Kategorie
Polityka

Apel do Polaków

Wiele osób pyta mnie jak zmienić obecny stan rzeczy.

Od pierwszego dnia jak tylko powstali Zjednoczeni dla Polski mówię, że jedynym rozwiązaniem dającym realne szanse na zmiany jest organizacja lokalnych struktur ZdP. Struktury te są nie tylko nam, ale wszystkim Polakom niezbędne aby w wyborach samorządowych za niecałe trzy lata, wystawić listy we wszystkich 41 okręgach wyborczych. Będzie to test przed następującymi zaraz po nich wyborami parlamentarnymi. Taka droga jest najbardziej rozsądna i daje naprawdę szansę na osiągnięcie sukcesu. Jedynie tym sposobem możemy próbować wprowadzić w życie nasz program oraz to co nas najbardziej interesuje, czyli spróbować zmienić system na DEMOKRACJĘ PRYNCYPIALNĄ.

Dlatego zwracam się z prośbą do każdego, kto pragnie naprawdę zmian o przyłączenie się do nas. Potrzebujemy liderów, którzy pociągną swoje okręgi i którzy zaangażują się w lokalne inicjatywy.

Ze swojej strony, mogę jedynie prosić abyście przestali fascynować się YouTuberami, których jedynym celem jest uzyskanie tylko i wyłącznie popularności. Niektórzy z nich potrafią nagrywać po kilka tzw. “live” dziennie, chociaż nie mają zupełnie nic do powiedzenia czy zaproponowania.

Zjednoczeni dla Polski posiadają gotowe projekty. Gotowe do wdrożenia. Mamy program. Wiemy jaki chcemy osiągnąć cel i jak do niego dojść.

Zacznijmy traktować to co robimy poważnie. Inaczej minie czas do wyborów, a my będziemy w tym samym miejscu gdzie jesteśmy dzisiaj.

Pozdrawiam
Bogdan Morkisz
Prezes Zarządu
Zjednoczeni dla Polski

Dodaj komentarz: