Kategorie
Społeczeństwo

Prowokacja

Jeżeli ktoś nie widzi ścisłej współpracy i koordynacji działań Kaczyńskiego, Czarzastego, Lubnauer, Biedronia, Trzaskowskiego, Śmiszka, Rozenka, Zandberga to jest wyjątkowo ślepy.

Mądra i racjonalna, w obecnej sytuacji, decyzja organizatorów Marszu Niepodległości. Nie było przypadkiem to prowokowanie do wybuchu emocji przez brutalne traktowanie protestów przedsiębiorców i patriotów, a zezwoleniem na nielegalne marsze i rozróby krytyków orzeczenia TK. Ten sam Trzaskowski brał udział w nielegalnych marszach i odmówił polskim patriotom prawa do marszu. W tym samym czasie Kaczyński wprowadził nowe obostrzenia, akurat przed planowanym marszem. Równolegle media POPIS-u i Lewicy wcisnęły Konfederację pod kreskę, poniżej progu wyborczego.

11.11.2020 maił być wielka prowokacja, chcieli doprowadzić do rozróby by mieć pretekst do masowych aresztowań, zdziesiątkowania przedsiębiorców, patriotów i wolnościowców, do zlikwidowania ruchów, organizacji, wydawnictw, mediów, niezależnych telewizji. Wszystko idealnie zsynchronizowane, jedna wielka globalna akcja, za którą stoją potężne siły.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: