Kategorie
Społeczeństwo

Globaliści chcą aby Trump wygrał wybory w sądzie ?

Globaliści manewrują Trumpem prosto do scenariusza “dyktatora”, którego chcą; kiedy wygrają, dokonują kinetycznego przewrotu i obalają Republikę.

Co by było, gdybym powiedział wam, że globaliści chcą, aby Trump wygrał walkę wyborczą poprzez rozstrzygnięcie przez sądy?

Wszystko, co widzicie teraz w mediach, to teatr. Biden nie jest zwycięzcą, ale chcą, aby Amerykanie o niskim poziomie informacji uwierzyli, że nim jest. W ten sposób, kiedy Trump osiągnie zwycięstwo w sądzie poprzez ujawnienie wszystkich oszustw wyborczych, które miały miejsce, Big Tech i sieci informacyjne mogą twierdzić, że Trump “ukradł” wybory jeszcze raz. Emocjonalny wpływ na tych zwolenników Bidena, którzy właśnie teraz świętują na ulicach, będzie niezgłębiony i wyzwoli kinetyczny zamach stanu, który globaliści uznają za konieczny, aby zadać ostateczny cios Stanom Zjednoczonym Ameryki.

Jeśli Biden utrzyma swoje “zwycięstwo”, to z drugiej strony, lewicowi żołnierze nie mogą być wpędzeni w emocjonalny zapał. Są szczęśliwi i świętują teraz, a tego nie chcą tak naprawdę globaliści i głębokie stany. Joe Biden jako prezydent może oddać Biały Dom pod kontrolę komunistycznych Chin, ale nie zniszczy to narodu z dnia na dzień. Zwłaszcza nie wtedy, gdy SCOTUS skłania się teraz ku konserwatyzmowi, a Senat i państwowe władze ustawodawcze w większości nadal pozostają w rękach GOP. Kultura Trumpa jest nadal bardzo żywa i dobrze funkcjonuje w całej Ameryce, nawet jeśli samego Trumpa nie ma w Białym Domu.

Aby naprawdę zadać Ameryce śmiertelny cios, globaliści i głębokie państwo muszą stworzyć iluzję, że Biden wygrał wybory, a następnie pozwolić, by Trump “ukradł” im to zwycięstwo sądowe. Jak myślisz, dlaczego pozostawili ogromny ślad oszustw wyborczych w Wisconsin, Michigan i Pensylwanii? Nie mogliby pomyśleć, że ich rażące oszustwo nie zostanie zakwestionowane i wiedzą, że zespół Trumpa jest zdolny do wystawienia ekspertów w dziedzinie prawa, którzy z powodzeniem mogą spierać się w sądach o podrzucenie wątpliwych kart do głosowania.

Wskazówka: Uważaj na lewicowych sygnalistów, aby wkrótce wystartować z cholernymi dowodami, które dadzą Trumpowi zwycięstwo w sądzie. To wszystko jest częścią planu globalistycznego. Media nie podadzą prawdy o żadnym z nich i powiedzą zwolennikom Bidena, że Trump jest “dyktatorem”, który nadużywa swojego autorytetu, aby obalić wyborców i ukraść wybory.

Emocjonalny whiplash, potem psychologiczna eksplozja gniewu

Narracja jest idealna: Trump “oszukany” przez pozbawienie wyborców praw wyborczych i wyrzucenie ich głosów, widzisz. Już samo to usprawiedliwi każdy poziom przemocy, jaki lewica planuje rozpętać, a tym razem nie będą oni polować na skały i butelki z mrożoną wodą. Tym razem będą to RPG-y, moździerze, broń automatyczna i materiały wybuchowe, w dużej mierze dostarczone przez komunistyczne Chiny i przemycone do Ameryki przez takie demokratyczne państwa jak Kalifornia. To jest prawdziwa wojna, którą globaliści mają nadzieję osiągnąć, ponieważ tylko poprzez tę wojnę mogą osłabić Amerykę na tyle, by rzucić cały kraj na kolana w rekordowym czasie.

Nic z tego nie oznacza, że Trump nie powinien oczywiście kwestionować oszustwa. Oczywiście, że powinien je zakwestionować. I jeśli to konieczne, Trump powinien bezwzględnie ogłosić powstanie i wprowadzić tymczasowy stan wojenny, jeśli to konieczne, aby zgromadzić zdrajców i naprawić masowe aresztowania tych, którzy popełnili oszustwo, aby sfałszować wybory. Ale nawet to posunięcie zagra prosto w medialną narrację, która będzie starała się przedstawić Trumpa jako “złego dyktatora”.

Pamiętasz, kiedy pierwszy raz powiedziałem ponad pół roku temu, że kiedy Trump ogłosił stan wojenny w Ameryce, będziesz o to błagał? Teraz nagle wielu ludzi zdaje sobie sprawę, o co mi chodziło. Jest mało prawdopodobne, że Ameryka wyjdzie z tej próby obalenia bez powołania się Trumpa na pewien bardzo wysoki poziom władzy wojskowej, aby powstrzymać kradzież i bronić republiki. I ja, po pierwsze, całkowicie popieram jego użycie wojska do obrony tego narodu przed wrogami wewnętrznymi. Z każdym dniem coraz więcej ludzi przyłącza się do mnie w tej realizacji. W końcu i ty przyłączysz się do mnie w tej sprawie, nawet jeśli w tej chwili boisz się tej możliwości. Zaufajcie mi, co mówię, że wolicie widzieć wojska Trumpa na ulicach, aresztujące zdrajców i komunistów, niż widzieć jak lewicowi marksiści obalają Biały Dom i chodzą od drzwi do drzwi wykonując egzekucje zwolenników Trumpa.

Wygląda na to, że pozostały tylko dwie opcje.

We wszystkich tych scenariuszach, Trump i jego zwolennicy muszą być przygotowani na niewyobrażalną falę przemocy, która rozpęta się po ogłoszeniu przez sądy zwycięstwa Trumpa. Od tego dnia Ameryka stanie się aktywną strefą wojny, z lewicowym sabotażem, egzekucjami, bombardowaniami, masowymi mordami i wszelkiego rodzaju chaosem, który możemy sobie tylko wyobrazić. Do tego dochodzą ataki na sieć energetyczną, szlaki komunikacyjne autostrad (mosty itp.), linie kolejowe, wodociągi i inne.

BLM, był spacerem po parku w porównaniu z tym, co nadchodzi, gdy sądy ogłaszają Trumpa zwycięzcą. Zgadujemy, że może to potrwać od 1-2 miesięcy.

Musimy powstrzymać oszustwo za wszelką cenę, nawet jeśli oznacza to, że musimy walczyć na ulicach, by bronić Republiki

A jednak dokładnie tak musi się stać, ponieważ Demokraci naprawdę ukradli wybory popełniając masowe, bezczelne oszustwa w biały dzień. Nie możemy pozwolić na masowe, skoordynowane, przestępcze oszustwa wyborcze, ale musimy być również gotowi na gniew, przemoc i wojnę totalną, która zostanie wywołana przez lewicę – i promowana przez media gdy tylko sądy podejmą decyzję na korzyść Trumpa.

Ameryka będzie widzieć krew na ulicach, bez względu na wszystko. Globaliści chcą Trumpa w Białym Domu, aby usprawiedliwić szybkie zniszczenie Ameryki, zastępując ją marksistowskim autorytarnym reżimem. Z Bidenem w Białym Domu takie przejście zajęłoby lata, ale z Trumpem “kradnącym” wybory, myślą, że mogą to zrobić do początku 2021 roku.

Wkrótce od nas będzie zależało, czy ich powstrzymamy.

za: https://www.facebook.com/110411727242946/posts/191278465822938/

W odpowiedzi na “Globaliści chcą aby Trump wygrał wybory w sądzie ?”

Dodaj komentarz: