Kategorie
Społeczeństwo

Płacz propagandowych telewizji

TVN I TVP INFO, te jakże nieznoszące się wzajemnie propagandowe obory, dziś wspólnie od rana łkają i płaczą, bo oto 49% Polaków ani myśli szczepić się na koronapierdolca, tylko 38% wyraża taką cheć, a reszta nie wie co robić.

Tam gdzie idzie o prawdziwą politykę i rzeczywiste interesy – wszystkie latryny zwane mediami oraz wszystkie partie w sejmie – poza Konfederacją – są zgodne jak jeden mąż! Oni bedą się okładać cepami z powodu aborcji czy innych wydmuszek dla głupiutkiego ludu, ale później razem i w porozumieniu zagłosują za covidowym zamordyzmem. Ci wszyscy co kiedyś razem pili gorzałę na imprezach WSI w SKOKU w Wołominie, który był lewą kasą zapomogową zarówno dla teatralnej prawicy, jak i pierdolniętej lewicy.

Nie wiecie medialne łajzy dlaczego połowa społeczeństwa ma w dupie wasze szczepionkowe gówno? Ależ wy bardzo dobrze wiecie! Bo większość z was także się nie zaszczepi kleconą w pośpiechu miksturą o niewiadomych skutkach ubocznych. Tylko jest taki problem, że to co wiecie, musicie zachować dla siebie – bo inaczej swoje medialne redakcje musielibyście zamienić na łopatę i betoniarkę na budowie. Żal nam was. Bardzo! Jakie to musi być kurewsko meczące – mieć dwa sumienia – jedno prywatne, a drugie służbowe. Ojej. Szczepionka na koronawirusa, który dla większosci ludzi nie jest groźniejszy od grypy?

Jeśli jednak luminarze dziennikarstwa z TVN i TVP INFO nie wiecie skąd ten masowy bunt przeciwko szczepionkom, to przede wszystkim stąd, że choć ludzie nie są tacy odważni by dziś nie nosić maski na ulicy, to nie są aż tak głupi by nie zdawać sobie sprawy, że mają doczynienia nie z epidemią w klasycznym jej rozumieniu, a z wojną toczoną przy użyciu epidemii. A to delikatna rożnica.

Łukasz Grysiak

Dodaj komentarz: