Kategorie
Polityka

Never Give Up !

PRZEMOWA DONALDA TRUMPA, KTÓRA WYWOŁUJE GĘSIĄ SKÓRKĘ. DZISIAJ BARDZIEJ AKTUALNA NIŻ KIEDYKOLWIEK ZAWIERA UNIWERSALNĄ PRAWDĘ, BLISKĄ SERCU KAŻDEGO CZUJĄCEGO CZŁOWIEKA

„Ja wiem, że każdy z was będzie wojownikiem o prawdę. Wiem, że każdy z was będzie czynił to co jest potrzebne – nie pójdzie tą łatwą ścieżką. I że pozostaniesz wierny sobie samemu, swojemu krajowi i swoim przekonaniom.

Podczas mojego krótkiego pobytu w Waszyngtonie widziałem z pierwszej ręki, jaki zniszczony jest ten system. Mała grupka nieudaczników, którym wydaje się że wiedzą i rozumieją wszystko, chce dyktować innym, jak mają żyć, co mają robić i myśleć. Ale wy nie pozwolicie sobie dyktować przez innych w co macie wierzyć – szczególnie jeżeli wiecie, że to wy macie rację.

Faktem jest, że jeszcze nikt nie osiągnął czegoś znaczącego bez chóru krytyków stojącego na uboczu i tłumaczącego wszystkim, dlaczego to jest niemożliwe.

Ale przyszłość należy do marzycieli, nie do krytyków. Przyszłość należy do tych, którzy podążają za głosem serca, niezależnie od tego, co mówią krytycy. Jeżeli miałbym ci podać dzisiaj przesłanie, które powinieneś zachować w swoim sercu, to jest to: „nigdy się nie poddawaj, nigdy nie przestań walczyć o to, w co wierzysz, i o ludzi, którzy się o ciebie troszczą.”

Zatroszcz się o siebie z godnością i dumą, żądaj dla siebie najlepszego i nie bój się, rzucić wyzwanie głęboko zakorzenionym i skorumpowanym strukturom władzy.

Im więcej ludzi ci powie, że to jest niemożliwe, że tego nie da się zrobić, tym bardziej powinieneś być absolutnie zdeterminowany, by udowodnić im że jest odwrotnie, tym bardziej delektuj się możliwością bycia tym który do nich nie należy, „obcym”.

To ci „stojący z boku” są tymi, którzy zmieniają świat i którzy wprowadzają prawdziwe zmiany. Im bardziej ten skorumpowany system chce ci wmówić że się mylisz, tym pewniejszy możesz być, że musisz to właśnie kontynuować. Ty musisz to robić i musisz zawsze mieć odwagę, by być sobą.

Donald Trump

Dodaj komentarz: