Kategorie
Polityka

PiS-PO-SLD-PSL

To symbole organizacji pasożytujacych i utrzymujących się z naszych podatków!

To są organizacje, które w ostatnich miesiącach spowodowały paraliż kraju!

To są organizacje które nie szanują prawa które same stanowią, przykład chociażby ustawy z 5 grudnia 2008 roku o zwalczaniu chorób zakaźnych!

To są organizacje, które nie działają w interesie społeczeństwa tylko swoim własnym!

To są organizacje, które każą ludziom oddychać przez materiał na świeżym powietrzu, a za nic mają trucizny zawarte w pożywieniu! Tym się nie zajmują!

Te organizacje walczyły o wolne sady! Ze świeczkami pod nie biegały, twierdziły, że stoją w obronie prawa, a teraz? Akceptują jego łamanie, godzą się na to. Nie protestują w chwili gdy PiS stawia rozporządzenie ponad ustawą! To ich nie boli, dlaczego? Bo to jedna rodzina żyjąca na naiwnym społeczeństwie!

Zmiana jednego loga na drugie nic nie zmienia. Te organizacje żyją ze sztucznie pompowanych ideologii mających na celu poróżnienie ludzi, aby łatwo nimi manipulować! Tylko o to chodzi…

Partie polityczne są do likwidacji. To jedyna szansa na to, aby coś zaczęło się zmieniać w Polsce na lepsze… Dość z układami i uległymi lobbystom politykami…
Dość z filozofami medialnym co na celu mają tylko dorwanie się do stołka dla siebie i swojej rodziny!

Ludzi mądrych w Polsce nie brakuje, są również i w tych organizacjach… zostawcie je, nie są warte ani chwili, ani waszego poświęcenia!

demokracjapryncypialna.org to rozwiązanie dla ludu, dla każdego, nie ważne czy z lewa czy z prawa! W końcu musi się coś zmienić! Wielu, których wśród nas już nie ma próbowało… nie pozwólmy aby ich działalność poszła na marne!

Dodaj komentarz: