Kategorie
Polityka

Kogo wybierzecie Jezusa czy Barabasza?

To jest przykład jak drogo może kosztować brak wiedzy i uleganie emocjom. Czy ktoś o tym napisał, o czym niżej, w internecie ? Nie, tylko jeden – Dariusz Nejman. Staram się bronić NAS wszystkich przed niegodziwymi roszczeniami, przed upadkiem naszego państwa. Czy zasługuję na Wasze wsparcie poświęcając swoje życie i zdrowie dla ogółu ?

Aby pojąć jak ważna jest uczciwa informacja muszę posłużyć się przykładem. Znacie na pewno dr Kękusia, wszyscy są przekonani że to wojownik w słusznej sprawie. Kękuś ma doktorat. Każdy kto zajrzy do życiorysu Kękusia powie że to wyjątkowy antysystemowiec. Ja znam takie życiorysy, jak choćby ten Seniora Morawieckiego.

Widziałem kilka programów na YT z udziałem Kękusia, w których dawał dowody wyjątkowej znajomości prawa. Na oczach widzów przeprowadzał długie analizy licznych ustaw, przeskakiwał od ustawy do ustawy, używając fachowego języka prawniczego.

Dr inż Kękuś odkrył, że Deklaracja Terezińska, ta o żydowskim mieniu bezspadkowym nie została podpisana przez umocowanych przedstawicieli RP , i dalej ratyfikowana przez polski parlament, co mu potwierdziło na piśmie polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych, a co za tym idzie Deklaracja ta do niczego nas nie zobowiązuje i nie ma znaczenia prawnego. Innymi słowy dr Kękuś przekonywał Polaków, by spali spokojnie, że nic na nie grozi, że Deklaracja Terezińska to świstek papieru,na którym można spokojnie skonsumować szprotki w sosie pomidorowym. Dr Kękuś już wtedy był bardzo znany. Odkrycie dr Kękusia znalazło się na każdej grupie na Facebooku, a publikację na YT obejrzało kilkaset tysięcy ludzi.

Jak potem podawałem w internecie , że polskie lasy są hurtowo wycinane by zaspokoić roszczenia bezspadkowe to mi wielu internautów zarzucało że dr Kękuś odkrył że Deklaracja Terezińska to świstek papieru i że nie ma podstaw prawnych do realizacja tych roszczeń. Identyczne reakcje , których autorzy powoływali się na Kękusia, miałem wtedy gdy przekonywałem że część masowo zaciąganych przez Polskę kredytów, pożyczek, inwestycji w Przekop Mierzei, mega- lotnisko idzie na spłatę roszczeń za mienie bezspadkowe. Doi dziś tysiące Polaków uważa, kierując się odkryciem dr Kękusia, że roszczenia bezspadkowe nie mogą być dochodzone na drodze prawnej i że Polska ich nie spłaca.

W prawie międzynarodowym występują dwa rodzaje prawa, miękkie i twarde. Prawo miękkie to zajęcie stanowiska w jakieś sprawie lub wyrażenie jakiegoś przekonania przez kraje uczestniczące zazwyczaj w jakieś konferencji. Ono nie wywołuje żadnych zobowiązań. W prawie międzynarodowym ważnym źródłem prawa jest zwyczaj. Zwyczajowo dokument obejmujący prawo miękkie jest finalnym aktem konferencji , a więc samo przyjęcie takiego dokumentu przez Konferencję oznacza jego akceptację uczestników spotkania. Prawdę zatem napisało MSZ do ignoranta Kękusia, bo Deklaracja Terezińska została przyjęta jako dokument finalny konferencji “Mienie okresu Holocaustu” odbytej w Terezinie w Republice Czeskiej 30.06.2009 roku i nie wymaga podpisu i ratyfikacji.

Innymi słowy Polska stała się stroną tej deklaracji uczestnicząc w tej Konferencji i nie wnosząc protestu wobec treści dokumentu finalnego

Na czym polega trick i po co Żydom Deklaracja Terezińska ? Czy dr Kękuś wie o tym że prawo miękkie można zamienić w prawo twarde ? By tego dokonać musi dojść do kilku precedensów, a więc zawarcia wiążących umów na płaszczyźnie prawa międzynarodowego, które inkorporują wartości wynikające z przyjętej Deklaracji. I Izrael szybko przystąpił do działania.

Serbia, Izrael, USA i World Jewish Restitution Organization zawarły ratyfikowaną przez strony umowę w której postanowiono że od 2017 roku, przez kolejnych 25 lat, Serbia będzie wypłacać po 950 tys. euro rocznie na rzecz “serbskiej społeczności żydowskiej” za mienie bezspadkowe. Wystarczy że teraz Izrael zawrze z dwoma, trzema innymi państwami podobne umowy i Deklaracja Terezińska, a raczej zasada zwrotu mienia bezspadkowego Żydom stanie się prawem twardym, na podstawie którego środowiska żydowskie będą mogły skutecznie domagać się każdej kwoty od Polski.

Izrael przygotowuje się do uzyskania 150 miliardów dolarów odszkodowania za własność Żydów, którzy wyemigrowali z arabskich krajów do okupowanej Palestyny w Izraelu. Szacowania wartości tych nieruchomości rozpoczęła się w 2002 roku. Ustawodawstwo dotyczące odszkodowań dla arabskich Żydów zostało przekazane przez izraelski parlament w 2010 r. Negocjacje rozpoczęły się w arabskich lokalizacjach międzynarodowych w 2017 r. Najpierw Żydzi wyliczyli 250 mld USD odszkodowań, ale potem ograniczyli je do 150 mld.

Odszkodowania mają być dochodzone od Iraku, Iranu, Syrii, Jemenu, Egiptu, Maroka, Tunezji i Libii. Jak widać Deklaracja Terezińska to nie tylko sprawa polska. Po co Żydom tak astronomiczne pieniądze ? Pisałem o tym, na odradzający się Wielki Syjon w EREC, na zagospodarowanie zajęcia przez Izrael zniszczonych przez wojny Syrii, Libanu i Iraku.

https://www.salon24.pl/u/konfederat1000/940029,serbia-przez-25-lat-bedzie-placic-zydowskim-organizacjom-odszkodowania-za-tzw-mienie-bezspadkowe

https://spoleczenstwo.plportal.pl/artykuly/ujawniamy-przeglad-prasy-spoleczenstwo-reszta-swiata-religijnie/zydzi-chca-odszkodowan-od

Zgodnie z tym co napisałem, jeżeli Izrael porozumie się w sprawie mienia bezspadkowego, poza Serbią, z dwoma, trzema innymi państwami, w tym : z Irakiem, Iranem , Syrią, Jemenem, Egiptem, Marokiem, Tunezją, Libią ( wystarczą dwa lub trzy państwa ), to Deklaracja Terezińska stanie się prawem twardym, i na jej podstawie Izrael pozwie Polskę o odszkodowanie 330 mld USD i wygra w każdym Trybunale Międzynarodowym.

Przypomnę że Deklaracje Terezińska pilotowali Bartoszewski, Rosati, Geremek i Sikorski. Trzej pierwsi byli lub są zadeklarowanymi syjonistami, a Sikorski jest mężem nie mniej zaangażowanej syjonistki.

Teraz macie dwie wersje, Kękiusową, że możemy spać spokojnie, i nic nam nie grozi w sprawie astronomicznych roszczeń, czy też tę ponurą, tego ohydnego „Żyda” Nejmana. Jak zachowają się zwolennicy Kękusia , czy przyznają się do błędu , czy też zadziobią Nejmana choćby Polska miała upaść ? To bardzo znany mechanizm w socjologii i psychologii. Ci którzy ulegli manipulacji NIGDY nie przyznają się do błędu, to jak wejście do tunelu w jedną stronę, i ci którzy projektują dezinformacje dobrze o tym wiedzą. Na tym polega siła sabotażu w mediach, jeden człowiek z dobrym życiorysem może wyrządzić społeczeństwu gigantyczną szkodę.

W opisanych okolicznościach są tylko trzy możliwe rozwiązania. Pierwsza – Kękuś to wariat. Druga Kekuś to ignorant jeżeli chodzi o prawo. Rzecz w tym, jak pisałem wyżej, Kękuś demonstrował świadomie publicznie wiele razy, że prawo ma w małym palcu i że ma doktorat. No i trzecia, że to dobrze zalegalizowany, jak Senior Morawiecki i „opozycjoniści – PRL-u „ dezinformator który mówił wiele razy prawdę, by we właściwym momencie powiedzieć kłamstwo. Chodzi tylko o 330 mld USD, więc wybierajcie.

Dariusz Nejman

za: https://www.facebook.com/100001907332768/posts/4713529672053897/

Dodaj komentarz: