Kategorie
Społeczeństwo

Dwie wieże

USA RAZEM Z CHINAMI WYKORZYSTUJĄ WIRUSA DO PODPORZĄDKOWANIA SOBIE NASZEGO ŚWIATA, DOKONUJĄ PODZIAŁU STREF WPŁYWÓW. USA I CHINY UZNAŁY DWA PAŃSTWA ZA KLUCZOWE DLA SWOJEGO STRATEGICZNEGO POROZUMIENIA: IRAN I POLSKĘ I UZGODNIŁY, ŻE CHINY PRZEJMĄ KONTROLĘ NAD IRANEM , A W TAKI SAM SPOSÓB USA NAD POLSKĄ

Dla wielu Polaków obraz świata zatrzymał się gdzieś w roku 2019 , kiedy trwała jeszcze wojna handlowa pomiędzy USA i Chinami. To już od dawna historia, światem rządzą teraz układ dwóch wież z Nowego Jorku i Pekinu.

Już 01.11.2019 roku USA i Chiny doszły do uzgodnienia stanowisk. Data ta zbiega się z narodzinami pandemii COVID-19 w dniu 17.11.2019 roku, w Wuhan, w prowincji Hubei.

13 grudnia 2019 roku, w wigilię ogłoszenia stanu wojennego w Polsce, USA i Chiny podpisały umowę handlową. Oczywiście nazwa ta jest myląca, w rzeczywistości mocarstwa uzgodniły swoje interesy ekonomiczne, wzajemne, braterskie relacje, podzieliły strefy wpływów na świecie i opracowały plan zniszczenia BRICS oraz Unii Europejskiej i STORPEDOWANIE połączenia Unii z Rosją. Oba kraje za kluczowe uznały dwa państwa, Iran i Polskę. To oczywiste, że każda strategiczna umowa podpisywana przez USA musi uwzględniać żydowskie interesy. Właśnie te interesy zważyły na wybraniu Iranu i Polski jako kluczowych dla umowy Chin i USA. Nie muszę nikogo przekonywać że Izrael dąży do supremacji w regionie Bliskiego Wschodu i przejęcia terytoriów Syrii, Jordanii, Libanu i Iraku. Na drodze do tego celu stanął Iran. Chiny w umowie z USA zobowiązały się przejąć kontrolę nad Iranem i gwarantować spokój w regionie bliskiego wschodu, nienaruszalność interesów Izraela. Z drugiej strony przejęcie kontroli nad tym regionem przez Chiny oznacza zminimalizowanie wpływów Rosji.

Kilka razy pisałem o tym, że ZSSR, a potem Rosję stworzył elity USA, Zakon Skull And Bones. Amerykanie uważają, że Rosjanie zawdzięczają im wszystko, potęgę, technologie, drugie miejsce na politycznej scenie świata, prestiż. Na pewno pamiętacie opowieść Trumpa o wężu , który ukąsił swojego właściciela. Chodziło o Rosję, jaka podjęła starania by związać się z Francja i Niemcami, by zrzucić USA z piedestału. Umowa USA – Chiny to nic innego jak zburzenie jednej wieży, tej sowieckiej, co nastąpiło symbolicznie 11.09.2001 roku. W jej miejsce 13.12.2019 roku wystrzeliła Chińska.

Dla USA strategicznym celem było przeciągnięcie Chin na swoją stronę , by rozbić groźny dla amerykańskich interesów BRICS i New Development Bank, bank państw BRICS, konkurencję kontrolowanego przez elity USA Banku Światowego i supremacji amerykańskiego dolara. Nie mniej ważne dla USA jest niedopuszczenie do połączenia potencjałów Rosji i Unii Europejskiej, tworzonych dla przeciwwagi rosnącej siły Chin i przeciwko dominacji USA. To właśnie z tego względu uzgodniono, pomiędzy Chinami i USA, że tak jak Chiny przejmą kontrolę nad Iranem, tak USA nad Polską. Wyboru Polski dokonano jeszcze z jednego powodu, licznej ponad trzymilionowej diaszpory żydowskiej ukrytej w Polsce, oficerów wojska i służb, lekarzy, prawników, ekonomistów, finansistów, naukowców, inżynierów, zasobu intelektualnego przyszłego Wielkiego Syjonu na ziemiach EREC.

Oba mocarstwa do realizacji swojego celu wybrały WIRUSA. To dlatego w pierwszej kolejności, po wybuchu pandemii w Wuhan, wirus przeskoczył kilka państw w Azji i ostro zaatakował na początku lutego Iran. W ciągu pięciu miesięcy zmiękczano Teheran i już w lipcu 2020 roku gotowe były założenia umowy. Warto dokładnie prześledzić co zawiera ta umowa Chin i Iranu , bo na takich samych zasadach USA przejmują pełną władzę nad Polską.

Tajna umowa zawarta została na 25 lat. Przyznaje Chinom prawa do zasobów Iranu pod warunkiem, że Chiny zainwestują w Iranie co najmniej 400 miliardów dolarów. Chinom przyznano pierwszeństwo starania się o każdy projekt w Iranie, który jest związany z jej gospodarka. Chiny otrzymały 12% rabatu przy zakupach ropy i gazu i mogą opóźniać zapłatę za towar do dwóch lat. Chiny będą mogły płacić w każdej walucie, jaką wybiorą. Ocenia się, że w sumie Chiny otrzymają rabaty dochodzące niemal do 32 procent. Kontrakt to także strategiczna umowa w zakresie obronności Iranu. Chiny rozlokują w Iranie 5 tysięcy żołnierzy i przejmą kontrolę nad wyspami Iranu.

To na co powinniśmy zwrócić uwagę my Polacy to plan zainstalowania 15 milionów kamer w 28 największych miastach Iranu. Budowa tej infrastruktury rozpoczęła się właśnie w tym miesiącu, listopadzie 2020. Będzie oparta na chińskim Internecie, szyfrowaniu i innych możliwościach zapewnienia bezpieczeństwa informacji i pełnej kontroli populacji.

Kamery będą połączone z ośrodkami kontroli w Iranie i Chinach. System ma zostać zintegrowany z sieciami telefonii komórkowej, rządowymi bazami danych, bazami dokumentów osobistych oraz kontami bankowymi itp. Układy sterowania mają automatycznie monitorować przechodniów i kierowców przy użyciu kombinacji danych i algorytmów sztucznej inteligencji, by wskazywać na niebezpieczne i nietypowe zachowania. Umożliwi to stworzenie pełnej tożsamości cyfrowej każdego mieszkańca kraju, umożliwiając prawie pełny nadzór nad jego zachowaniem. Zwieńczeniem tego systemu jest znany już Polakom system punktowy.

Wirus po uderzeniu w Iran zaraz został przeniesiony do Europy. Jego szczepy produkują laboratoria amerykańskie na Ukrainie. Na pewno wszyscy się zastanawiacie dlaczego elity zachodu, elity USA dopuszczają do sytuacji w której ich gospodarki doznają tak poważanych strat z powodu pandemii. Po pierwsze straty ponoszą obywatele państw , a nie te elity, elity na każdym kryzysie pomnażają swoje bogactwo, bo państwo działa na koszt tylko obywateli. Po drugie elity kontrolując banki centralne pożyczają temu państwu, pod zastaw wpływów z podatków, ogromne sumy. W okresie kryzysu obywatele i państwo muszą się zapożyczać i same odsetki od tych kredytów i pożyczek są astronomiczne. Po to wymyślono bail-in ( dyrektywa BRRD ) , po raz pierwszy zastosowany po kryzysie wywołanym upadkiem banku Lehmanna Brothers w USA, a potem na Cyprze, by kiedy obywatele i państwo zadłużą się już po same uszy z powodu pandemii, za dług przejąć cały majątek państwa i obywateli i tym samym to państwo unicestwić. Po trzecie pandemia tworzy stan nadzwyczajny, jest okazją do odebrania obywatelom konstytucyjnych praw i wolności, co pozwala, przez przymus szczepień i wszczepienie czipów przejąć kontrolę nad populacją. Równolegle, wzorem Chin i tego co robią Chiny w Iranie, testując u siebie i na Irańczykach działanie 5G, rozbudowywana jest infrastruktura wysokich częstotliwości i system działania nadajników HARRP oraz StarLink.

Zapytacie dlaczego elity przyjęły właśnie taki dziwaczny model budowy NWO. Krótko, elity w elicie sobie nie ufają. Najpierw jednak trzeba wrócić na chwilę do historii. Zakon Skull And Bones, tajna elita Ameryki, już w 1911 roku aktywnie zaczął przygotowywać grunt pod przejęcie Chin od środka , tak jak Rosji Carskiej, także przez rewolucję. Najpierw aktywnie włączyły się w przewrót Sun Jet-Sena, doprowadzając do upadku ostatniego Cesarza z Dynastii Qin, tak jak Romanowów w Rosji, a potem pomógł wygrać komunistom wojnę domową blokując opozycji dostęp do środków finansowych i broni. W 1984 roku w Chinach założono firmę Bechtel China Inc. Szefem tej spółki, realizującej kontrakty inżynieryjne i budowlane został Sydney B.Ford , który jest projektantem budowy Wielkich Chin i pełni w Chinach tę samą rolę jaka w historii ZSSR przypadła bankierowi Otto Khanowi w ZSSR. Dla firmy Bechetl pracowali między innymi : Richard Helms były dyrektor CIA, były sekretarz Stanu George Schultz oraz sekretarz obrony Caspar Weinberg.

W tej sytuacji mówiąc Chiny myślmy USA. Wszystko co robią Chiny, co zarabiają Chiny jest amerykańskie, a raczej elit amerykańskich. Jeżeli jest zatem kryzys w USA, to na pewno Chiny kwitną. I tak jest w rzeczywistości. Wstępne dane za wrzesień 2020 roku wskazują na gwałtowny wzrost eksportu amerykańskiej ropy do Chin Z informacji udostępnionych przez firmę Kpler wynika, że Chiny sprowadzają dziennie aż 840 tysięcy baryłek ropy z USA. Ten drugi najwyższy wynik w historii Import ropy ze Stanów Zjednoczonych do Chin wyniósł w lipcu 3,7 mln ton, co oznacza wzrost o 139%. W sierpniu eksport Chin miał wartość 235,2 mld dol. i był o 9,5 proc. wyższy niż przed rokiem. Rekordowy był eksport maseczek, sprzętu medycznego, rękawic, produktów związanych z pandemią. Wirusy produkowane przez laboratoria wojskowe USA budują popyt na chiński tani sprzęt na całym świecie. W ten sposób ponadnarodowa elita okrada swoje narody po raz kolejny, bo 95% dochodów Chin jest dochodem tej elity. Reszta, liczona w miliardach zasila kieszenie chińskich „komunistów” i generałów.

Elity USA, pomne postępowania Rosji, nikomu nie ufają, dlatego równolegle z projektem budowy NWO umacniają dyktat dwóch wież : Nowego Jorku i Pekinu. Gdyby plan budowy Nowego Porządku się nie powiódł, zachowają pozycję światowego hegemona, kontynuując władze dwóch wież. Podobnie myślą elity Unii, które dążą do powiązania potencjałów – gospodarczego i technologicznego Wspólnoty i surowcowego oraz zbrojnego Rosji. Jeżeli nie wyjdzie NWO Europa z Rosją stawią czoła Chinom, Indiom i USA oraz Wielkiej Brytanii. Ostatnio Putin ogłosił , że Rosja posiadła broń jakiej nie ma nikt. To ostrzeżenie dla Chin i USA, gdyby chciały Rosję wyrzucić z elity. Wbrew pozorom Rosja, Chiny i Indie nadal kontynuują współpracę w ramach BRICS na wypadek gdyby elity USA, czy Europy chciały samotnie wejść na szczyt Olimpu.

Jak pisałem wyżej USA maja przejąć permanentną kontrolę nad Polską i Polakami, tak jak Chiny nad Iranem. Nie dziwmy się zatem że amerykanie , wysługując służbami z rodowodem z PRL, będą deptać i niszczyć polskich patriotów, mnożyć opresję. Teraz już wiecie kto zabił Adolfa Kudlińskiego i dlaczego za wszelka cenę chcą zniszczyć Konfederację. Oczywiście jak zawsze chodzi także o to żeby zabezpieczyć żydowska diaszporę w Polsce, by upuścić trochę krwi polskiej populacji, zlikwidować polską myśl patriotyczną i wolnościową.

Złowróżbnie zabrzmiały słowa Mosbacher wypowiedziane wczoraj : „Niezależnie od wyniku wyborów, relacje między Polską i USA będą silniejsze niż kiedykolwiek”. Waszyngton lubi przyjemne z pożytecznym, więc nie tylko zaczipują za wszelka cenę tyko Polaków, jak Chińczycy Irańczyków, by mieć nas pod kontrolą, ale zrobią to na nasz koszt. Za szczepionkę „z niespodzianką” cena będzie astronomiczna. Spodziewajmy się nadzwyczajnej eskalacji „zakażeń” i wielkiej kampanii strachu amerykańskich mediów w Polsce. Po to budują także tę wielką COVIDOWĄ infrastrukturę, by przerażenie było coraz większe i by Polacy byli skłonni zapłacić każda cenę za spokój. Pisałem o tym, że w 2019 roku Amerykanie przejęli kontrolę nad polskimi mediami , nad TVP, TVN, Polsatem i rynkiem prasy. Autorytety TVN i TVP już zapowiadają 100 000 zakażeń dziennie w grudniu, pod choinkę.

Wszystko pasuje jak ulał. Amerykańska korporacja Moderna , jej dyrektor generalny Stéphane Bancel zapowiedziała , że szczepionka będzie gotowa na wybory prezydenckie. Termin przesunięto jednak na grudzień. Na kim będą testować szczepionkę ? Na Polakach, za nasze pieniądze !! Czy już wiecie co miało przykryć orzeczenie TK ? Tak, ustawę z 28.10.2020 roku umożliwiającą przymusowe szczepienie Polaków Wygenerowane za szczepienia , opłaty za pobyt wojsk USA, za mienie bezspadkowe zadłużenie pozwoli przejąć, za pośrednictwem trzech Banków : Goldman Sachs, J.P. Morgan Chase oraz Morgan Stanley cały majątek naszego państwa i obywateli, jaki zasili aktywa USA i wskrzeszanego Wielkiego Syjonu.

W ciągu najbliższych dziesięciu lat staniemy się nędzarzami na ulicach, a nasze państwo albo przestanie istnieć, albo będziemy upodlonym dostawcą bogactwa i energii.

By zrealizować proces zniewolenia narodu polskiego spółka amerykańskiego, biotechnologicznego potentatata Hemp & Health ( Hemp & Wood S.A. ) zawiązała join venture, z założoną na Florydzie, przez ludzi służb, tych samych którzy robili z PIS interesy maseczkowe, kupowali dla PIS respiratory, spółką ALIVECEL LLC

Pozwolę sobie przypomnieć Komunikat Giełdy Papierów Wartościowych w tej sprawie : „Zarząd Emitenta informuje, że w dniu 10 maja 2020 roku zawarł z amerykańską firmą Alivecel LLC. (dalej „Alivecel”) umowę Memorandum Of Understanding (dalej MOU) na podstawie której Emitent oraz Alivecel przystąpią niezwłocznie do określenia warunków uczestnictwa w spółce joint venture z siedzibą w Polsce (dalej „JV”). Celem JV będzie oferowanie systemów monitorowania zdrowia w postaci implantu wszczepianego użytkownikom w dłoń między kciukiem a palcem wskazującym. JV prowadzić będzie badania (R&D) w zakresie produkcji żywych komórek w celu pomiaru i wykrywaniu białek wytwarzanych przez wirusy COVID/SARS/MERS, a także markerów glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych. Monitorowanie „in vivo” będzie się odbywać w czasie rzeczywistym. Zgodnie z ustaleniami Alivecel LLC zajmie się komercjalizacją technologii przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy Emitent będzie mieć wyłączne prawa do dystrybucji produktów w Polsce i na rynkach europejskich”.

W powyżej podanym komunikacie GWP jest bardzo , bardzo ważna informacja, jaka lotem błyskawicy powinna dotrzeć do każdego Polaka. Wynika z niej , że systemy monitorowania zdrowia, a więc czipy zawierające żywe komórki wirusów, bakterii, markery w celu pomiaru i wykrywania białek wytwarzanych przez wirusy i bakterie, oraz markery glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych będą najpierw testowane na Polakach.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: