Kategorie
Społeczeństwo

Śmieszek z Biedroniem i Rozenkiem będą urzędować na Szucha

Coraz ciekawiej, WÓDZ Jarosław przełożył posiedzenie Sejmu na termin za dwa tygodnie. Czeka, na wyniku wyborów w USA, czy każą mu ABDYKOWAĆ. Z Nowego Jorku i Londynu naciskają braci z PIS na taki scenariusz. To doskonały moment żeby przekazać władzę braciom z “opozycji” i pozbyć się z Sejmu Konfederacji, żeby nikt chłopakom z Holocaust Industry nie patrzył na ręce.

Wszystko zmierza właśnie w tym kierunku, choć wydawało się, że Nowy Jork i Londyn utrzymają PIS przy władzy jeszcze przez trzy lata. Już wykreowano nowy konflikt w łonie PIS, wokół zamknięcia cmentarzy. Jeżeli ktoś nie wiedział po co nagle zamknięto te cmentarze, to już wie, chodziło o pretekst do rozłamu i utraty “większości” przez PIS w Sejmie, żeby Kaczyński oddał władze jak w 2007, kiedy trzeba było zrobić brudną robotę, także tę 10.04.2010, uruchomić seryjnego samobójcę, strzelać do górników, bić i mordować młodzież na komendach policji, więzić niewinnych, ustawiać seryjnie wyroki sądowe.

Dla mnie jest oczywiste, że wygra w USA Biden i wie o tym także Kaczyński, o czym pisałem wcześniej w moich artykułach Kiedy każą Kaczyńskiemu ABDYKOWAĆ ludziom z PIS spadnie kamień z serca. Nadchodzą czasy kiedy będą bić, porywać, masowo mordować, więzić, torturować, okradać. Kaczyński w tej sytuacji woli być w opozycji. Co innego ludzie z SB i WSI, są gotowi wykonać każde, nawet najbardziej brutalne i przerażające zadanie, byleby odzyskać emerytury, władzę i dostęp do dużych interesów.

Kabaret Górskiego kpił swego czasu z Macierewicza na Szucha. Tym razem nie jest mi do śmiechu kiedy pomyślę do czego zdolni są Rozenek, Śmiszek, Biedroń i Czarzasty. Rzucą SKW i AB, tajne struktury służb i wojska przeciwko polskim patriotom. Ci ludzie promowali ustawy gwarantujące bezkarność władzy, żądali wojska na ulicach, zgłaszali projekty ustaw sięgające rozwiązań z okresy stalinowskiego terroru, na mocy których zakatowano setki ludzi za krytykę władzy i ustroju.

Mimo to nie możemy tym razem im odpuścić, niezależnie od kosztów trzeba stawić czoła nadchodzącej epoce terroru. Chcesz pokoju szykuj się do wojny.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: