Kategorie
Polityka

Kto gra marzeniami Polaków?

Dzień Wyklętych to jednocześnie rocznica paktu zawartego przez Rosjan, Żydów z Polakami wyniesionymi z nizin społecznych do władzy przeciwko Polsce i Polakom.

W taki właśnie sposób Rosjanie i Żydzi, po przejęciu Polski z rąk Niemców, urzeczywistniali, po 1945 roku dyktaturę klasy robotniczej i chłopskiej. My Wam damy awans społeczny, wykształcimy, pieniądze, a Wy będzie służyć nam a nie Polsce i Polakom. Cała ta konstrukcja walczy obecnie o zachowanie łupów i wpływów, kłamiąc że czyni to w imię sprawiedliwości społecznej , mas. Zaprzecza temu cała historia po 1945 roku, brutalne prześladowanie robotników i chłopów, strzelanie do ludzi pracy, brutalność milicji, powszechna inwigilacja, potężny aparat terroru, więżenie każdego kto śmiał powiedzieć prawdę o tym związku wymierzonym w Polskę i Polaków.

W związku z tym że Rosjanie zdecydowali o zburzeniu muru berlińskiego, znacznie ograniczyli swoją obecność w Niemczech, cała ta konstrukcja płynnie przeszła pod parasol Berlina, Paryża i Brukseli, pozostając jak najbardziej wierna Rosji. To jeden z trwałych elementów łączących Rosję i Zachodnią Europę, podział stref wpływów w Polsce. Po wejściu do Polski Amerykanów mamy taką sytuację że wpływy rosyjskie, niemiecki i francuskie pozostały a u ich boku swoje miejsce zajęli Jankesi.

To jest bardzo mocny dowód na to że w rzeczywistości ZSSR, a potem Rosję kontroluje tajna elita Ameryki Skull And Bones. Zwróćcie uwagę jak płynnie Amerykanie przejęli TVN z rąk ludzi PRL-wskich służb specjalnych. Dzisiaj wielu ludzi dziwi się jak to możliwe, więc Amerykanie płacą milionowe “odprawy” swoim pupilom z TVN, by poprawić wizerunek stacji ( Pohanke, Werner ) . To głupio tak się przyznawać że SB i WSI to dzieci CIA a potem DIA.

Jeszcze mocniejszym dowodem na to ze Amerykanie od 1945 roku kontrolowali Polskę przez Moskwę jest to że PIS robi wszystkie interesy z ludźmi PRL-wskich służb. Wszyscy chyba już wiedzą że polski wymiar sprawiedliwości, sądy dyscyplinarne, wojsko, służby to domena Rosji, a po upadku muru także Berlina i Paryża. Policjanci nie muszą wcale słuchać Kamińskiego, tak jak sędziowie, czy prokuratorzy, albo sądy dyscyplinarne. Mamy więc kilka Polsk w tej Polsce. Odbiciem tego jest układ partii politycznych. Są partie oddane Rosji, Niemcom, Francji i partia oddana Izraelowi i Waszyngtonowie. Kościół gra tu jako obrotowy, ustawia się z tym kto akurat ma w tym układzie przewagę. Oczywiście wszyscy wyżej wymienieni pilnują swoich interesów i robią wiele by Polaków nie dopuścić do władzy.

Ten układ wykorzystują cynicznie Amerykanie, grając polskimi marzeniami o ograniczeniu wpływów Rosji, Niemiec i Francji w Polsce, jednocześnie grają z tymi państwami o zachowanie ich wpływów w Polsce. Polskim patriotom obiecują, że jak zapłacimy te 330 mld USD z nawiązką oraz haracz za makiety rakiet i obecność wojska to Polacy odzyskają wpływ na swoje państwo, z kolei w grze globalnej Amerykanie obiecują Rosjanom, Niemcom i Francuzom zachowanie ich wpływów w Polsce w zamian za ustępstwa na arenie międzynarodowej.

Po tylu latach możemy zdać sobie sprawę z tego że klęska w kampanii wrześniowej 1939 roku, niepowodzenie Powstania Warszawskiego, walka o Polskę po 1945 roku, to był dopiero początek wielkich strat jakie ponosimy od tamtej pory każdego dnia, pozostając pod niewidzialną dla wielu okupacją, której twórcą są Stany Zjednoczone Ameryki.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: