Kategorie
Polityka

Pomiędzy Niemcami i Rosją nie ma już nikogo

Czy pamiętacie jak Merkel powiedziała , że pomiędzy Niemcami i Rosją nikogo już nie ma ? Jak sami widzicie Białoruś już jest usunięto z drogi. Ukraina rozmontowana, Państwa Bałtyckie całkowicie podporządkowane Brukseli. Rosja już jest w Armenii i Azerbejdżanie. Oczywiście ktoś powie że weszli do Polski Amerykanie. Trzeba sobie zatem odpowiedzieć na pytanie czy PIS podejmuje działania których celem jest utrzymanie polskiej państwowości ? Na to pytanie trzeba odpowiedzieć zdecydowanie negatywnie. Podatki niszczące gospodarkę, zadłużenie, utrzymanie wrogich Polakom instytucji i służb, niesprawiedliwego wymiaru sprawiedliwości, opresyjnych urzędów, agresywnej policji, nieumundurowanych specjalistów od bicia i kopani, utrzymanie rozbrojenia Polaków, niszczenie w czasie COVID polskiej małej i średniej i dużej przedsiębiorczości, niszczenie rolnictwa, ogrodnictwa, sadownictwa.

Co jest zatem celem PIS i po co przybyły do Polski wojska amerykańskie ? To oczywiste, przypilnować INTERESÓW gospodarczych USA i powiązanych z nimi interesów wpływowych Syjonistów. Oczywiście zawarto umowy na zakup broni od USA, ale jak pisałem zanim tę broń zaczną produkować Polska może zniknąć z mapy świata. Kongres właśnie wstrzymuje decyzję Trumpa o przerzuceniu wojsk USA do Polski. Chodzi zatem o transfer wielkich pieniędzy do USA, do Holocaust Industry i Izraela ! Czy Amerykanie prowadzą w Polsce politykę “a po nas zostanie tylko spalona Ziemia” ? Czy MY POLACY mamy jeszcze coś do stracenia ? Czy mamy postępować tak jak KO, SLD, Razem, PSL, Nowoczesna, Zieloni, że Polski już nie ma i trzeba się ustawić frontem do zaborcy ?

Pisałem o tym wielokrotnie że wielkie, planowane przez PIS inwestycje, to pretekst do wielkich transferów pieniędzy do USA i do Holocaust Industry. Nie rozumiem, ale Polacy dalej tego nie widzą, że trwa masakra polskich lasów. Sprzedano je już za dziesiątki miliardów EUR, a nasz budżet jest dalej bankrutem ?

Pod przykrywką COVIDA wypływają kolejne miliardy, po to stworzono puste szpitale, COVIDOWĄ INFRASTRUKTURĘ, która na papierze kosztuje miliardy, tylko gdzie one idą ? Nie inaczej z Funduszami z Unii , gdzie znika znaczna część tych funduszy ? Przygotowany szwindel ze szczepionkami to co najmniej 12 mld USD jakie wypłyną do USA. Miliardy USA idą na opłatę „za ochronę”. Kolejne miliardy USD to środki ochrony, maseczki, rękawice, i.t.d., nowe kolejne kredyty i pożyczki. Nikt nie ruszył nikogo z PO, SLD, PSL, nie rozliczono ani jednego złodzieja i mordercy. Wręcz przeciwnie, mamy setki dowodów na to że PIS z nimi współpracuje, blokuje scenę polityczną.
https://www.wnp.pl/budownictwo/rzad-ma-zatwierdzic-wzrost-kosztow-przekopu-mierzei-wislanej,433369.html

Słusznie mówi jasnowidz z Człuchowa, że polscy patrioci mogą nie zdążyć, że przez najbliższe pięć lat PIS, Hołownia i Totalna Opozycja i ich mentorzy z zagranicy nie dopuszczą Polaków do władzy. W tym czasie państwo zostanie dokumentnie rozbite i przygotowane do przejęcia. W czasie prezydentury Biden, w odpowiedniej chwili, kiedy Polska zostanie wyciśnięta jak cytryna, wycofa amerykańskich żołnierzy, w ramach nowego resetu z Rosją, jak to zrobiono w 2009 roku., pamiętnego 17.09.2009 roku, w rocznicę napaści ZSSR na Polskę i słowa Merkel staną się ciałem, niczego już nie będzie pomiędzy Niemcami i Rosją.

Dlaczego środowiska z totalnej opozycji są zainteresowane takim rozwiązaniem ? Pisałem o tym wielokrotnie, że po 1945 roku w Polsce nie było żadnego komunizmu i socjalizmu, tylko feudalizm, że półtora miliona ludzi żyło na koszt 36 mln ludzi. Opisywałem te konsumy, przywileje, niedostępną na polskiego dziada infrastrukturę wojskową, milicyjną, wymiaru sprawiedliwości, o tych resortowych hotelach, domach sanatoryjnych, osiedlach szeregowych domków jednorodzinnych gdzie mieszkała elita i kapusie, o szpitalach wojskowych i MSWiA gdzie leczono najlepszym sprzętem i najnowszymi terapiami elitę PZPR, oficerów, sędziów, prokuratorów, SB-ów i wybranych kapusi. Pisałem o tym jak społeczeństwo gwarantowało wojskowym, milicjantom , SB-kom, sędziom, prokuratorom darmowe mieszkania, domy jednorodzinne, darmowy wikt i opierunek, pierwszeństwo w nabywaniu mebli, sprzętu AGD, RTV, samochodów.

Tamta elita, sprzed 1989 roku mogła swobodnie podróżować, miała dostęp do nieograniczonej ilości paliwa, części samochodowych, serwisu, do paszportów, dewiz. To był socjalizm ? A może komunizm ? To była dobrze zorganizowana przez OKUPANTA grupa trzymająca władzę, jaka przetrwała nienaruszona do dzisiaj, odsunięta przez OKUPANTA tymczasowo od władzy, ale do czasu. USA, Rosja, Niemcy, Izrael, Francja, Anglia przerzucają sobie tę Polskę z rąk do rąk.

Pisałem także o tym, że w USA są dwa stronnictwa, jedno optuje za połączeniem Niemiec i Rosji i za stworzeniem wspólnego z nimi przymierza z USA przeciwko Azji. To stronnictwo wspierają Niemieccy Bankierzy, Przemysłowcy, z Warburgami na czele, a także silne lobby rosyjskie, włoskie, francuskie, wszyscy którzy wyemigrowali z Niemiec, Francji, Włoch, Rosji do USA. Jeżeli ktoś nie wierzy w siłę niemieckich wpływów w USA niech pojedzie do Nowego Jorku i obejrzy cmentarze na Quenns , leżą tam sami bogaci Niemcy. Istnieje w USA dość silna grupa ludzi służb i wojska, polityków którzy uważają że połączenie potencjału zachodniej Europy i Rosji spowoduje , że USA zostaną strącone z piedestału, że dojdzie do rywalizacji bloków państw Azji oraz połączonych sił Rosji i Europy Zachodniej i te bloki wcześniej czy później ustanowią nowy porządek spychając na peryferia Stany Zjednoczone Ameryki, zmuszą je do respektowania nowego układu sił, przesuną USA do kręgu państw drugorzędnych, satelickich.

Dla Żydów oba scenariusze są dobre, a najlepszy ten w którym najpierw zarobią i popchną swoje interesy do przodu kiedy Polska będzie eksploatowana, a potem kiedy przejdą do roli namiestników Polski w imieniu Zachodniej Europy i Rosji lub USA, czyli kontynuować będą to co robili od 1945 roku do dziś.

Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że nikt tu się nie bije o Polskę, tylko Polska jest przedmiotem walki kilku państw. Dlatego politycy z PIS, Hołownia i z Totalnej Opozycji nieustannie spoglądają poza granice Polski, starają się przypodobać walczącym mocarstwom, mają w dupie co myśli i mówi szary Polak, bezwzględnie i cynicznie walczą o koryto, o forsę i władzę kosztem Polski i Polaków. Ci politycy reprezentują pogląd że Polski już nie ma i każdy winien zadbać wyłącznie o siebie.

Jeżeli dojdzie do połączenia potencjałów Zachodniej Europy i Rosji możemy się spodziewać systematycznego wynaradawiania Polaków, wypychania ich przez Niemcy ze Śląska, Kaszub, Zachodniej Polski , Pomorza, Mazur i Kujaw, z kolei ze strony wschodniej będą rosły wpływy Rosjan. Nie odbędzie się to tak jak pod rozbiorami, lecz przez systematyczną, niewidzialną dla oka depopulację oraz wypychanie Polaków na emigrację. Gdyby Polska stała się kolejnym Stanem USA to jest oczywiste że Amerykanie przejmą kontrolę nad wszystkim i nie ufając Polakom będą wspierać żydowskie osadnictwo, kreować państwo żydowskie w państwie polskim. W tym pierwszym wariancie, połączenia wpływów Rosji i Niemiec to państwo żydowskie także powstanie , jako wypadowa interesów Rosji, Niemiec i Żydów, Izraela.

Z powyższego wynika, że wszyscy gracze globalni zainteresowani są depopulacją Polaków, bo w każdym wariancie, jaki wyżej opisałem, musi dojść do znacznego osłabienia witalnych sił Polaków. Po raz kolejny zatem pytam, czy to co dzieje się w naszym kraju dzieje się także na Zachodzie ? Mnie nie interesują co podają media publiczne, ale fakty. Przykładowo w Wielkiej Brytanii miliony Brytyjczyków szturmowały sklepy bez jakichkolwiek obostrzeń, bez maseczek, odstępów, kolejek. Na stadionach Wielkiej Brytanii pojawili się liczni kibice. Jak jest w Szwecji, Norwegii, Danii ? Dlaczego w Hiszpanii planują szczepienia dopiero latem ? Dlaczego Szwajcaria nie zaakceptowała szczepionek Pfizera i Moderny ? Dlaczego w całej zachodniej Europie będą szczepienia dobrowolne, a Lewica i Totalna Opozycja w Polsce domagają się szczepień obowiązkowych ?. Dlaczego w Rosji szczepiono tylko szczepionką rosyjską ? Czy na zachodzie lub w Rosji, albo w USA szpitale zamknięte są na łańcuchy, czy chorzy na inne choroby umierają tam, bo odmawia się im pomocy, czy chorym wyznacza się terminy zabiegów i operacji za 10, czy 20 lat ?

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: