Kategorie
Społeczeństwo

PiS szykuje dary dla Bidena

Gra idzie o wielkie pieniądze , a także o to żeby wkraść się w łaski syndykatu zbrodni i ludobójstwa i przejść do klasy ponad prawem, jaka nie będzie zaczipowana, która nie będzie musiała posiadać implantu i paszportu zdrowotnego, by się swobodnie przemieszczać, podróżować, pracować, uprawiać hobby, robić zakupy. Banda z PIS chciałaby mieć udział w tym gigantycznym łupie. Widząc tę kupę forsy przebierają już nogami starzy towarzysze, a obok nich aktyw SB i WSI i ich młodsi protegowani z opozycyjnych partii politycznych.

Samo wyszczepienie Polaków to projekt wart kilkadziesiąt miliardów euro. Nie mniej wartościowe są : paszport zdrowotny, rozbudowa 5G i wypłata 330 mld USD dla Holocaust Industry. Sam lukier i konfitury. Bitwa pomiędzy zorganizowanymi bandami jest zażarta. W tej wojnie o władzę i mamonę jesteśmy mięsem armatnim, stadem pożytecznych idiotów, “cwelami” jakich “ludzie”, codziennie poniżają i brutalnie gwałcą Tak , ten podział na “cweli” i “ludzi” jest obecny, powszechny, poza murami więzień i aresztów.

Nie dziwi mnie że tego interesu tak pilnują SYJONIŚCI z PIS i ich bracia z “Opozycji”. Walczą o aktywa jakich potrzebuje odradzający się Wielki Syjon. Jeżeli sądzicie , że te bandy morderców, zbrodniarzy, psychopatów, wyzutych z wszelkiej wrażliwości, empatii, pozbawionych uczuć wyższych, liczą się ze zdrowiem i życiem Waszych dzieci, żon, mężów, rodziców, rodzeństwa, to jesteście wyjątkowymi durniami. Trzeba być naprawdę skończonym idiotą żeby spokojnie przejść obok prawa gwarantującego bezkarność za zabijanie ludzi, trzeba być skończonym debilem żeby protestować w sprawie poczętych a nie narodzonych, kiedy życie żyjących wisi na włosku.

Czy zdajecie sobie sprawę, WY którzy protestujecie przeciwko orzeczeniu TK, że zapłacie za swoja głupotę życiem i wolnością, że właśnie wydaliście wyrok na tych których kochacie ? Cofnijcie się w czasie, zobaczcie co z dziećmi rewolucji zrobili ci zbrodniarze w ZSSR, CHRL, czy w PRL. To ich stara strategia, wykorzystać masy, a potem pociągnąć za lejce. Zrobili to niedawno ci bandyci z PIS, nakłonili ludzi do udziału w wyborach, a zaraz potem bezwzględnie zaatakowali tych którzy na nich głosowali.

Wróćmy jednak do tematu, jak podawałem wyżej gra idzie o astronomiczne pieniądze, banda jaka właśnie przejmuje władzę w Waszyngtonie będzie chciała mieć swoich ludzi w kolonii Polin. Aktyw PIS chciałby zaoferować tej bandzie swoje usługi, by dać temu wyraz szykuje mnóstwo prezentów dla Bidena i jego szefów.

Zapowiedź dobrych relacji przełożeni Bidena otrzymali kiedy służby PIS brutalnie zaatakowały polskich przedsiębiorców i patriotów, a pozwoliły manifestować bez przeszkód Śmiszkowi, Biedroniowi, Rozenkowi i kampanii. Wiadomość była czytelna, nie zawahamy się, jak w latach 1945-1956.

Biden i jego szefowie znajdą pod choinką rozdeptane polskie środowiska patriotyczne i wolnościowe, rozbitą Konfederację. Z Sejmu i mediów ma zostać usunięta jakakolwiek reprezentacja tych środowisk. Banda PIS przystąpi do dzieła już 11 listopada 2020 roku. Kaczyński z Kamińskim i Ziobrą już wydali rozkazy milicji i wot żeby rozprawili z manifestującymi swoją lojalność i oddanie ojczyźnie w sposób jak najbardziej brutalny. Zakładają że będą ofiary, że zabici zostaną młodzi Polacy. Milicja ma bić, kopać, łamać kończyny, wybijać oczy, strzelać i pałować. By zapobiec odwetowi banda z PIS zaraz ogłosi stan wyjątkowy i na ulice wyjdzie wojsko. To drugi prezent dla Bidena, by ci którzy za nim stoją mogli bez przeszkód zarobić miliardy na szczepieniu, czipowaniu i paszportach zdrowotnych.

Trzeci prezent dla Bidena to zniszczenie polskiej przedsiębiorczości, uczynienie z Polaków dziadów. PIS niby wycofał się z “5 dla zwierząt” , tymczasem już jest gotowa ustawa, która ma doprowadzić do zniszczenia całego polskiego rolnictwa, “ustawa ku chwale Bidena”.

Pośród licznych darów szczególnie wyróżniać się będzie opakowanie z napisem “z pozdrowieniami dla braci z Holocaust Industry”. Banda PIS zadeklarowała przyspieszenie zwrotu amerykańskim Żydom 330 mld USD za napaść Polaków na Żydów w latach 1939-1945 i zorganizowanie obozów koncentracyjnych.

Pod wigilijnym drzewkiem mają znaleźć się jeszcze polskie surowce, w tym żelazo i tytan z Suwalszczyzny, liczne przedsiębiorstwa państwowe, w tym ORLEN, LOTOS, KGHM, AZOTY, PGE, liczne grunty rolne, wszystko pod hipoteką , kamienice w miastach i mienie komunalne.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: