Kategorie
Społeczeństwo

Johnny English ratuje Amerykę

Po tym co wydarzyło się od marca tego roku, nic mnie już nie zdziwi. Wielu ludzi wierzy w to, że karty wyborcze w USA zostały potajemnie oznakowane znakami wodnymi i kodem szyfrowania łańcucha blokowego QFS i że Trump i jego ludzie widzą je, gdzie się znajdują, gdzie zostały wyniesione.

To pewnie ma być tak tajna operacja, że nigdy nie ujrzy światła dziennego, a jak Biden obejmie z uśmiechem fotel prezydenta, to będą wciskać kit, że ONI podrobili ten znak wodny i ten kod, albo lepiej, że Trump przejął kontrolę nad bandą Bidena i sterują nią ze swojej posiadłości na Florydzie. Jednym zdaniem QNON zwycięży i tak zostanie.

Z tym może być jednak mały kłopot, bo Melania Trump od dawna ma przygotowane papiery rozwodowe i może mieć chrapkę na zamek na Florydzie. By nie zawieść tych wszystkich pożytecznych idiotów, którzy od lat śledzą, z biciem serca, programy Alexa Jonesa chciałbym donieść , że karty do głosowania zostały zabezpieczone w jeszcze jeden unikalny sposób. Mianowicie Trump poświęcił garść swoich włosów łonowych. Podobno nie mył się przez tydzień. Te zostały pokrojone na miliony mikrofragmentów jakie potajemnie umieszczono w kartach do głosowania. Zanim to nastąpiło wyszkolono setki psów które reagują na zapach niebiańskiego włosia.

Jak wiecie, o czym zdążył was zawiadomić stary agent CIA Steve Pieczenik, dzięki pieskom aresztowania już trwają w całych Stanach, straszne fałszerstwo wyszło na jaw, i w poniedziałek wszyscy demokraci będą siedzieć zamiast cowidiotów w obozach FEMA.

Jak już wyżej pisałem to jest jednak tajna operacja, a w tej tajnej operacji jeszcze bardziej tajna operacja, a w tej tajniejszej jeszcze tajniejsza i dla dobra USA Biden będzie siedział w Białym Domu przez następne cztery lata. Jeżeli komuś się wydaje że nie dotrwa, to podpowiem że Bidenów jest tylu że dotrwa.

A tak na poważnie banda skutecznie dzieli i podzieli amerykańskich idiotów. Część z nich jeszcze tańczy w amoku , ale niedługo przestanie.

Dariusz Nejman

Dodaj komentarz: