Kategorie
Polityka

System TZAKI

Po 1989 roku, by rządzić w Polsce, wystarczy zdobyć 18-20% głosów uprawnionych do głosowania, mniej więcej 5-6 mln głosów. Ta 1/5, a w rzeczywistości 1/7 społeczeństwa daje legitymację do władzy, pozwala wysłać służby, policję i wojsko przeciwko 30 milionom Polaków. PIS , w mniejszym stopniu PO i PSL, zaatakowały w czasie swoich kadencji swój własny elektorat. Brutalnie i bezwzględnie PIS-cy potraktowali najpierw rolników, a teraz swój matecznik mieszkańców południa i ściany wschodniej.

Teraz policzmy. Mamy w Polsce ponad 9 mln emerytów i rencistów. Niestety znaczna część z nich cofa się w rozwoju , ma umysł 10-latka. By uzbierać te 5-6 milionów wystarczy ogłupić 3-4 miliony uprawnionych do świadczeń z ubezpieczenia społecznego. To nic trudnego, ci od rana do wieczora tkwią głowami w telewizorach.

Nie dziwmy się że obca agentura tak kocha polskich emerytów i rencistów, to oni dają im mandat do prześladowania polskich patriotów, niszczenia polskiej gospodarki, zadłużania państwa.Jak kupuje się tę grupę wyborców pokazał PIS. Nie możemy jednak zapomnieć o tym że PIS nie byłby w stanie tak ogłupić tego elektoratu bez Kościoła Katolickiego, który za wparcie w dziele niszczenia polskiego państwa i polskiej gospodarki otrzymuje teraz duże nagrody wypłacane z kieszeni polskich podatników oraz liczne nieruchomości, nowe latyfundia.

Musimy wrócić do roku 1989 , do roku przełomu. Pisałem o tym wiele razy, że wszyscy rzucili się wówczas do pomnażania pieniędzy, za wszelką cenę dążąc do tego by się wyrwać z nizin i wspiąć się po drabinie społecznej jak najwyżej, zagarniając po drodze jak najwięcej.

Tak przebiegała polska transformacja w latach 1989 -2004 W pierwszej kolejności obłowili się wysocy oficerowie wojska, służb i politycy wyprzedając obcemu kapitałowi gospodarkę kawałek po kawałku lub likwidując kolejne branże i i działy polskiej gospodarki. Opowiadał o tym okresie barwnie Wicemarszałek Lepper podczas przemówienia kiedy był odwoływany z funkcji Wicemarszałka Sejmu.

Stopniowo korumpowano klasę średnią, sukcesywnie podnosząc, po wstąpieniu do Unii wynagrodzenia sędziom, prokuratorom, lekarzom, architektom, inżynierom, urzędnikom. Tak powstał elektorat TZAKI, grupa ludzi przywiązana do państwa jak pies do budy, gotowa wesprzeć każdą władze która zagwarantuje jej status, władzę która przez palce będzie patrzeć na popełniane przez tę klasę liczne przestępstwa. Stworzenie grupy TZAKI było zamierzone, środowiska te błyskawicznie reagują na każdą próbę naprawy kraju, brutalnie zwalczają każdego kto chce państwa prawa, bo wiąże się to z osłabieniem ich pozycji, podporządkowaniem ich pracy interesom wspólnoty, z ograniczeniem korupcji i nadużywania władzy.

Amerykanie mieli przed wyborami w 2015 roku problem , bo grupa TZAKI została bardzo mocno przywiązana do PO i PSL, które przez osiem lat niezwykle intensywnie korumpowały urzędników i biznes, pozwalając masowo ustawiać wyroki, przetargi, sprzeniewierzać gigantyczne pieniądze publiczne, wydawać decyzje za plik banknotów. Jak powiedział Putin Rosja i Niemcy dały Polakom tyle ile nie dostali przez ostatnie 300 lat.

Nie było innego wyboru, Amerykanie musieli jakoś dobrać się do polskich mas, a droga ta wiedzie przez nawy Kościoła Katolickiego. I tu założyciele grupy TZAKI, panowie z WSI i SB oraz ich poplecznicy z Moskwy, Berlina i Paryża popełnili pierwszy błąd, mocno “lewicując” i z buta traktując Kościół. Po słynnej operacji “Spootlight” w USA , podczas której rzucono Kościół Katolicki na kolana, Skull And Bones zawarli układu z Watykanem, wymieniono Papieża i podporządkowano Kościoła w Polsce interesom amerykańskim. Cała hierarchia w Polsce intensywnie zaczęła z ambony wspierać PIS. Drugi gruby błąd WSI i SB, Moskwy, Berlina i Paryża to bicie i deptanie coraz większej grupy polskich patriotów. Trzeci, totalne lekceważenie ściany wschodniej oraz południa Polski. Czwarta rzecz , Amerykanie potrzebowali zapalnika, by rozruszać Polaków , jak potem Ukraińców na Majdanie, więc 17.09.2009 roku uzgodnili wspólną akcję 10.04.2010 roku. Iluzją był atak na WTC , nie mniejsza była katastrofa w Smoleńsku. Putin prawdę powiedział że Rosjanie rozrzucili tam części do samolotów.

Wszystko to przyniosło plon, tym razem rachuby zawiodły, ten elektorat o jakim wspomniałem na wstępie, owe 5-6 mln wpadł tym razem w łapy PIS. Elektorat TZAKI nie zawiódł PO, głosowało na nich 3 mln 660 wyhodowanego aktywu, ale to było za mało. Trzeba pamiętać że wybory w Polsce są proporcjonalne , więc PIS zdobył 235 mandatów i samodzielną większość. Warto dodać że wybory w Polsce w 2015 roku były sumiennie pilnowane przez DIA,CIA,NSA oraz służby brytyjskie i izraelskie, by rolnicy znowu nie rozmnożyli się w Gdyni jak króliki.

Wybory w Polsce w 2015 roku to wyjątkowa okazja by zobaczyć jak w rzeczywistości wygląda polska scena polityczna. PIS szedł do władzy z hasłami naprawy państwa, przede wszystkim rozbicia grupy TZAKI wyhodowanej przez SB i WSI. Skończyło się na hasłach. Amerykanie nie tylko nie ruszyli struktur Moskwy, Paryża i Berlina ,ale, co jest oczywiste nawiązali współpracę, bo interesy lubią ciszę. Wielokrotnie pisałem, że Moskwa, Berlin, Paryż, Waszyngton, Londyn szturchają się i przepychają , robią sobie złośliwości , ale jak trzeba to siadają, dzielą tort, wpływy i zyski.

W wyborach 2019 roku elektorat TZAKi został mocno zdopingowany ( wszystkie ręce na pokład ) , to jednak nie wystarczyło bo Amerykanie zdołali przez te cztery lata zbudować swoją grupę TZAKI i osiągnąć historyczny wynik ośmiu milionów głosów. Grupa TZAKI zbudowana przez SB i WSI zaczęła mocno słabnąć. Amerykanie utrudniają im robienie “interesów” , strumień pieniędzy przekierowano przez Goldman Sachs, J.P. Morgan Chase i Morgan Stanley i ciężko coś uszczknąć. Trudno o łapówki i lewe interesy. Mało tego Amerykanie celnie uderzyli w zasoby SB i WSI, w Kulczyka, Staraka, Czarneckiego. Nadzieją były wybory samorządowe, bo przez samorządy płynie sporo kasy z Brukseli. Niestety , PIS zdołał przejąć 9 samorządów, wobec 7 KO. Do tego służby PIS pilnują, by zbyt dużo pieniędzy nie wyciekało do TZAKI SB i WSI.

Wypączkowano kolejne wcielenie Starych Kiejkutów, jak mawia redaktor Michalkiewicz , w postaci Ruchu Ukraińca Hołowni. Robi się bardzo nerwowo w tych szeregach, co było widać jak starzy donosiciele, szmalcownicy, kapusie i złodzieje błyskawicznie zaczęli się przyklejać do Lempart. Kiedy i ten ruch przygasł towarzystwo pędem zasila Hołownię, może tu się uda dopłynąć do forsy i szemranych interesów.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: