Kategorie
Polityka

Zjednoczeni

Coraz więcej osób zauważa, że hasła “jednoczmy się ponad podziałami” czy “cel uświęca środki” są wielkim błędem. Raz jeszcze pragnę zwrócić uwagę, że są ważniejsze rzeczy niż takie teksty, których prawdziwym zadaniem jest jedynie próba gry na emocjach. W polityce głoszenie takich apeli jest niestety bardzo dużą naiwnością.

Dla wszystkich prawych Polaków dużo ważniejsza jest uczciwość, honor, sprawiedliwość, właściwy kręgosłup moralny.

Jednoczenie się z takimi osobami jak Mateusz Jarosiewicz czy Tobiasz Żuchewicz, przybijanie sobie “piątek” z osobami, które bez skrupułów wykorzystują cudze pomysły i wszem i wobec promują jako własne projekty jest skrajnie nieodpowiedzialne … Bo czym się takie osoby różnią od tych których zamierzamy odsunąć od władcy ? Czym się różnią skoro już na takim etapie dopuszczają się takich niegodziwości ? …

Mamy zamienić siekierkę na kijek? Po to mamy walczyć o zmiany aby podobni ludzie zajęli miejsca tych których chcemy usunąć ???

Zjednoczeni dla Polski walczą o inną Polskę, pragniemy zmienić nasz kraj na taki jaki sobie wymarzyliśmy … Taki o jakim marzy każdy uczciwy Polak.

Razem wygramy grę o Polskę, ale nie z każdym i nie za wszelką cenę !!!

Bogdan Morkisz
Zjednoczeni dla Polski

Dodaj komentarz: