Kategorie
Polityka

Wolność

Czy nie wzbudza w Was niepokoju i obawy to co się od jakiegoś czasu dzieje ?

Nie obawiacie się cenzury która coraz bardziej ma miejsce w takich miejscach jak YouTube czy Facebook ? Czy chociaż przez chwilę zastanawialiście się dlaczego lekarze czy naukowcy mający inne zdanie, inne poglądy, inną wiedzę na otaczający nas świat są bezczelnie uciszani, szantażowani tym, że zostaną usunięci z pracy lub pozbawieni prawa do wykonywania zawodu?

Coraz częściej widzimy jak są usuwane grupy, blokowane kanały, usuwane treści. Ludziom mającym odwagę mówić wprost o kłamstwach są zamykane usta, jestem tego najlepszym przykładem.

Jeszcze raz zapytam: naprawdę Was to nie niepokoi ???

Proszę Państwa to co ma miejsce obecnie to jest tak naprawdę walką o nasze umysły. Oni zrobią wszystko abyśmy zwątpili w moc kreowania jaką każdy z nas posiada. Oni bardzo dobrze zdają sobie z tego sprawę dlatego próbują zrobić wszystko aby odebrać nam nadzieję i wiarę.

Zadajcie sobie pytanie: W co tak naprawdę wierzysz ? Temu na czym skupiasz swoją uwagę nadajesz energii, tak kreujesz swój świat.

To my wszyscy decydujemy o tym w jakim świecie w jakiej Polsce będziemy mogli żyć.

Jeśli damy się zastraszyć, jeśli pozwolimy aby rzucono nas do narożnika, jeśli pozwolimy się zniewolić to będą mogli zrobić z nami co tylko zechcą, będą mogli zrobić z nami absolutnie wszystko.

Dlatego proszę Was wybierzcie prawdę, kierujecie się sercem, wybierzcie miłość i człowieczeństwo, wybierzcie WOLNOŚĆ.

Nawet jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, jeśli nie potraficie się zorientować lub macie problem z odróżnieniem dobra od zła możecie skorzystać z ogólnie dostępnej wiedzy. Jestem przekonany, że dojdziecie bardzo szybko to jednego wniosku .. coś tutaj naprawdę nie gra …

Powtórzę to raz jeszcze .. ta gra toczy się przede wszystkim o Twój umysł. To rozgrywka o stworzenie NWO – Nowego Porządku Świata, to system którego celem jest zniewolenie Ciebie, mnie i wszystkich innych ludzi.

Mam wielką prośbę. Zatrzymaj się na chwilę i pomyśl o tym. Pomyśl o sobie, o swojej rodzinie, swoich dzieciach może wnukach. Możemy to razem zatrzymać.

Pamiętaj nie jesteś sam. Razem z nami stawiaj opór bezprawiu.

Wprowadźmy nowy porządek, wprowadźmy Demokrację Pryncypialną. Pociągnijmy do odpowiedzialności wszystkich tych którzy dopuścili się tak wielkiego bezprawia, pociągnijmy do odpowiedzialności wszystkich tych, którzy wprowadzili te wszystkie, obostrzenia, zalecenia, rygory itd, tych którzy przez to i przez zaniechania przyczynili się do choroby i zgonów innych osób. Pociągnijmy do odpowiedzialności tych którzy w swojej arogancji oraz braku szacunku nękali i nakładali kary tym którzy stawiali po stronie prawa …

Które to już pokolenie krzyczy “telewizja kłamie” … Zrozumcie .. jedyny problem jaki mamy to SYSTEM … Najwyższy czas wywrócić do góry nogami ten “stół do gry” przy którym siedzą sami oszuści.

Wprowadźmy Demokrację Pryncypialną tylko dzięki niej sprawimy, że politycy zaczną realnie służyć obywatelowi, dzięki niej będziemy posiadali wreszcie narzędzia do kontroli nad tym co robią.

Wybierajmy mądrze, proszę.

Bogdan Morkisz

Dodaj komentarz: