Kategorie
Społeczeństwo

Dezynfekcja

Przyglądacie się wyborom w USA ? To dobrze, bo to niebawem czeka Polskę.

Dalej nic nie kojarzycie, dla budowniczych Nowego Porządku środowiska patriotyczne, wolnościowe, zwolennicy klasycznej ekonomii, są największym zagrożeniem. Wybory w USA pokazują jak łatwo można się ich pozbyć, jak ich usunąć z drogi. Do tego potrzeba dwóch rzeczy : pandemii i głosowania korespondencyjnego.

Nie ma wątpliwości , odkąd wybory stały się tajne wszystkie były fałszowane. Kilkanaście razy publikowałem na mojej osi czasu przesłuchanie Clintona Eugene Curtisa, amerykańskiego informatyka, który stworzył pogram, za pomocą którego można fałszować każde wybory. Na pytanie komisji czy to oszustwo można wykryć odpowiedział, że to niemożliwe. W tej sytuacji prawo powinno zakazać używania komputerów i oprogramowania do wyborów, ale jak sami obserwujecie jest dokładnie odwrotnie.

Informatyka daje ogromne możliwości fałszowania wyborów, jeszcze większe stwarza glosowanie korespondencyjne. Zwracam uwagę szanowanych internautów na równoległe przygotowania w naszym kraju do przedterminowych wyborów i głosowania korespondencyjnego w związku z wprowadzeniem przez PIS lockdownu. Nie bez znaczenia jest to oswajanie opinii publicznej z tym że Konfederacja, skupiająca oponentów Nowego Porządku, została przez media wepchnięta już pod kreskę.

Jeszcze jedno, oczywiście dalej podtrzymuję i nigdy się nie wycofam z przekonania , że obaj kandydaci w wyborach w USA pochodzą z tej samej stajni.

Nie dziwi Was to, że Trump dysponując taką władzą, wspierany podobno przez ludzi służb i wojska w USA, przy obecnej technice inwigilacji, nie złapał nikogo za rękę ? Dziwne, zarzuty jakie stawia Trump są bardzo poważne, chodzi o masowe fałszerstwo na gigantyczna skalę, tymczasem poparte są tylko słowami na papierze i to skierowanym do sądu. Nawet najgorsza służba specjalna świata nie mogłaby czegoś podobnego nie zauważyć. Poziom kontroli jest dzisiaj taki że stacje nasłuchu rejestrują w czasie rzeczywistym rozmowy wszystkich mieszkańców w USA w czasie rzeczywistym. Rejestrowane jest każde słowo jakie znajdzie się w systemach teleinformatycznych ( internet, sms, mms ) . Zintegrowany system kamer przemysłowych, prywatnych, telewizorów, laptopów, telefonów ( PRISM ) razem z satelitami śledzi wszystkich mieszkańców USA.

Proszę jeszcze raz posłuchać przesłuchania Curtisa przed Komisją.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: