Kategorie
Polityka

Oni sprzedali Polskę

Jeżeli bliżej przyjrzymy się zdjęciu poniżej dostrzeżemy że każdy z nich miał interes w tym by podeptać Konstytucję i odebrać Polsce przyszłość . Zacznijmy od kanalii z PIS. PIS to partia żydowska, realizująca interesy Żydów i USA. Bez tych pieniędzy PIS nie miał szans na dalsze rządzenie. Żydzi chcieli się za wszelką cenę utrzymać się przy władzy. Kaczyński potrzebował pieniądzy by kupić elektorat, świadomy że nie zrealizował ani jednego postulatu naprawy państwa sprzed 2015 roku, mało tego wszedł w sojusz z WSI i korzystał ze wsparcia WSI, rękoma WSI w ABW i SKW deptał oponentów, polskich patriotów. Rząd PIS i posłowie PIS dopuścili się szeregu ciężkich przestępstw, nad nimi wisi groźba sądu i odpowiedzialności karnej.

Pisałem o tym, że na takie rządzenie może pozwolić sobie tylko ktoś kto jest świadomy, że prowadzi państwo do upadku, ze z tą chwilą zagrożenie odpowiedzialnością zniknie, bo upadek państwa to upadek jego instytucji, organów, nie będzie nikogo kto mógłby PIS-wców pociągnąć do odpowiedzialności. PIS realizuje program “PP NAS TYLKO POTOP”. W tej sytuacji Żydzi będą transferować miliardy z Unii do USA, a stamtąd do Izraela. Pisałem o tym wiele razy, Żydzi za realizację idei NWO mają otrzymać w nagrodę Wielki Syjon jaki ma zarządzać jednym światowym państwem.

Druga grupa to trupy polityczne z PSL-u, ludzie skończeni jacy nie maja szans na utrzymanie sie na scenie politycznej. Ten oślizły typ Kosiniak – Kamysz matkę sprzeda byleby utrzymać się na wodzie i dalej żyć z polityki. Czy PIS obiecał tym draniom miejsca na listach wyborczych ?

Trzecia grupa to żydowscy towarzysze PIS z PZPR, SB i WSI. Wydarzenia po 2015 roku pokazały że Żydzi – Syjoniści doskonale współpracują z żydowską biedotą wyniesiona przez nich do władzy po 1945 roku. Zandberg i Kaczyński służą tylko jednemu celowi – Wielkiemu Syjonowi. Towarzysze od Czarzastego nad wszystko kochają pieniądze, dali dowody po 1945 roku że lubią żyć w luksusie na koszt Polski i Polaków.

Ostatnia grupa to ludzie Hołowni. Ci będa mrugać okiem do każdego na świecie kto wesprze Ruch w drodze po władzę. Służby które powołały Ruch do życia liczą że głosowanie za Funduszem przekona możnych tego świata że Ruch gwarantuje realizację programu NWO.

Tak zawiązała się koalicja, dla której ważne jest to co wydarzy się dziś i teraz, dlatego nikt nawet słówkiem się nie zająknął ile Polaków będzie kosztował ten Program Odbudowy. To nie ich problem, więc o co chodzi ?

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: