Kategorie
Polityka

Symboliczny przekaz

To już trudno nazwać inaczej niż zwykłym skurwysyństwem. Nie ma już dnia, żeby ta władza nie dowodziła, że czas Tuska to był mały pikuś. Łukasz Warzecha (@lkwarzecha) January 31, 2021

Czas wrócić do 10.04.2010 roku, czy dziś widzicie komu najbardziej zależało na wymordowaniu kolejnej polskiej elity ? Nie przeczę, Rosjanie mieli w tym swój udział, byli wściekli za to że Kaczyński przekazał Gruzinom rakiety GROM z rezerwy na wypadek wojny, jakimi Gruzini strzelali do rosyjskich śmigłowców i samolotów jak do kaczek. Byli ściekli za wywołanie kryzysu który kosztował ich 300 mld USD. Przypomnę, polski wywiad wykradł kody do systemów antyrakietowych ( rozpoznania rakiet ) zamontowanych w rosyjskich śmigłowcach, myśliwcach, bombowcach. Polskie rakiety GROM były najskuteczniejsza bronią na świecie przeciwko rosyjskiej powietrznej armadzie. Trzymaliśmy tę broń w tajemnicy jaką zdradzili Kaczyńscy.

Lech Kaczyński przekazał te rakiety samowolnie Gruzinom, w trywialnej wojnie jaka nie była polską wojna, wbrew woli polskiego dowództwa wojskowego, wbrew politykom, dopuścił się jawnego sabotażu, osłabił nie tylko nasze bezpieczeństwo, działał na korzyść Rosji. Te rakiety oczywiście wpadły w ręce Rosjan, którzy zatrzymali konwój samochodów gruzińskich. Jak myślicie kto naprowadził Rosjan na ten konwój ? Kiedy Rosjanie znaleźli rakiety natychmiast wdrożyli śledztwo i zlikwidowali najcenniejszą siatkę polskiego wywiadu w rosyjskim dowództwie. Kaczyńscy jednym posunięciem nie tylko nas rozbroili ale zniszczyli długoletnią pracę polskiego wywiadu , działali wspólnie i w porozumieniu przeciwko interesowi narodu polskiego. Czy Kaczyński zginął w katastrofie z żoną , czy żyje w luksusie w Izraelu lub w USA ? Pamiętajcie, Ci sami ludzie którzy organizowali zamach na WTC reżyserowali wydarzenia 10.04.2010 roku.

Nie ulega wątpliwości że Kaczyński torował drogę do układu Rosja-USA , ujawnienie rakiet i polskiej siatki wywiadu było oficjalnym prezentem dla Rosjan, dowodem dobrej woli amerykańskich syjonistów i amerykańskich korporacji. Zabiegi te doprowadziły do zawarcia układu Putin-Obama, kolejnego resetu, który został zawarty w rocznicę napadu ZSSR na Polskę 17.09.2009 roku. To niezwykle ważna data, najważniejsza w nowoczesnej historii Polski. Ten układ ma szersze tło globalne, bo jak pisałem otworzył drogę Żydom do wskrzeszenia Wielkiego Syjonu. Rosjanie zgodzili się osłabić państwa Afryki i Bliskiego Wschodu, zlikwidować w nich silnych przywódców, upowszechnić tam anarchię i zdemobilizować je, by przestały być groźne dla Izraela. Rosjanie i Amerykanie, budując porozumienie na polskiej “nielojalności” wobec potęgi Rosji, zdecydowali się wypatroszyć Polskę jak prosiaka.

Pierwszeństwo przyznano Rosji jaka miała pokryć z polskich aktywów straty poniesione w konflikcie gruzińskim. Uzgodniono że Rosja pożywi się do 2015 roku, a od 2015 roku wejdą do Polski Amerykanie. Szczególnie zależało na tym amerykańskim syjonistom którzy pragną polskich zasobów, aktywów, by zagospodarować przygotowane do aneksji przez Izrael ziemie Syrii, Jordanii, Iraku, Libanu. W tym celu agenci w polskim ministerstwie spraw zagranicznych od lat przygotowywali podkład dla roszczeń bezspadkowych ( Geremek. Rosati, Sikorski, Bartoszewski, Cimoszewicz ) . Właśnie po to Amerykanie napadli na Irak, Syrię, Liban, wymordowali miliony ludzi, zniszczyli ich gospodarki, by Izrael zajął te kraje bez jednego wystrzału.

Pakt Obama – Putin jest realizowany. Do Polski weszły wojska USA i Izraela i szybko uwiły sobie gniazdko banki amerykańskie : Goldman Sachs, J.P.Morgan Chase i Morgan Stanley. By sprytnie ukryć układ amerykańsko – rosyjski Kaczyński zmajstrował ustawę o odebraniu aparatowi bezpieczeństwa PRL-u części emerytur. Zabieg był celowy. Amerykanie chcieli mieć na smyczy SB-ków i ludzi WSI. Warto jednak podkreślić, że ustawa obcięła emerytury w rzeczywistości tylko pionkom, jednocześnie mobilizując ich do waki z rządem PIS. To jest klasyczny przykład budowania heglowskiego systemu przeciwstawieństw, jaki od dekad stosują elity amerykańskie ( Skull And Bones ) w podbitych koloniach oraz swoim własnym kraju ( republikanie i demokraci ) Sami organizują opozycję, kontrolując rząd i opozycję kontrolują przebieg wydarzeń. Nie dziwmy się że nikt nie ruszył WSI, SB, ich TW, że nie ujawniono aneksu do raportu o WSI. Jak sami widzicie WSI prowadzą prawie wszystkie interesy razem z PIS.

Wróćmy jednak do układu z 17.09.2009 roku , bo pod nim kryje się dużo więcej. Nie od dziś wiadomo , że elita jest ponadnarodowa , że Niemcy, Rosjanie, Żydzi, Amerykanie, Anglicy, Francuzi, Szwedzi, Norwegowie, Duńczycy, Belgowie, Holendrzy, Austriacy, Włosi, Hiszpanie, Portugalczycy, Grecy, Szwajcarzy, Finowie ze sobą konkurują, przepychają się. Ich służby specjalne non stop prowadzą różne gierki. Zasada jest jedna, elity są nietykalne, tak samo jak najwyżsi oficerowie wojska, służb, wszyscy którzy siedzą w tym zbrodniczym układzie. Masowo można zabijać i modować uczciwych i porządnych szarych ludzi, wysługiwać się motłochem. Macie dowód, policja w Radomiu napadła na lokal z rażącym naruszeniem prawa. Nie wylegitymowali się, nie mieli nazwisk na mundurach, użyli broni w zamkniętym pomieszczeniu przeciwko bezbronnym cywilom.

Wróćmy jednak do tematu. Od 2015 roku zysk z wyrębu drzewa jest transferowany do USA i stamtąd część trafia do Izraela. Ile Amerykanie już wywieźli ? 150- 200 mld USD ? Pilnują interesu z jednej strony wojska amerykańskie, z drugiej rząd żydowskich syjonistów z PIS. Teraz już wiecie dlaczego Kaczyński nie ma rodziny. Dla kogoś kto ma zniszczyć państwo rodzina jest dużym problemem. Do takiej akcji najlepiej nadaje się samotny zbrodniarz. Sami widzicie, PIS bezczelnie i brutalnie niszczy wszystko co polskie, przede wszystkim polską przedsiębiorczość.

Właśnie zabrali się po raz kolejny za polskie rolnictwo. Najpierw próbowali zakazać hodowli zwierząt futerkowych. Nie udał się, pisałem o tym że kwestia czasu będzie kiedy u norek pojawi się COVID. Podobna sytuacja miała miejsce w Danii, wybito tam pod tym pretekstem wszystkie norki. Doszło do wielkiej awantury , bo okazało się że nie było żadnego zagrożenia. Rząd Danii musi zapłacić 800 EUR za każdą norkę. Ten sam mechanizm zastosują wobec wołowiny, drobiu i wieprzowiny, zamordują polskie rolnictwo, by amerykańskie korporacje, by Rockefeller, Gates, Harriman i reszta bandy przejęli na własność dziesiątki tysięcy hektarów, a Polacy pracowali na nich jak chłopi pańszczyźniani.

Nie minęło dużo czasu i to samo co w Danii dzieje się w Polsce, tyle że tym razem bez żadnych odszkodowań. To jest niezbity dowód układu z 17.09.2009. Zamordowano polskich patriotów by Kaczyński z innymi Żydami – Syjonistami doszli do władzy i zrujnowali kraj, odebrali ludziom dorobek życia. Ten układ z 17.09.2009 roku jest szczególnie widoczny w tym, że jego twórcy wiedzieli że bandyckie rządy PIS-u doprowadzą do jego upadku.

W tym właśnie celu w rezerwie trzymano SB-ków i ludzi WSI i właśnie teraz, kiedy PIS przystępuje do siłowego ataku na polska własność i przedsiębiorczość już na ulice wysłano tych ludzi pod szyldem “błyskawic” i Hołowni, by okiełznać żywioł i przekazać władzę kolejnej grupie tych którzy dalej będą niszczyć Polskę. Przebiegłość tego systemu polega na tym że SB-cy i ludzie WSI przystąpią do dzieła brutalnie przez skrytobójstwo, więzienia, pobicia. Kaczyński cały czas to mówi tłumowi, że my Was Polacy zniszczymy w białych rękawiczkach, ONI Was zakatują.

Jak pisałem ten układ z 17.09.2009 roku ma dwa dna. To musicie sobie uzmysłowić , Polska ma zostać zniszczona, totalnie zniszczona. Scenariuszy jest jednak kilka. Zza pleców USA i Rosji pojawiają się bowiem Anglia, Niemcy i Francja. Każda z tych nacji ma inne zamiary. Amerykanie i Anglicy chcą przekazać w momencie przesilenia władzę SB i WSI , bo za nimi stoją Rosja, Niemcy i Francja i będą chciały zrzucić winę na te kraje za upadek Polski, wykreować ruch oporu i go uzbroić. Chcą doprowadzić do jawnej okupacji naszego kraju przez Rosję, Niemcy i Francję. Niemców nie trzeba tłumaczyć , chcą odzyskać Śląsk, Pomorze, Gdańsk, Warmię, Mazury i ścianę zachodnią, Wrocław, Poznań.

Rosja, Francja i Niemcy po upadku Polski chcą jak najszybciej połączyć swoje potencjały. Jak po 1945 roku ustanowią w naszym kraju marionetkowy rząd i stopniowo będą zmuszać Polaków do emigracji i prowadzić konsekwentną depopulację. Zachodniej Europie potrzebna jest tania, polska siła robocza, rynek zbytu oraz surowce, z kolei Rosji potrzeba odbiorców gazu i ropy na zachodzie, oraz bezpieczeństwa na flance wschodniej, by lepiej przygotować się do rywalizacji z Chinami i Indiami w Azji. W tym celu Rosja potrzebuje także technologii zachodniej Europy. Część środowisk w USA i Anglii optuje za takim rozwiązaniem, uważają że konflikt Europy i Rosji z Chinami i Indiami pozwoli kontrolować globalną politykę, że rywalizując ze sobą państwa te będą się nawzajem osłabiać, szukając wsparcia w Waszyngtonie i Londynie.

W tej tragedii ważny jest wątek ukraiński. Ukraina jest nieustannie podtrzymywana na banderowskim ogniu. Kultywowany jest tam mit UPA i podgrzewane roszczenia wobec Polski zajęcia kresów wschodnich. Wszyscy zainteresowani chcą tę sytuację wykorzystać dla siebie, inaczej Rosjanie, inaczej Niemcy, , inaczej Anglicy i Amerykanie. W ten klincz wkomponowany jest oczywiście niezwykle ważny interes Żydów. W Polsce mieszka 3-4 miliony Żydów pod polskimi nazwiskami. To ludzie dobrze wykształceni jacy mają zostać przerzuceni do Wielkiego Syjonu, po zajęciu Syrii, Iraku i Libanu.

To dowódcy polskiego wojska, szefowie wszystkich służb, sądów , prokuratury, sądów dyscyplinarnych, adwokaci, radcy, architekci, urzędnicy, politycy kontrolujący najważniejsze partie. Żydzi umiejętnie to wykorzystują, lawirują pomiędzy potęgami, ucierają z nimi interesy grając swoją mocną kartą przetargową. W żywotnym interesie Żydów leży nadzorowanie Polski w imieniu imperiów i dążenie do wykrojenia z upadającego państwa polskiego Polin , rezerwowego landu na wypadek gdyby wskrzeszenie Syjonu z jakiś powodów się nie udało.

Żydzi mając świadomość roszczeń Niemieckich, Czeskich, Słowackich, przejęli kontrolę nad Ukrainą i chcą zagwarantować Ukrainie prawa do ziem wschodnich Polski po rozpadzie naszego kraju. Żydzi prowadzą na Ukrainie agresywną politykę wyciskania kraju jak cytryny, stosowaną w Polsce od 1945 roku. Utrzymywanie ukraińskiego bardaka, systemu rażącej niesprawiedliwości, biedy powoduje masową emigrację Ukraińców za spokojem i lepszym życiem. W ten sposób robi się miejsce dla tych 8 milionów z Izraela. W tym celu PIS ma w planie budowę MEGA LOTNISKA, bezpiecznego lądowania, także z tego powodu komandosi Mossadu kontrolują już lotniska we Wrocławiu, Krakowie, Kielcach, Rzeszowie.

Niedawno został skazany syn znanej prokurator prokuratury apelacyjnej w Poznaniu rzekomo za obcięcie głowy swoje lektorce. On tego nie zrobił, o czym już pisałem. W tym samym czasie kiedy Poznański miał obciąć głowę lektorce żona Kiszczaka otworzyła sejf z teczką Żyda Wałęsy. To symboliczny przekaz, sami jednak musicie dojść do treści tego przekazu. On mówi wiele o tym co dzieje się w naszym kraju.

Dariusz Nejman

W odpowiedzi na “Symboliczny przekaz”

Dodaj komentarz: