Kategorie
Polityka

Będziecie żarli trawę Polacy !! Jarosław Kaczyński

Czy w partii PIS są Polacy ? To są wrogowie kraju, z szaleńcem na czele !

Polacy gapią się jak krowa na malowane wrota. Jakieś tam norki, fretki, kogo to obchodzi !! No więc nie jakieś norki i fretki, ale cała polska branża mięsna, od drobiu, przez wieprzowinę po wołowinę.

PIS bierze udział w ataku na Polskę i atak ten niczym nie różni się od tego z 01.09.1939 roku. Wtedy także obca agentura miała ogromny wpływ na poczynania polskiego wojska. To za jej wpływem obrona Polski była tak chaotyczna i nieskuteczna, choć dysponowaliśmy wtedy silną armią, w wielu obszarach dorównującą potencjałowi armii niemieckiej.

Atak PIS na rolnictwo jest skoordynowany z gwałtownym wstrzymaniem zamówień przez importerów polskiego mięsa z zagranicy. Polska branża mięsna jest poraniona przez kryzys, jeszcze się trzyma, choć produkcja drastycznie spadła. Po tym co robi PIS niechybnie upadnie. Ceny spadają, sektor ma trudności z nadprodukcją i ponosi wielkie starty spowodowane likwidacją produkcji,, którą można sprzedać w ograniczonym czasie.

Załamie branżę likwidacja przemysłu futrzarskiego. pisałem o tym ,że ten przemysł własnie utylizuje padlinę, to czego już nie można wprowadzić do obrotu z powodu upływu terminu do spożycia. Skalę problemu macie przed oczami, sklepy codziennie wystawiają na sprzedaż mnóstwo wędlin i mięsa z ostatnim terminem do spożycia. To są gigantyczne ilości produktów. Niesprzedane wyroby przejmują właśnie firmy futrzarskie, jakie są pokarmem dla zwierząt futerkowych.

Jeżeli ten przemysł zniknie branżę obciążą gigantyczne opłaty, także ekologiczne, za utylizację tej padliny. To dobije sektor mięsny. Tylko ślepy nie widzi, że korporacje światowe prowadzą wojnę z Polakami, tu w Polsce, taką samą jak ta po 01.09.1939 roku. I nic, polskie, głupie plemię nie reaguje, nie broni swojego gospodarstwa.

Czy przypadkiem mieliśmy niedawno epidemię ASF ? Na początku roku ptasia grypa zdziesiątkowała polski drób. Za granicą, na Ukrainie rozlokowano kilkanaście laboratoriów broni biologicznej.

Toczy się wojna na śmierć i życie o przetrwanie. Polacy uśpieni pieniądzem, są tak ślepi, że nawet nie widzą, że ten pieniądz rozdawany na prawo i lewo przez PIS sam zjada ich dochody. inflację NISZCZY CAŁĄ GOSPODARKĘ , a jakże, dobija osłabiony przez pandemię polski przemysł mięsny, bo przy spadku produkcji firmy tracą przez inflację znaczna część dochodu. PIS działa celowo i świadomie , prowadzi wojnę hybrydową z polską gospodarką.

Kto nie rozumie do czego to zmierza niech obejrzy film Cowspiracy. Link poniżej. Założenie jest takie ze kraje małe, takie jak Polska, zostaną pozbawione własnej produkcji mięsnej i stopniowo populacja kraju będzie przymusowo przystosowywana do wegeterianizmu.
https://www.cda.pl/video/194448a2

By to osiągnąć kontrolę nad produkcją mięsną musza przejąć korporacje z zewnątrz, które będą stopniowo zmniejszały udział mięsa w krajowej diecie, aż do momentu kiedy populacja żywić się będzie wyłącznie zmodyfikowaną genetycznie żywnością roślinną. Wszystko to krok po kroku, zgodnie ze strategią prowadzenia wojny bez wypowiedzenia wojny mistrza Sun Tzu.

Autor: Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: