Kategorie
Społeczeństwo

List otwarty lekarzy do rządu

Obostrzenia nie mają sensu? Lekarze i naukowcy apelują do rządu: To nie wirus-zabójca, a choroba łatwa do wyleczenia.

“Nie jest to wirus-zabójca, a choroba łatwa do wyleczenia” – oceniają w liście otwartym polscy lekarze i naukowcy wątpiący w zagrożenie, jakie niesie koronawirus.

Polscy lekarze, naukowcy i pracownicy służby zdrowia skierowali list otwarty do polskich władz oraz mediów. Apelują w nim o “zakończenie nieuzasadnionych epidemiologicznie działań i natychmiastowe przywrócenie normalnych, demokratycznych zasad funkcjonowania Państwa, struktur prawnych, wszystkich naszych swobód obywatelskich oraz przestrzegania praw człowieka”

Polscy lekarze i naukowcy podpisani pod listem przypominają, że podobny apel do swojego rządu wystosowali ich koledzy w Belgii, gdzie podpisało go 394 lekarzy, 1340 pracowników służby zdrowia i 8897 obywateli.

“Po początkowej panice dotyczącej COVID-19, fakty obiektywne pokazują teraz zupełnie inny obraz – nie ma już medycznego i naukowego uzasadnienia dla kontynuacji stosowanych obostrzeń” – ocenili, domagając się od władz debaty na ten temat z udziałem ekspertów.

“»Lekarstwo nie może być gorsze niż problem« to teza, która obecnie jest bardziej istotna niż kiedykolwiek wcześniej w historii. Szkody dodatkowe wyrządzone obecnie ludności będą miały większy wpływ w bliskiej i dalekiej przyszłości na całą populację niż liczba osób aktualnie ochronionych przed SARS-CoV-2” – czytamy w liście.

Zdaniem autorów listu, początkowa panika związana z wirusem okazała się na wyrost. Choć statystki śmierci miały być bardzo wysokie, to “w najmniejszym stopniu nie znalazły potwierdzenia w żadnym kraju”. “Z badań naukowych wynika, że śmiertelność ta sytuuje się na poziomie 0,02-0,4% czyli na poziomie normalnej fali grypy sezonowej” – napisano.

Zwracają uwagę, że około 98 proc. populacji przechodzi tę chorobę bezobjawowo lub łagodnie, a tych z cięższymi dolegliwościami można leczyć poprzez zastosowanie “HCQ (hydroksychlorochinę), cynku i azytromycyny”.

Za panikę w związku z koronawirusem lekarze i naukowcy podpisani pod apelem winią m.in. testy RT-PCR, które dają “wiele fałszywie dodatnich wyników”. “Sam jego twórca – Kary Mullis (otrzymał nagrodę Nobla w dziedzinie chemii w 1993 r. za wynalezienie łańcuchowej reakcji polimerazy PCR) uznał ten test za nieprzydatny do wykrycia i zdiagnozowania infekcji wirusowej i przeznaczony jest jedynie do procedur badawczych. Test jest niezwykle czuły ale niespecyficzny i daje dodatnie wyniki również w przypadku zakażenia innymi czynnikami chorobotwórczymi” – czytamy.

Wspominają też m.in. o dramatycznych konsekwencjach społecznych i gospodarczych izolacji i zapewniają, że obostrzenia wprowadzane przez rząd są niepotrzebne.

Do dnia 2 listopada 2020 list poparło 177 lekarzy

(Cytuję za tygodnikiem DO RZECZY)

My to wszystko wiemy Szanowni Lekarze

Wy wiecie o wiele lepiej od nas.

I ONI też wiedzą, lepiej i od Was, i od nas.

Problem polega na tym, że pan Morawiecki oraz rząd PiSu realizują na obszarze Rzeczypospolitej ludobójczą OPERACJE COVID-19, która nie ma nic wspólnego z faktami, a jedynie z narzuconym odgórnie RESETEM systemu, z wojną toczoną z całym światem przy pomocy genetycznie zmodyfikowanej broni biologicznej – SARS.Co.V-2.

Robią dokładnie to samo co wszystkie inne zachodnie agentury wysokich nadzorców tak zwanej pandemii.

Jesteśmy świadkami przerażającej tragifarsy o rozmiarze globalnym, więc nie liczcie, że ktokolwiek Was wysłucha.

MATRIX testów, lockdownów i zniszczenia ma trwać w nieskończoność, i kolejne fale zachorowań.

Oni realizują zaplanowany holokaust państw, gospodarki i całych społeczeństw.

Dopóki plan nie zostanie dopięty – paranoja się nie skończy, ludzie mają chorować i umierać – na Covid i na tysiące innych chorób, z powodu paraliżu służby zdrowia, gospodarka ma zdechnąć a cała reszta także upaść.

Pozostaje tylko nikła nadzieja, że kiedyś zarówno pan Morawiecki i i wszyscy inni esesmani tego Wermachtu, skończą na szubienicach.

Bardzo nikła nadzieja.

Amen.

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: