Kategorie
Społeczeństwo

Pandemia przyszłości czyli plan napisany dziesięć lat temu

Ten dokument pojawił się na stronie Fundacji Rockelfellera w maju 2010 roku. Nosi tytuł “Scenariusze przyszłości Technologii i Rozwoju Międzynarodowego”. Wszystko w nim cudownie przewidziano. Wybuch epidemii w środkowych Chinach i to, że następnie najbardziej uderzy w kraje śródziemnomorskie, Włochy i Hiszpanię, oraz w Stany Zjednoczone, przewidziano LOCKDOWNY i ruinę gospodarki, przewidziano bunty społeczne i upadek turystyki. Po prostu wszystko. Ostatnią rzeczą, która jeszcze się nie spełniła są stany wojenne w wielu krajach. Później ten dokument zniknął.

Redaktor Wojciech Sumliński i major Tomasz Budzyński, były oficer ABW, skontaktowali się z przedstawicielami Fundacji Rocklelfellera. W odpowiedzi na pytanie JAKIM CUDEM wszystko tak perfekcyjne przewidzieli, usłyszęli, że… MAJĄ ŚWIETNYCH ANALITYKÓW. Nie tylko nie zakwestionowali prawdziwości swojego dokumenty ale go wręcz uwiarygodnili. Na krótko przed śmiercią Rockefeller powiedział: jedyne czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielkiego kryzysu, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata. Gates blisko współpracuje z Rockelfellerami a dzisiejszymi swoimi wypowiedziami tylko potwierdza scenariusz: aplikacje śledzące, paszporty odporności, szczepionki. To wszystko jest w tym dokumencie.

Szczepionka, która jest klecona w pośpiechu ma zawierać białko o nazwie lucyferaza. Fajna nazwa! Wszystko idzie krok po kroku według PLANU globalistycznych ludobójców a nasze pachołki z PiSu realizują ten plan u nas. Ludzie, którzy uważają, że SA4S.Co.V-2 to zwykły wirus – są po prostu idiotami. To zmodyfikowany genetycznie patogen, wyposażony w tak zwaną wzmocnioną funkcję działania, który wnika do komórek człowieka poprzez receptor ACE2. Te receptory są w mózgu, płucach, nerkach i sercu.

Chaos jaki nas otacza wytworzył dwa bieguny ludzi: jedni bezkrytycznie połykają bzdury medialne, uważając, że COVID-19 to śmiertelne zagrożenie dla wszystkich, inni zaś głoszą, że żadnego wirusa nie ma. Jedni i drudzy nie wiedzą co plotą. Ten wirus jest narzędziem, ale nie masowej śmierci tylko masowej anarchii.

Łukasz Grysiak

2 odpowiedzi na “Pandemia przyszłości czyli plan napisany dziesięć lat temu”

Dodaj komentarz: