Kategorie
Społeczeństwo

Przesłanie

Tym wszystkim Polakom, także tym pieskom preriowym, cwaniaczkom, cwaniakom, lawirantom, szambonurkom, krętaczom, małym i dużym złodziejom, kapusiom i donosicielom, ale także tym przekonanym o swojej wyjątkowości, nieomylności, ludziom sukcesu, i tym którzy wierzą niezachwianie w “doświadczenie życiowe” ślę takie oto przesłanie.

Przebiegłość była dobra w latach 1939-2019. Dziś wchodzą w życie technologie, które na zawsze usuną z drogi spisek, pomysłowość, przebiegłość, konspirację. Za chwilę, w czasie rzeczywistym, będą widzieć każdy nasz krok, słyszeć każde wypowiedziane przez nas słowo, wykonany gest, będą dokładnie widzieć jaki jest poziom naszych hormonów, jak zachodzi w naszych organizmach metabolizm komórkowy, jakie mamy ciśnienie, jak wygląda struktura białek krążących w naszym krwiobiegu, gdzie przebiega w naszym organizmie proces nowotworzenia, jaki mamy poziom glukozy, insuliny, jak działa nasze serce, układ krwionośny, trawienny, nerwowy. .

Będą przesyłać do naszych mózgów komendy i komunikaty jakie uznamy za swoje myśli i będziemy kupować co trzeba, mówić co trzeba i myśleć jak trzeba. Jak zajdzie potrzeba przycisną przycisk na pilocie i nagle staniemy lub będziemy zupełnie bezradni, sparaliżowani, albo rzucimy się na kogoś i będziemy chcieli go zatłuc czymkolwiek pod ręką. Na tym się nie skończy, to dopiero początek, ale już na tym etapie systemu wykiwać się nie da. Systemy śledzenia, nasłuchu, rozpoznawania twarzy, precyzyjnego rejestrowania naszych bezgotówkowych finansów, naszej aktywności “elektronicznej”, połączone z analizą biochemiczną naszych organizmów, zbiorą wystarczająco dużą informację, jaka pozwoli superkomputerom bardzo dokładnie analizować nasze zachowanie w czasie rzeczywistym i bezbłędnie prognozować to zachowanie.

Za 10 lat dopną swego, chip zsynchronizuje swoje działanie z falami naszych mózgów i będzie czytał nasze myśli, rejestrował to co zapamiętujemy, widzimy, słyszymy, czujemy, będzie tę wielką ilość informacji kodował i przesyłał przez sieci 5G,6G, może 7G dalej do komputerów kwantowych, jakie będą rejestrować, w czasie rzeczywistym ,nasze życie, od urodzenia do śmierci. .

Ja rozumiem, że wielu z Was nie ma dostatecznej wiedzy, sądzicie że będzie jak za okupacji Niemiec, czy ZSSR, jak po 1989 roku, że będziecie jak Hans Kloss czy Stirlitz, albo jak kapusie UB, SB, WSW, UOP, ABW czy SKW. W opisanych warunkach służby specjalne przestaną istnieć, źródła osobowe bezpieki staną się całkowicie zbędne, zaniknie jakakolwiek przestępczość, na krętactwie, cwaniactwie, donosicielstwie nikt dalej nie pojedzie.

Musze Was zmartwić , została nam tyko walka, na pewno przebiegła, ale walka. Każdy z nas musi stanąć do tej walki, z tym systemem nie da się walczyć “życiowym doświadczeniem”. Ten system błyskawicznie określi czy jesteście odpadem ludzkim , czy możecie być do czegoś systemowi jeszcze przydatni. Ten sposób myślenia, jakże powszechny w krajach bloku wschodniego , uczyni z nas wszystkich niewolników.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: