Kategorie
Polityka

Czekiści z różańcami

Jedną z większych bredni jaka krąży po naszym krajowym kurwidołku jest ta, że PiS chce wyprowadzić Polskę z tak zwanej Unii Europejskiej. A niby po co mieliby to robić? To tak jakby oczekiwać za PRLu, że PZPR odłączy Polskę od Związku Sowieckiego i wypisze się z Kominternu. Słyszał ktoś kiedyś aby komuniści krajowi nie potrafili się dogadać z komunistami międzynarodowymi?

Partia Paranoi i Szaleństwa, która zdobyła władzę na fali rozdawania cudzych pieniędzy swoim oraz prymitywnych, bogoojczyźnianych hasełkach, jest typową partią WŁADZY, i niczym więcej. Hasło IV Rzeczypospolitej, które wymyślił świętej pamięci Lech Kaczyński, od początku trąciło teatralnym smrodem i przegrupowaniem się postmagdalenkowych sił, zaś uczynienie premierem Morawieckiego – zakłamanego bankstera z taśm od Sowy i dziecka szczęścia wyprzedanych za bezcen banków – było już demonstracyjnym napluciem przez Kaczyńskiego swoim pelikanom prosto w twarze.

Najlepiej zdefiniował pisowców Kazik Staszewski, artysta, który w tych czasach powszechnego upadku jest jednym z ostatnich, którzy zachowali klasę i zasady. Kazik nazwał ich “komunistami, którzy udają, że wierzą w Boga”. Kapitalnie! Ledwie trzy dni temu ci farbowani “odnowiciele tej ziemi” zaadaptowali do swojej sejmowej bandy niejaką Monikę Pawłowską – zawodową lemparcicę z ulicznych zadym aborcyjnych, które toczyły się przecież przeciwko PiS! Baba zaczynała w SLD, by potem przejść w szeregi tęczowych degeneratów Biedronia, następnie do platfusa Gowina, by finalnie obronić koryto w szeregach kaczystowskiej mafii. Tylko ten jeden przykład pokazuje, że jako społeczeństwo od trzydziestu lat jesteśmy zakładnikami tej samej bandy Okrągłego Stołu czyli zdrady założycielskiej, utuczonej pieniędzmi z FOZZu, która co kilka lat przegrupowuje szeregi i rwie z Polski tyle, by jak najwięcej zostało w jej brudnych łapskach. Wspólne chlanie na bibie u alfonsa udającego dziennikarza? A jakiż to dla nich problem!? Przecież to Bangladesz w środku Europy. Obecna mafia pisowska to istny konglomerat cyników, złodziei i karierowiczów, byłych pezetpeerowców – Jasiński, Glapiński, Piotrowicz – byłych platformersów, dawnych “zakonników” PC i lewackich przystawek w typie Pawłowskiej, tak aby podczas głosowań zgadzała się liczba szabel. Jeśli zajdzie taka potrzeba – wezmą do siebie nawet Tuska. Byle tylko dalej niszczyć i dzielić. Rządzą siódmy rok z rzędu i czego dokonali?

Dziewiętnastu skorumpowanych meneli i lobbystów koncernów farmaceutycznych z krwią na łapach, doradza im w kwestii Covid, cała ich “reforma” sądownictwa polegała na wyrzuceniu ze stanowisk kierowniczych w wyższych instancjach sądowych szumowin z poprzedniego rozdania i zastąpieniu ich własnymi łajzami, a sprawy w sądach jak się wlokły latami, tak dalej się wloką. Telewizję zamienili w partyjnego toy toya a ich mityczna walka z ideologią gender i LGBT, pozostaje w sferze pobożnych życzeń. Doprowadzili do inflacji jak za Jaruzelskiego i proszę nie mówić, że to przez sytuacje na świecie, bo u nas ceny zwariowały gdy o żadnej “pandemii” nikt jeszcze nie słyszał. Socjalizm przecież zawsze kończy się tak samo: drożyzną jako efektem pras drukujących puste banknoty. A te są potrzebne aby utrzymać władzę. I wisienka na torcie: tydzień temu wysłali do Komisji Europejskiej czyli Kominternu właśnie listę kopalń do likwidacji, ale za to ich bandzior Kulesza ma obiecany stołek w OECD. Gdy wspomniała o tym Ewa Stankiewicz z TV Republika, Naimski się wściekł i wydarł na nią: ja pani zerwę ten program! Czaicie! Partyjny politruk decyduje czy dziennikarka może pracować i zadawać pytania.

Tak wiele się musiało zmienić, by w istocie nic się nie zmieniło. I program nie poszedł… Nie potrafią nawet wybudować porządnego muru na granicy z Białorusią i codziennie przenikają do naszego kraju bandy tak zwanych uchodźców z Iraku, Somalii i Afganistanu. Jesteśmy upadłym państwem na ogromnym zakręcie historii. Nie mamy elit, nie mamy mediów, nie mamy instytucji i nie mamy już społeczeństwa, lecz zidiociałą, niezdolną do niczego magmę. I nie byłbym szczególnie zdziwiony gdybyśmy skończyli tak samo jak w XVIII wieku. Na zdjęciu: “nawrócony” komunista Piotrowicz, pezetpeerowiec reformujący pezetpeerowskie sądy. Kurtyna.

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: