Kategorie
Społeczeństwo

Jak nie drzwiami to oknem

Wielu z Was było zdumionych, z trudnych do zrozumienia powodów, PIS nagle zaatakował swoich wyborców – rolników, skupiając się na razie na hodowcach zwierząt futerkowych. Tej gałęzi przemysłu poświeciłem niedawno cały artykuł 16.09.2020 roku, w którym naświetliłem tę branżę na świecie. Największym hodowcą są Chiny, ale Państwo Środka nie eksportuje tej produkcji, a wręcz przeciwnie, wykupuje na pniu produkcję z Europy. Duże i sprawnie działające fermy mają USA i Rosja ( każde z państw ponad 330 ferm ), a także Ukraina . Drugie miejsce po Chinach od lat zajmują Duńczycy.

Ci, którzy organizują nam to wirusowe szaleństwo, z nie mniejszą konsekwencją, dążą do radykalnego ograniczenia produkcji zwierzęcej na świecie , chcą zmusić populacje do przejścia na weganizm. W moim artykule „Dematerializacja III” z 05.10.2020 roku wyłożyłem bardzo szczegółowo powody takiego działania.

W moich, publikowanych wcześniej postach, wykazałem jak przemysł futrzarski silnie powiązany jest z przemysłem mięsnym i przetwórstwem rybnym. Likwidacja przemysłu futrzarskiego spowoduje znaczny wzrost cen produkcji drobiu, mięsa i ryb. To z kolei obniży popyt i produkcję mięsna i rybną. I o to chodzi, żeby wymusić stopniową zmianę diety za pomocą regulacji cen. To jednak dopiero początek, bowiem w rzeczywistości chodzi o to, żeby radykalnie ograniczyć produkcję mięsną i zwierzęcą i jej spożycie. Na pewno pamiętacie , kiedy Neo został wybudzony podano mu papkę zawierającą niezbędne dla ludzkiego organizmu komponenty, przede wszystkim proteiny. W ten sam sposób będziecie żywieni zaraz po wybudzeniu z tego przyjemnego snu, po Wielkim Kryzysie, który nadchodzi dużymi krokami.

PIS-i nie udało się zakazać produkcji futrzarskiej, opór rolników był zbyt silny i groził przełamaniem pandemii. Syjoniści z PIS wycofali się, by przeformować szeregi, by pogłębić psychozę, utrwalić przebieg pandemii i zaatakować w bardziej dogodnych warunkach, kiedy obostrzenia ograniczą lub uniemożliwią protesty zagrażające powodzeniu operacji COW ID -19.

Tak jak panujący nam wirus nie wziął się znikąd , tak nie bez powodu w hodowlach norek w Danii pojawiła się jego mutacja. By zabezpieczyć proces szczepienia zdecydowano się wybić całą populację norek w Danii. I tak, bez niepotrzebnych wysiłków, zniszczono całą branżę za jednym zamachem. Jak nie drzwiami to oknem.

W ten sposób spisek uchylił nam rąbka tajemnicy, ujawnił w jaki sposób będzie pozbywał się kolejnych produkcji zwierzęcych : drobiowej, wieprzowej, wołowej, już dziś możecie być pewni, że zdziesiątkuje za chwilę populacje świń, bydła i drobiu, zwierząt żyjących w stanie wolnym, co zakończy zapewne epokę myślistwa. Każda nowa mutacja uderzy celnie i przedłuży pandemię, zmusi do produkcji kolejnej szczepionki , co zwielokrotni zyski spisku przeciwko ludzkości.

Teraz już kojarzycie, wirus ASF , afrykańskiego pomoru świń, oraz wirus jaki zdziesiątkował polski drób na początku roku, także nie wzięły się znikąd. Zostały wyprodukowane w laboratoriach tuż za naszą granicą , na Ukrainie. Między innymi po to zorganizowano tam Majdan, żeby powstała atrapa państwa ,w jakim można kupić wszystko i zorganizować nawet najbardziej niebezpieczną produkcję, w którym nikt nie będzie ciekawski i nie będzie zadawał głupich pytań. Idealne miejsce do ataku w Azji, na Bliskim Wschodzie i w Europie.

Jeżeli ktoś nadal wierzy was to , że to wszystko co dzieje się wokół nas jest dziełem przypadku to przypominam, że 18.10.2019 roku odbyła się w Nowym Jorku konferencja EVENT201 w jakiej wzięli udział następujący specjaliści : Latoya D. Abbott – Mariott International, Sofia Borges – Fundacja Narodów Zjednoczonych, Bradd Connett – Henry Schein’s U.S. Medical Group, Chris Elias – Fundacja Billa i Melindy Gatesów, Tim Evans – McGill University w Montrealu, George Gao – Chińskie Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób, Avril Haines – Columbia University, Jane Halton – ANZ Bank, Matthew Harrington – Edelman, Martin Knuchel – Lufthansa Group, Eduardo Martinez – UPS Foundation, Stephen Redd – Amerykańskie Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób, Hasti Taghi – NBC Universal, Adrian Thomas – Johnson & Johnson, Lavan Thiru – Singapurski Bank Centralny ( rodzina Rotschild ).

W jej trakcie przeprowadzono test sprawności, trwającą trzy i pół godziny symulację wybuchu pandemii wirusa. W trakcie zainscenizowanej gry uczestnicy rozwiązywali „na żywo”problemy pojawiające się w kolejnych fazach rozprzestrzeniającej się pandemii. Ćwiczono wzorce relacji mediów, kreujących „fabułę” przebiegu pandemii, symulacje posiedzeń sztabów kryzysowych, sposób podawania do publicznej informacji o podjętych decyzjach. Koordynowano współpracę międzynarodowych mediów, służb i rządów.

Nie była to pierwsza tego typu konferencja. Organizowano je systematycznie od 2001 roku, od roku ataku na WTC. Pierwszą oznaczono kryptonimem Dark Winter ( 2001 ), kolejną w 2005 roku Atlantic Storm i w 2018 roku Claude X. Testem próbnym była pandemia wirusa H1N1 wywołana w Azji w 2009 roku.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: