Kategorie
Społeczeństwo

To jedyny prezydent USA, który nie wywołał żadnej wojny

′′ Klaun ′′ w Białym Domu wynegocjował cztery porozumienia pokojowe na Bliskim Wschodzie, coś, czego nie osiagnieto przez 71 lat interwencji politycznych i niekończących się wojen.

′′ Klaun ′′ w Białym Domu byl pierwszym prezydentem, który od czasu Eisenhower nie wmieszał Stanów Zjednoczonych w wojnę.

′′ Klaun ′′ w Białym Domu miał największy wpływ na gospodarkę, przyniósł miejsca pracy i obniżal bezrobocie amerykanow, a przede wszystkim czarnych i latynoskich ludności, którą spowodował inny prezydent.

′′ Klaun ′′ w Białym Domu odkrył głęboką, powszechną i wieloletnią korupcję w FBI, CIA, NSA oraz partie republikańskie i demokratyczne.

′′ Klaun ′′ w Białym Domu wprowadził zmiany w NATO i pozwolił partnerom sojuszników zacząć płacić swoje opłaty.

′′ Klaun ′′ w Białym Domu zneutralizował zapedy Korei Północnej, powstrzymał ich przed tworzeniem nowej energii jądrowej, wysyłaniem rakiet do Japonii i zastopowal zagrożenie dla zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

′′ Klaun ′′ w Białym Domu przekształcił stosunki z Chińczykami i przywrócił setki biznesów do Stanów Jednoczonych.

′′ Klaun ′′ w Białym Domu ukończył mianowanie trzech sędziów Sądu Najwyższego i prawie 300 sędziów federalnych.

Ten sam ′′ klaun ′′ w Białym Domu obniżył podatki, standardowe odliczenie powrotu IRS z 12,500 USD dla Married Filing Joint do 24,400 USD i doprowadziło do 100-krotnego wzrostu rynku akcji przeniósł się na rekordowe wartości, co pozytywnie wpływa na emerytury dziesiątek milionów obywateli.

Ten ′′ klaun ′′ w Białym Domu ujawnił powszechną pedofilię w rządzie i wsrod producentow i filmowcow Hollywood oraz ujawnił światowy handel nieletnimi.

′′ Klaun ′′ w Białym Domu pracowal za darmo i wydał ponad dwa miliardy dolarów na służbę z własnych pieniędzy. *
I jako Jedyny Prezydent a obiecywał każdy! zniósł wizy dla Nas …

Zbigniew A. Wesołowski

Dodaj komentarz: