Kategorie
Polityka

PIS tworzy pańszczyźniane państwo. Komu będzie ono służyć?

Kolejne wielkie kłamstwo PIS obnażone. 500+ służy tylko i wyłącznie do korupcji politycznej. Zagłębia wyborcze PIS to dziś zagłębia cwaniactwa, cynizmu, kombinatorstwa, skanseny PRL-wskiego modelu życia “czy się stoi czy się leży to się należy”.

Nie musimy odrabiać lekcji historii, rozejrzyjcie się wokoło, tak właśnie upadła Rzeczpospolita, zacofane masy, prostactwo, głupota, lenistwo, ortodoksja religijna, złodzieje i oszuści u władzy, udający polskich patriotów i katolików, realizujący obce i wrogie naszemu krajowi interesy. Ten sam model państwa, doprowadził PRL do brutalnego kryzysu. Za każdym razem to państwo jakoś się dźwigało z kolan, ale po tym co robią ludziei z PIS już się nie podniesie.

Najgorsza sytuacja w Polsce, jeżeli chodzi o dzietność jest obecnie na Podlasiu, w Lubelskim, Świętokrzyskim i Podkarpackim, a więc w sercu PIS-u. Im więcej jest biorców 500+ tym bardziej spada dzietność !

Na Lubelszczyźnie w 1999 wskaźnik dzietności wynosił 2,38 po wprowadzeniu 500+ spadł do 1,32. Na Podkarpaciu w 1999 roku wynosił 2,5 a po wprowadzeniu 500+ 1,34. Identycznie jest w Świętokrzyskim i na Podlasiu.

Wskaźnik 2 (kobieta rodzi średnio 2 dzieci) oznacza zastępowalność pokoleń, poniżej 1,5 oznacza niską dzietność, a około 1,3 najniższą niską dzietność. Ten ostatni oznacza wymieranie społeczeństwa.

Nie ma co do tego wątpliwości, PIS redukuje populację Polaków, stwarza warunki do wielkiej imigracji. Czy PIS był świadomy, że tak ten proces będzie przebiegał ? Oczywiście ! O tym czy płodzić dzieci decydują warunki ekonomiczne, a nie rozdawanie 500+ tym którzy już mają dzieci. PIS stworzył nam bardzo drogie państwo, dławi wszelką przedsiębiorczość wysokimi podatkami, uruchomił agresywną inflację, czym zubożył w sposób istotny polskie społeczeństwo, permanentnie zadłuża państwo, a teraz chce ją dobić wykorzystując pandemię.

Komu ci z PIS tworzą przestrzeń do życia w naszym kraju, dlaczego z takim zaangażowaniem starają się zlikwidować polską małą i średnią przedsiębiorczość ?! PIS buduje państwo niewolników, słabo wykształcone masy pełne ortodoksji religijnej.

Dodaj komentarz: