Kategorie
Społeczeństwo

Morawiecki odpowiada na pytania czyli LIVE na Facebooku

Rujnujący kraj bandycki dandys Morawiecki czuje, że grunt mu się całkowicie usuwa spod nóg, więc zgodnie ze swoją logiką naprawy przez niszczenie – po uprzedniej groteskowej propagandzie robienia zakupów babciom – teraz wymyślił transmisję live na Facebooku, i odpowiada na pytania Narodu.

Wejdźcie tam i polukajcie! Żaden bandyta rządzący tutaj od 1989 roku nigdy nie był tak znienawidzony przez praktycznie wszystkich. Tylko, że z tego nic nie wynika – to tylko prymitywne zagrywki dla tępych pisowskich połykaczy pińcet plusu. Pandemia jest operacją, gdzie polecenia płyną z niewidzialnych ośrodków władzy a nasze polskie pachołki mają tylko je wykonywać. I tyle. Kolejne lockdowny, które nic nie dają. Po co? Maski na ulicy. Po co? Terror masowych testów, które są zwykłym hazardem. Po co?

Ano po to aby wykazywać coraz więcej fikcyjnych zakażeń, co z kolei stanowi podstawę do kolejnych obostrzeń czyli zniszczenia kraju i społeczeństwa. Bez tych masowych testów ta ludobójcza operacja nie mogłaby istnieć. To wszystko jest ze sobą ściśle połączone. Testy, histeria, propaganda, izolatoria, kwarantanny i lockdowny – wspólnym mianownikiem tego planu jest destrukcja i globalny RESET czyli New World Order. Ten koronawirus idealnie się do tego nadaje. Nikomu nie zależy na opanowaniu tej zarazy bo wtedy ludobójcy stracili by całą bazę, w oparciu o którą rozwalają świat.

Lekarze masowo przepisują chorym na Covid VIREGYT, ale profesora Bodnara z Przemyśla, który odkrył ten lek – te ścierwa zastraszyły. Żyjemy w dwóch rzeczywistościach równoległych – pierwsza to rzeczywistość WHO, Morawieckiego i medialnego gówna, tam się kreuje nieistniejącą rzeczywistość, a druga rzeczywistość to nasz świat, czyli to co widzimy, cały ten plan holokaustu epoki nowożytnej, dyktatury i obozu koncentracyjnego bez drutu kolczastego. VIREGYT pomaga. Dwa dni temu daliśmy go chorej na Covid naszej znajomej. Jej stan się poprawia. Dlatego go nie stosują. A teraz ten niszczący kraj kaczystowski śmieć próbuje udawać zatroskanego o nas. Dla niego i innych pachołków tej operacji mogą być tylko trybunały karne i szubienice. Mrzonki.

Łukasz Grysiak

W odpowiedzi na “Morawiecki odpowiada na pytania czyli LIVE na Facebooku”

Za swiadome zabijanie ludzi i nieszczenie Polski za ktora goneli nasi dziafowie nasie nie ich bo to przebierancy z syjonu….ofebrac wszystkim zydokomuchow piss i opozycji prawa do bycia czlowiekiem…kara smierci ale dluga powolna w konsultacjach…ja na ochotnika!!! SKUR.YSYNY

Dodaj komentarz: