Kategorie
Polityka

Kto złożył zamówienie na przejęcie Warmii i Mazur ?

Operacja COVID to idealna okazja do wielkich przejęć, pod warunkiem że rząd będzie działał na szkodę Polski i Polaków. Nie dziwmy się zatem że ministrami finansów w naszym kraju są obywatele Wielkiej Brytanii, , kraju od wieków wrogiego Polsce i Polakom.

Kościński, Rozporządzeniem z dnia 23.12.2020 roku zarządził zaniechanie poboru podatku dochodowego od osób prawnych od dochodów (przychodów) banków centralnych niemających siedziby lub zarządu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, uzyskanych z tytułu odsetek lub dyskonta od obligacji skarbowych wyemitowanych przez Skarb Państwa na rynku krajowym, które zostały nabyte od dnia 1 stycznia 2021 r. do dnia 31 grudnia 2025 r., a także z odpłatnego zbycia tych obligacji.

Kościński wyrządził tym aktem prawnym Polsce i Polakom gigantyczną szkodę majątkową i ma się doskonale. Pewnie to tylko przypadek że Kościński jest Żydem.

Ślepy zauważył że ktoś złożył najpierw zamówienie na polskie góry, na stoki, hotele, na wszelką górską infrastrukturę, śliniąc się na widok pieniędzy jakie ta infrastruktura generuje. Nie przewidział jednak tego że Górole to ludzie z jajami, którzy zaczęli ostrzyć ciupagi na rząd i jego szabesgojów. Nie było rady, pod groźbą Powstania chyłkiem wycofano się z tej covidowej napaści.

Nie minęło dużo czasu i do City Of London wpłynęły zamówienia na Warmię i Mazury. Rotszyld przekazał je swoim barciom w rządzie PIS i ci błyskawicznie przystąpili do działania. Nie dziwmy się że z wielkim animuszem te zamówienie wspiera administracja Bidena, a razem z nią wroga mu administracja Putina. Mocne i bolesne uderzenie przysparza PIS-wi wrogów. Chodzi o to żeby bracia z PIS mieli pretekst do przekazania pałeczki braciom z PO, SLD, PSL, Hujowni, Razem. Wszystko było już po słowie , ale chciwi pieniędzy i władzy szabesgoje na wyścigi zaczęli przechodzić do Hujowni. W tym samym czasie zainscenizowano rokosz Gowina. Wszystko to stało się zbyt czytelne, nawet dla ciemnego luda.

Wydaje się jednak że sprawę pogrzebała afera pedofilska w Kościele. Hierarchia się usztywniła i planowany rozpad “prawicowej” koalicji odłożono na inny termin. Tu rodzi się pytanie czy kabaliści z PIS i włodarze Kościoła, za utrzymanie się przy władzy, sami nie zaoferowali tym razem Warmii i Mazur ? Wszyscy teraz pewnie czekają czy lud miejscowy ściągnie gacie i wystawi do gwałtu dupę. Kabaliści nigdy nie kryli że ich celem jest Wielki Syjon i poświęcą tej idei wszystko i wszystkich. Kościół z kolei od wieków przekonuje że musi raz z zaborcą a innym razem z okupantem
Wierni muszą zrozumieć że Kościół ma trwać, z resztą synami Bożymi nie są Polacy tylko Chrześcijanie, więc kto ludem rządzi i jakie lud ma obywatelstwo to rzecz marginalna.

Na naszych oczach wracamy do starego, sprawdzonego, Matrixa, USA, Wielka Brytania i Europa Zachodnia razem , a po przeciwnej stronie Kozak Władymir. Jeżeli ktoś uważa że Kościół nie jest w to uwikłany to jest skończonym idiotą. Włos mi się jeży na głowie kiedy widzę tych młodych, silnych Polaków jak z mieczem w dłoni przysięgają na krzyż w Kościele.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: