Kategorie
Polityka

Amerykański sen

Zwróćcie uwagę jak zorganizowana jest w sieci akcja wspierania Trumpa, co chwila lecą przygotowane przez grafików memy, na forum taśmowo wrzucają nam posty aktywni trolle internetowi. Pracuje nad tym spora grupa ludzi , którą koordynuje ktoś z jednej z 17 służb specjalnych USA ( zapewne NSA, DIA i CIA ). Gwarantuję Wam, spora cześć ludzi nadających z USA to wymyślone postacie , pracującą dla amerykańskich służb, robią Polakom wodę z mózgu. Chcą przekonać nas do jednej ze stron tej samej monety, wtedy będą nas kontrolować.

Kłamią, mataczą , wciskają nam do głowy Trumpa – Patriotę. Ogłupiają strasznie Polaków. Trump to człowiek organizacji jaka stworzyła III Rzeszę i ZSSR. To z tej organizacji padł rozkaz ataku na Polskę , przyspieszonego ataku, bo Polacy odzyskali ster nad państwem w 1938 roku , czego dowodem była delegalizacji loży B’nai B’rith.

To z tej organizacji padł rozkaz wymordowania polskiej elity, by jej miejsce zajęli ci z polskimi nazwiskami. To ta organizacja uzgodniła z Berlinem i Moskwą rzeź polskich cywili w Warszawie, by pozbyć się młodych, stanowiących zagrożenie dla sowieckiego okupanta. To ta organizacja wrzuciła nas ws łapy sowieckiego bandyty, który przejął okupację Polski po Niemcach i zbudował w naszym kraju potężną organizację kontrolującą każdy ważny aspekt działania naszego państwa.

Amerykańskie elity gardzą Polakami, uważają nas za prymitywne, katolskie bydło, że jesteśmy tak głupi , że nie potrafimy samodzielnie myśleć. Polska od 1919 roku jest amerykańskim popychadłem, wykorzystują nasz kraj zrobili sobie tu Polin i grają nami by ucierać globalne interesy .

Dariusz Nejman

W odpowiedzi na “Amerykański sen”

Dodaj komentarz: