Kategorie
NWO

Nadzorcy niewolników

Rząd Morawieckiego zaczyna emisję naszych obligacji na wewnętrznym rynku chińskim. Emitowane bedą w chińskiej walucie – juanie. Jest tak zajebiście dobrze, że teraz zaczynamy pożyczać pieniądze od Chin. Rewelacja! No ale przecież – jak to rzekł kiedyś noblista Milton Friedman – nie ma darmowych obiadów. Tylko czekać teraz gdy oligarchia z Pekinu w ramach odsetek przejmie resztę Polski i zażąda wprowadzenia tu swojego modelu “kredyty społecznego”. Jeśli ktoś nie wie co to jest, to wyjaśniamy.

Chiński model społeczny polega na państwowym, technologicznym nadzorze nad niewolnikami. Każdy obywatel punktowany jest za dobre i niewłaściwe zachowania, z których największa zbrodnią jest krytyka partii i ideologii. Jeśli nazbierasz sobie za dużo punków ujemnych – system wypluwa cię na margines. Zablokuje Ci rachunek bankowy na 48 godzin, nie kupisz biletu na samolot, nie wejdziesz do kina czy galerii. Orwell 2020. Generalnie w całym szaleństwie chodzi o adaptację tego na zachodnią półkulę, a przykład Australii pokazuje, że tam już się udało. To nie są teorie spisku, w Chinach ten model funkcjonuje od 2015 roku.

Brawo panie Morawiecki, wystawcie najlepiej cały kraj na giełdzie w Szanghaju, wy dostaniecie stołki i prowizje od waszych mocodawców a my zamieszkamy w buszu, bez prądu. I oczywiście wincyj szczepień! Za dekadę w tej rzeczywistości nie będzie dało się żyć. Nie wiem jak wy ale ja coraz poważniej myślę o emigracji gdzieś do Norwegii albo w okolice. Na razie obserwujemy. A za chwilę pomyślimy. Na załączonych obrazkach, w zadłużaniu Polski uczestniczył będzie miedzy innymi J. P. Morgan Chase, koncern finansowy z Wall Street, sprowadzony do Polski przez… Morawieckiego w 2010 roku, gniazdo Rotszyld Investments Company.

Jakby się ktoś zastanawiał od kogo pisowscy naziści przyjmują polecenia. IV RP w 2030 roku? Krytyka kaczyzmu – leninizmu już nie przejdzie, to będzie zbrodnia państwowa a krytykujących system przeniesie do lasu.

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: