Kategorie
Społeczeństwo

Francja pierwsza

Francja jak zwykle przed wszystkimi, wprowadza zakaz sprzedaży “zbędnych artykułów w Supermarketach”.

Większość z Was uważa że Francja to kraj rządzony przez szalonych socjalistów. To Wieli Błąd., być może szalona była rewolucja francuska, tyle że trzeba podejrzewać, że finansowała ją coraz silniejsza arystokracja pieniądza, która była żywotnie zainteresowana osłabieniem tej prawdziwej arystokracji.

Niewielu Polaków zna nazwiska tych którzy nadają ton Francji od dziesięcioleci. To co dzieje się obecnie we Francji jest ich dziełem, to jest ta elita ukryta w cieniu powiązana z tajnymi organizacjami innych państw. Przede wszystkim rodziny żydowskie : Rotschild, a obok nich Żydzi Sefadryjscy rodziny Fould, Stern, Worms, i żydowscy chrześcijanie Pereire i Hein, dalej przybyli ze Szwajcarii bankierzy Mirabaud, Mellet, Hottinguer ( ci wydatnie finansowali rewolucję 1798-99 ) oraz bankierzy katoliccy : Davailler, Lubersac, Demachy, Goudchaux, Lehideux., przedstawiciele przemysłu jak rodzina Schneider, czy w końcu rodziny królewskie Wettynowie, Burbonowie, Habsburgowie, Medyceusze, Dynastia Sabudzka.

Dla wielu może być zaskoczeniem, że tak potężne korporacje jak Suez ( ENGiE, EDF ) , jeden z największych na świecie dysponentów wody, założona została w 1822 przez Króla Wiliama I Króla Niderlandów,. Jeżeli ktoś uważa , że rodziny królewskie nie są obecne w tej korporacji do dziś, to jest w głębokim błędzie. Rywala Suez korporację Veolia założył w 1853 roku Napoleon III, warto zwrócić uwagę kto finansował ostatniego przedstawiciela Cesarstwa Francuskiego, usuniętego w 1870 roku. Korporacja AXA założona została w 1816 roku przez 18 wspólników na czele z Jacques-Théodore le Carpentier.

W dziesiątce największych francuskich korporacji są aż cztery banki : BNP Paribas, Credit Agricole, Societe Generale, BPCE, które kontrolują rynek kredytów i pożyczek i rynek parabanków. Pisałem o tym że system banków celowo wypycha klientów do systemu parabanków stworzonych przez te banki.

Mam nadzieję , że ten krótki opis pozwoli dojrzeć kto tak naprawdę rządzi Francją i dlaczego Francuzi mają taki a nie inny stosunek do Polski i Polaków. Jeżeli więc będziecie czytać lub słyszeć że Francja to kraj rządzony przez komunistów, skrajną lewicę, to nie dajcie się nabrać. Powierzchowność o niczym nie świadczy, a jak pisałem, pierwsi którzy podali rękę Marksowi byli inwestorzy z Wall Street.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: