Kategorie
Polityka

Jumanji na Kapitolu

Strzały. Cztery trupy. Walka z policją. Interwencja Gwardii Narodowej. Koleś siedzący z butami na biurku w gabinecie spikerki Demokratów, Nancy Pelosi. Inny koleś, wyglądający jak Robin Williams w filmie JUMANJI, w centralnym miejscu w Kongresie. Wyglądało to jakby małpy przejęły władzę w Waszyngtonie. Coś zbyt łatwo ta małpiarnia sobie weszła do najpilniej strzeżonych budynków w Stanach Zjednoczonych…

Medialna sraczka sięgającą zenitu i “uczone” wypowiedzi koncesjonowanych baranów w TVNach – telewizjach będących w rękach amerykańskiej korporacji Discovery. Tyle z wczoraj ze Stanów Zjednoczonych. Wszystko przy okazji elektorskiego liczenia głosów. Donald Trump w jesieni nie odpuścił. Nie mogli go wykończyć, jak Kennedy’ego w Dallas w 1963 roku, to go ośmieszyli. Tak jak nasi Leppera, który mówił o lądowaniu Talibów w Klewkach, co po latach okazało się prawdą, gdy wybuchła afera z więzieniami CIA w Polsce. Prowokacja Deep State przeciw Trumpowi się udała.

Koleś z JUMANJI – rzekomy zwolennik Trumpa – to ten sam, który brał udział w zadymach lewackich bandytów z Black Live Matters. Oburzony “podważaniem demokratycznych wyborów w naszej demokratycznej republice” jest nawet niby Republikanin George Bush, były prezydent, architekt inwazji na Irak i piesek saudyjskich nafciarzy, tych samych, którzy byli sponsorami Osamy bin Ladena i Al Kaidy czyli zamachowców z 11 września.

Trump odchodzi skompromitowany, jako głupek i faszystowski awanturnik, podważający totalitarną demokrację Rotshildów, Sorosa i wspólników Chińskiej Partii Komunistycznej w rozpętaniu na świecie operacji COVID-19. Nie wygrasz ze ścianą, jeśli ściana trzyma banki, media i firmy, których budżety przekraczają PKB niektórych państw. I tyle. Śmierć czterech osób? A kto by się przejmował czterema ofiarami, potrzebnymi na użytek politycznej rozgrywki skoro mają na swych łapskach krew setek tysięcy?

Obserwujmy rzeczywistość bo stawiam jedną wypłatę, że zaraz nowy prezydent, geriatrokrata Biden przywróci wycofane przez Trumpa finansowanie ludobójczej jaczejki WHO a pandemia wejdzie w nowy rozdział. Teraz chcą wszcząć przeciw Trumpowi procedurę impeachmentu, chociaż zostało mu ledwie dwa tygodnie do końca urzędowania… Na koniec trzeba go jeszcze upokorzyć.

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: