Kategorie
Społeczeństwo

Rząd PiS świadomie zabija i niszczy zdrowie Polaków

W wielu moich artykułach wyrażałem pogląd, że światowy kartel farmaceutyczny od dekad celowo i świadomie nie wprowadzał do obrotu leków skutecznie walczących z wirusami. Cały nasz świat jest zbudowany z tych samych pierwiastków i ich związków, więc na jeden związek, na białka wirusa, zawsze znajdziemy w otoczeniu odpowiedź. Zbrodniarze produkując w laboratoriach wojskowych wyselekcjonowane wirusy nie są w stanie sprawdzić, czy w dostępnej bazie leków nie ma jakieś skutecznej odpowiedzi na wirusa. W czasie pandemii takie leki się ujawniają, bo tysiące lekarzy podejmuje próby leczenia stosując wszystkie dostępne środki.

Uważam, że wirus został wyprodukowany w laboratorium wojskowym, prawdopodobnie na Ukrainie. W pierwszej postaci dostosowano go do białek osób starszych, charakterystyki tych białek. Wirus atakował przede wszystkim płuca oraz stawy seniorów.

Na pewno wielu z Was pamięta , że w pewnym okresie pandemii pojawiły się informacje o skuteczności Chlorochiny i Chydroxychlorochiny w leczeniu choroby wywołanej przez ten szczep wirusa. Kiedy tylko informacja dotarła do szerszego kręgu osób, zaraz rozpoczął się atak ze strony syndykatu zbrodni, kartelu farmaceutycznego i ich żołnierzy.

Zarzucano że leczenie lekami przeciwmalarycznymi jest niebezpieczne , prowadzi do arytmii serca i w skrajnych wypadkach do śmierci. Leki oparte ma Chlorochinie i Chydroxychlorochinie natychmiast usunięto ze sprzedaży. Byłem w szoku jak szybko tego dokonano, co oznacza , że rynek leków w całej Polsce jest kontrolowany z godziny na godzinę. Mniej więcej trzy lata temu prowadziłem proces sądowy reprezentując farmaceutów i techników farmacji przeciwko wielkiej korporacji. W czasie tego procesu przekonałem się na własne oczy jak zagraniczne, gigantyczne fundusze drapieżnie przejmowały polski rynek farmacji. Dziś już wiem, że było to przygotowanie do obecnej pandemii, by mieć pod kontrolą leki , które mogłyby pomóc chorym.

Dziennikarze za pieniądze zniszczyli prawdę o Chlorochinie i Chydroxychlorochinie. Sowicie wynagrodzeni pracownicy poczytnego pisma “Lancet” uruchomili tę nagonkę. Na szczęście nie zaprzestano badać skuteczności Chlorochiny i Chydroxychlorochiny i jej wpływu na pacjentów. Okazało się, że oba leki są bezpieczne i nie wywołują ani arytmii serca, ani nie powodują zgonu pacjenta ( odsyłam do badań na UM we Wrocławiu, gdzie do dziś trwa ogólnopolski program badań wpływu chlorochiny na zapobieganie lub zmniejszenie ciężkich powikłań zapalenia płuc u zakażonych koronawirusem ). “Lancet” wycofał się z publikacji i przeprosił za opublikowanie nieprawdziwych danych o szkodliwości Chlorochiny i Chydroxychlorochiny

Z opóźnieniem i z wielkim oporem do opinii publicznej przedarła się informacja o kolejnym ujawnionym związku, tym razem amantadynie, a konkretnie chlorowodorku amantadyny, występującemu w leku Viregyt K. O jego skuteczności w leczeniu choroby wywołanej przez wirusa poinformował społeczeństwo Dr Włodzimierz Bodnar 59-letni lekarz chorób płuc i pediatra z Przemyśla. Dr Bodnar wyleczył ponad 100 osób, w tym kilkanaście ciężkich przypadków stosując umiejętnie Viregyt K. U żadnej z wyleczonych nie stwierdzono powikłań i skutków ubocznych działania Viregytu.

Jak w przypadku Chlorochinie i Chydroxychlorochinie i tym razem od razu zaatakowano brutalnie lekarza. Prym w tym wiedli jego koledzy po fachu z Krakowa. Włodzimierz Bodnar został zmuszony przez nich do zaprzestania leczenia amantadyną. Po doniesieniu innego lekarza wszczęto postępowanie w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Krakowie w celu zawieszenia wykonywania zawodu dr Bodnarowi. Podobno z tego względu, że amantadyna nie jest wpisana w schematy leczenia COVID-19. Co najważniejsze , tajemnicza siła błyskawicznie usunęła lek Viregyt K z obrotu, z wszystkich aptek w Polsce.

Na pewno sobie przypominacie te filmy i książki poświęcone pandemiom, heroicznej walce z wirusem. W każdej z nich, jeżeli pojawiłby się środek dający choćby małą nadzieję na skuteczną walkę, wszyscy lekarze, naukowcy, politycy, jak jeden mąż, natychmiast starali się wspólnie go jak najlepiej wykorzystać. Wygląda na to że KTOŚ ZAINTERESOWANY JEST ZABIJANIEM POLAKÓW, KALECZENIEM LUDZI , NISZCZENIEM NAM ZDROWIA. Co przerażające odbywa się w to pod skrzydłami państwa oraz tych którzy mają nam pomagać w chorobie. Kanalie i kreatury z korporacji lekarskich, te w białych fartuchach niszczą ludzi niosącym pomoc Polakom ! Ilu lekarzy wypowiedziało wojnę polskiemu społeczeństwu ? Jak długo będziemy tolerowali ten stan rzeczy ?

Wiadomo, chodzi o gruby interes szczepionkowy, nie może istnieć żaden lek , bo szczepionka staje się zbędna. Jak sami widzicie są w naszym kraju lekarze z prawdziwego zdarzenia, ale są także wśród nich ZBRODNIARZE , którym politycy z PIS i PO, SLD, Razem i PSL dali właśnie narzędzie do zabijania.

Dariusz Nejman

https://wiadomosci.wp.pl/twierdzi-ze-wyleczyl-100-pacjentow-z-covid-19-eksperci-ue-przyjrza-sie-sprawie-6571324986100512a

W odpowiedzi na “Rząd PiS świadomie zabija i niszczy zdrowie Polaków”

Przypominam, że cała branża farmaceutyczna jest “skomputeryzowana” (podobnie, jak wszystkie inne działalności.. są e-paragony, efaktury, pliki JPK, przelewy, magazyny, itd.) A to oznacza, że siedząc np. w Waszyngtonie lub Tel Aviviw w ciągu 0,1 sekundy są w stanie sprawdzić jakie leki są na półce/stanie każdej apteki. I kontrolują cały łańcuch dostawy. Mało tego, przypominam również, że istnieje elektroniczna karta pacjenta, e-recepty… – od razu wiedzą, co, gdzie, komu, kiedy i jaki lekarz wypisuje… Wszystkie badania, skany, rtg, usg, też są cyfrowo zapisywane. Pełna informacja dostępna “pod jednym klawiszem”. Wszystko łączy korporacje NWO – system Microsoft, bazy danych Oracle i korpo BIG pharma. Do tego dojdzie internet-rzeczy i 5G…
W maju br moravicek ogłosił wielki sukces inwestycyjny w naszej kolonii: Microsoft zainwestuje 1 miliard dolarow w budowę olbrzymiego data-center cloud-computing. Łączcie punkty…

Dodaj komentarz: