Kategorie
Polityka

Prostytutka

Na pewno wielu z Was zna ten kawał , ale przypomnę. Ucieka kura przed kogutem i mówi : zrobię jeszcze jedno kółko żeby nie pomyślał że jestem dziwką. Tak właśnie postąpiła banda z PIS udawała że walczy o suwerenność Polski, ogłupiła prosty lud i sprzedała polską suwerenność za pieniądze z Brukseli, żeby utrzymać się przy władzy, żeby przefiltrować ile się da unijnych środków przez swojskie firmy i układy.

PIS-wcy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że świadomość prawna Polaków jest KATASTROFALNA, więc wciskają narodowi kit o sukcesie w batalii o praworządność. Lud to kupi, jak mawia mistrz świata cyników Kurski.

Prawda jest taka , że Rozporządzenie wiążące praworządność z unijnymi funduszami daje gwarancje Niemcom i Francji kontroli polskiego rządu, polskiego prezydenta, polskiego parlamentu, każdego polskiego urzędnika, sędziego, prokuratora, oficera wojska, służb specjalnych, celnika. PIS założył polskiemu narodowi smycz na szyję.

Ktoś ośmieli się tknąć sędziego – skorumpowanego przestępcę, Unia zabierze środki, ktoś zechce ruszyć prokuratora brutalnie rozprawiającego się z krytykami unijnej polityki, więżącego niewinnych, fabrykującego na nich dowody, Unia zabierze środki, jakiś urzędnik opieszale będzie załatwiał sprawy zachodnich korporacji Unia zabierze środki, policjant nie skatuje tego co trzeba Unia zabierze mu środki, służby specjalne i wojskowi nie będą niszczyć polskich patriotów, Unia zabierze środki, ktoś będzie przeciwko wycofaniu wszystkich polskich produktów z zachodnich sieci sklepów Unia zabierze środki, ktoś będzie bronił polskiego rolnictwa Unia zabierze środki, parlament uchwali nie taką ustawę jak trzeba Unia zabierze środki, prezydent zaskarży ustawę niekorzystną dla Polski ale korzystną dla państw zachodu Unia zabierze środki. To tylko wąski wycinek kompetencji jakie Unia uzyskała na skutek działania szajki z PIS.

W tej sytuacji jaki jest sens przeprowadzać w Polsce wybory , mamy wybierać kto będzie nas okładał batem w imieniu władz w Brukseli, mamy dalej wybierać tych którzy będą rządzić przeciwko interesowi Polski i Polaków i którzy będą zagrożeniem dla naszego zdrowia i życia, mamy opłacać z naszych podatków służby specjalne, wojsko, sędziów, prokuratorów, którzy będą służyć obym przeciwko własnemu narodowi ? Ja wiem że tak jest od dawna, ale ten system był utajniony, nie działał w pełni efektywnie, bano się go ujawnić. Teraz staje się oficjalny.

Dam przykład, działacze Unii ogłosili właśnie program redukcji emisji CO2 o co najmniej 55%. Ponad 40 gigawatów to łączna moc energetyczna, którą generują wszystkie elektrownie w Polsce. Aż 80% z całości – czyli 32 gigawaty – pochodzą z elektrowni cieplnych opalanych węglem brunatnym lub kamiennym. 22, 5 gigawata generowane są wskutek spalania węgla kamiennego, a pozostałe 10, 5 gigawata – z węgla brunatnego. Niecały gigawat pochodzi ze spalania gazu ziemnego, a pozostałe 7 gigawatów z odnawialnych źródeł energii.

Program Unii oznacza likwidację polskich kopalń, a przede wszystkim polskich elektrowni. Jak myślicie skąd będzie prąd ? No jak to skąd, z Niemiec, Francji, to oznacza całkowitą zależność energetyczną Polski w ciągu najbliższych 10 lat. Polskie państwo zniknie jak kamfora.

Skutki będą dużo dalej idące , zlikwidują miliony miejsc pracy, i dojdzie do antypolskich powstań na Południu i na ścianie zachodniej, Niemcy już są przygotowani by temu ruchowi społecznemu udzielić międzynarodowego wsparcia. Jasnowidz z Człuchowa dobrze widzi międzynarodowe siły zbrojne w Polsce. Zorganizują plebiscyt, Południe, ściana zachodnia, Kaszuby, Gdańsk wrócą do Niemiec. Ktoś chce się założyć ?

Zwróćcie uwagę że rząd PIS już robi wiele, by pod przykrywka COVID zniszczyć ile się da na południu Polski , aby Górale i Ślązacy znienawidzili Polskę, aby przyspieszyć tam i wzmocnić separatystyczne ruchy.

Gdzie szkolił się Morawiecki, gdzie uczęszczał do szkoły rabinicznej ? W Niemczech ! Szkolili go najpierw w mateczniku Rotschilda we Frankfurcie, a potem terminował w Hamburgu.

Zwracam uwagę szanowanych rodaków na podejmowane przez dyplomatów Izraela starania o wyrażenie zgody przez Zachodnią Europę na zajęcie przez Izrael Zachodniego Brzegu Jordanu. Żydzi chcą w ten sposób rozpocząć proces aneksji terytorium Syrii i Libanu oraz części Iraku i Jordanii. Jeżeli ktoś uważa że ta ława Żydów rządząca dziś Polską nie ma żadnego związku ze staraniami których celem jest wskrzeszenie Wielkiego Izraela, ten jest wyjątkowym idiotą. Jak do tej pory państwa unijne sprzeciwiają się zajęciu przez Izrael Zachodniego Brzegu Jordanu, ale zdania w tej sprawie już są podzielone. Czy Europa wyrazi zgodę na rozszerzenie Izraela kiedy Niemcy odzyskają Śląsk, ścianę zachodnią, Pomorze, Kaszuby, kiedy Zachodnia Europa połączy potencjały z Rosją ?
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Izrael-wybuduje-nowe-osiedla-zydowskie-na-Zachodnim-Brzegu-Jordanu-7982663.html

Czy bitwa o Waszyngton jest elementem tego planu ? Biden wycofa wpływy amerykańskie z Europy Środkowo – Wschodniej i Europa Zachodnia połączy się z Rosją. Kongres już wstrzymał przerzucanie wojsk amerykańskich do Polski. Pisałem o tym wielokrotnie że ta hucpa z wyborami w USA ma na na celu PODZIELENIE USA, osłabienie państwa. Każdy kto uważnie przygląda się sytuacji w USA dostrzeże ogromne podobieństwo do wydarzeń poprzedzających WOJNĘ SECESYJNĄ. W podręcznikach historii podają że ta wojna wybuchła z powodu niewolnictwa. Nie jest to do końca prawdą. Tę wojnę zaprojektowała i sfinansowała Stara Europa, by podzielić USA , rozłupać państwo, doprowadzić do chaosu i odzyskać nad stanami kontrolę. Od początku XIX wieku Stany Zjednoczone Ameryki błyskawicznie się rozwijały i jak Rzeczpospolita zagrażały interesom Starej Europy.

Zwycięstwo Unii nad Konfederatami zapewniła Rosja, przymierze Lincolna i Cara Aleksandra II. Car wysłał wojskom Unii na pomoc flotę która wylądowała w San Francisco. W związku z tym, że Konstytucja USA nie przewidywała zapłaty za pomoc zbrojną wynagrodzenie Rosjanom za pomoc w wojnie, 7,2 mln USD, ukryto pod transakcja zakupu Alaski. Przymierze Lincolna z Carem Aleksandrem II okazało się brzemienne w skutkach. Obaj zostali w ten sam sposób zamordowani, a Aleksander II, występując przeciwko interesom Starej Europy wydał wyrok na rodzinę Romanowów. To był jeden z powodów wywołania rewolucji w Rosji Carskiej, którą współorganizowała i współfinansowała Stara Europa. Chodziło nie tylko o aspiracje Romanowów przejęcia kontroli nad Bliskim Wschodem, podbój Imperium Osmańskiego, przejęci kontroli nad szlakami komunikacyjnymi wiodącymi z Indii, obecnego Iraku, Iranu, Arabii Saudyjskiej do Europy, ale o zemstę za układ z Lincolnem. Ta historia toczy się do dziś, a jej częścią było zatopienie Titanica. Jeżeli ktoś szuka początków, przymierza, braterstwa pomiędzy USA i Rosją to powinien iść ta drogą.

Nie dalej jak przedwczoraj podjęte zostały prace nad Nord Stream II po przeszło rocznej przerwie.

https://wyborcza.pl/7,155287,26557895,wznawiaja-budowe-nord-stream-2-wyzwanie-rosji-i-niemiec-dla.html

https://www.money.pl/gospodarka/nord-stream-2-wznowiono-prace-usa-groza-sankcjami-dla-firm-bioracych-udzial-w-projekcie-6585178582538944a.html

za: Dariusz Nejman

W odpowiedzi na “Prostytutka”

Dodaj komentarz: