzą w telewizję. Bo choćby sto rzeczy się zdarzyło, oni nadal widzieć nie będą. Bo lepiej zamknąć oczy i udawać, że nas nie ma.

Niewolnicy omamieni konsumpcją. Można im zabrać wszystkie prawa a potem na chwilę otworzyć galerię i już skaczą z radości. Jak te małpy, którym wrzucisz kawałek banana.

Teorie spiskowe przestają nimi być. Kurtyna opada. Zaczął się szczepionkowy APARTHEID. Jak niewiele trzeba było, aby wrócić do segregacji ludzi. Trochę propagandy, trochę strachu i wyzwalają się najgorsze instynkty. A narody schowane za szmatą na twarzy, nie przyjmują faktów. Nie weryfikują. Nie myślą. Facebook, Youtube i główne media cenzurują wszystko bardziej niż za Stalina. Lekarze za pieniądze poświadczają nieprawdę. Sanepid i policja łamią prawo.

Tylko nieliczni walczą! Co się musi stać, aby ludzie dostrzegli, co się dzieje?! Zamykanie granic, utrudnianie podróżowania, zakaz kontaktów międzyludzkich, niszczenie firm prywatnych, łamanie praw człowieka, praw podstawowych, łamanie konstytucji. Wszystko wg PLANU , zgodnie ze światowymi agendami. Opisanymi. Dostępnymi. Ale trzeba jeszcze mieć dostęp do swojego mózgu, żeby to zobaczyć. Nie będzie powrotu do świata, jaki znamy.

Dodaj komentarz: