Kategorie
Polityka

Terminator

Nie zdziwiłbym się gdyby konserwatywny gubernator Teksasu, Gregg Abbott popełnił samobójstwo, albo gdyby spadł ze skarpy samochód go wiozący. Gubernator bowiem jest Terminatorem na wózku inwalidzkim, od 1984 roku gdy uległ wypadkowi jest sparaliżowany. Abbott wypowiedział bowiem wojnę oplecionemu przez obłąkanych marksistowskich zbrodniarzy rządowi federalnemu w Waszyngtonie.

Najpierw otworzył cały stan i zakończył politykę opętanego lockdownu, a teraz na domiar złego ustanowił możliwość prawnego ścigania głupków, zmuszających ludzi do zakładania kagańców. W polskim Bantustanie to wręcz niepojęte. Mało tego – trzy dni temu ustanowił zakaz przerywania ciąży od szóstego tygodnia a to już jest prawdziwa zbrodnia przeciw ludzkości!

Gregg Abbott to człowiek starej daty, polityk z gatunku istot wymierających w tej cywilizacji szaleństwa, terroru i obłędu. Od 1981 roku wciąż ta sama jedna żona – to też zbrodnia. Niemodne. Nie widywano go też na pedofilskiej wyspie Epsteina, obok Gatesa i reszty śmietanki psychopatycznych ludobójców. No nijak chłop nie pasuje do epoki! A jeszcze posadził na krześle z prądem dziesiątki morderców i pozostał całkowicie nieczuły na sapania i gromy popaprańców od “praw człowieka”. Aborcja – nie. Lockdown – nie. Kara śmierci – tak. Myślozbrodnia – mówiąc w skrócie.

Cóż, pozostaje zawsze nadzieja, że stanie się coś co pozwoli tego typu ludziom wrócić do władzy na umierającym Zachodzie a krzesła elektryczne dla obecnie panujących zbrodniarzy różowych i covidowych będziemy robić w fabrykach na trzy zmiany.

Łukasz Grysiak

W odpowiedzi na “Terminator”

I to jest prawdziwy Strażnik Teksasu. Człowiek, który wie po co się narodził i dlaczego chce sprawować władzę.
Mizernie przy nim wypadają nasze gwiazdy samorządu jak prezydent Poznania czy Wałbrzycha.

Dodaj komentarz: