Kategorie
Polityka

Jedna pomarańcza za jedną kamienicę

Czego pragnie polski naród ? TAK , WITAMIN ! Jest jednak jeszcze coś czego potrzebuje polski naród równie mocno, a kto wie czy nie mocniej, TO DUMA !!. Wszyscy na świecie wiedzą, że polski lud robotniczo-chłopski, najmundrzejszy na świcie, bo to nie wiedza, nie technologie, ale mundrość życiowa stanowią o sile narodu, znakomicie płaci za TANIE GESTY. Merkel zaproponowała remis polskiej z reprezentacji w piłce nożnej z Niemcami za polskie kopalnie i węgiel i polski lud szczodry otworzył swoje serce przed Panią Kanclerz. Ach co to były za chwile, w światowych gazetach pisali : Niemcy-Polska 0:0, duma, duma i jeszcze raz duma !

Nie może być inaczej w przypadku naszego najlepszego sojusznika, Stanów Zjednoczonych Ameryki, tej Ameryki która sfinansowała potęgę III Rzeszy i ZSSR, a potem napuściła ich na Polskę, by wymordowali 6 mln Polaków, zniszczyli cały kraj. Na tym nie poprzestali, wykopali nas z defilady zwycięzców, postawili w szeregu pokonanych, oddali nas w ręce ZSSR, bo Amerykanie chcieli zrobić sobie Polin, ulokować tu zastępy Żydów, by kształcili się i żyli na koszt miejscowej ludności tubylczej. Elity amerykańskie były świadome że przeszkodą może być polska inteligencja, polska młodzież więc rękoma swoich najemników Rosjan i Niemców pozbyli się problemu.

Do 2027 roku Polska ma otrzymać z Unii łącznie 166 mld EUR, z czego 54 mld to Fundusz Odbudowy, a 108 mld to pieniądze z budżetu Unii. Pomni propozycji Kanclerz Angeli zaradni Amerykanie zrobili ludowi polskiemu wielką niespodziankę. To niezwykłe, poczuliśmy się takie światowe, normalnie pempek świata, ach jak kochają nas te Amerykany ! To przyjaciel nasz, odwdzięczmy się im, oddajmy im 70% wpływów z Unii, należy się im za taki pikny kolorowy wodospad Niagara z okazji dnia polskiej flagi. Za resztę, za te 30%, PIS zagwarantuje sobie III kadencję, by można było środki te transferować spokojnie do 2027 roku ( budżet Unii lata 2021-2027 ). A co będzie potem ? Potem będzie już tylko koniec !!

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: