Kategorie
Polityka

Nie było wyboru pomiędzy Trumpem i Bidenem

KTO CZYTA NIE BŁĄDZI.
NIEWIELU ROZUMIE MECHANIZM POSTĘPU PRZEZ KREOWANIE KONFLIKTU PRZECIWSTAWIEŃSTW.

Istnieją setki dowodów na to, że od Theodore Roosvelta, wszyscy liczący się kandydaci na urząd Prezydenta USA byli kandydatami tajnego Zakonu elity amerykańskiej Skull And Bones, bez względu na to, czy reprezentowali Republikanów, czy Demokratów. Moim zdaniem ostatnim uczciwym Prezydentem USA był James Garfield zamordowany w 1881 roku przez spiskującą przeciwko narodowi elitę.

Elita amerykańska się z tym nie kryła, że stworzyła, kierując się filozofią Hegla, tezę – Demokratów i antytezę – Republikanów, obie partie kontrolowane przez tę samą elitę, przedstawiając ten system, będący listkiem figowym panującej od przeszło stu lat w USA plutokracji , w książeczce wydanej w 1912 roku, napisanej przez przedstawiciela bankierskiej rodziny z Teksasu Edwarda Mendel Hous “Philip Dru: Administrator a Story of Tomorrow 1920-1935”.

W tej samej książeczce zaprojektowano przyszły system podatków od dochodów osób fizycznych, powołanie IRS, agencji amerykańskiej oligarchii do łupienia, wbrew amerykańskiej Konstytucji, amerykańskich obywateli. Wszystko co zostało opisane w tej książeczce zostało potem zrealizowane, łącznie z powołaniem Ligi Narodów, listka figowego światowej plutokracji.

Kolejną biblią amerykańskiej plutokracji jest książka napisana przez Zbigniewa Brzezińskiego Between Two Ages: America’s Role in the Technetronic Era. Warto ją przeczytać by uzmysłowić sobie do czego to wszystko zmierza.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: